Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalСватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Resize12

 

 Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyНед Яну 17, 2010 11:56 am

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън 0410
Тук ще се състои Сватбената церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън.
Тя ще се проведе на 18 януари (понеделник) от 19:30ч и ще продължи до 20 януари (сряда) само и единствено във Вилата в Париж!

Булка и младоженец: Ренесме Карли Кълън и Джо Кийт де Хендесън
Кума, свещеник, домакиня: Алесандра Волтури
Главна шаферка и шафер: Алексия и Дейвид МакКартни
Кум: Алек Волтури
Шаферка и Шафер: Сара и Стивън Валерра
Булката ще предаде: Едуард Кълън
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyПон Яну 18, 2010 7:38 pm

Всичко беше готово, хората очакваха единствено булката и младоженеца, които да се врекат във вечна вярност в един в друг точно пред олтара. Мадоженецът бе с красив семпъл костюм , а кумът му не оставаше по на зад със своята елегантност.
Следваща по пътеката минах аз, жълтата ми рокля събираше малките листенца карайки ги да ме следват. До мен хванал ме под ръка вървеше и кумът с елегантен черен котюм и бодра горда крачка.
Когато стигнахме до олтара не ми остана друго освен да зема мястото си като свещеник, макар и в същото време в ролята си на кума.
Из въздуха се разнесе сватбеният марш и най-важния човек на на мелодята. Ренесме бе с широка усмивка на лице, което бе единственото важно в този момент.Беше малко притеснена но вървеше напред,а Едуард я бе хванал под ръка.Те въряха в тон със сватбеня марш.
Едуард предаде булката на младоженеца и те със сключени погледи без сила да се отделят един от друг застанаха пред мен чакайки словото ми.
Прокашлях се леко и реших да започна.
- Драги гости, скъпи влюбени, днес сме се събрали за да съберем този мъж и тази жена в свещен съюз, непоклатим, непобедим, който дори смъртта не е способна да победи. Защото тях ги събира единственото важно нещо...любовта. - казах аз и усетих как физономията ми леко се изкривява добре че неможех да заплача,не страдах беше по скоро някаква примесица от щастие и още много щастие... - Без повече отклонения.-прокашлях се отново бях на път да питам Неси най-важния въпрос,рещаваш за една церемония,погледнах я и й се усмихнах,тя беше на върха на щастието
- Ти Ренесме Кълън, вземаш ли за свой законен съпруг Джош Хандерсън? Да го обичаш и почиташ в богатство и бедност, в болест и здраве докато смъртта ви раздели?
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyПон Яну 18, 2010 7:45 pm

-Да, вземам го! - казах гордо аз.
-А ти...Джош Хендерсън вземаш ли за своя законна съпруга Ренесме Кълън? Да я обичаш и почиташ в богатство и бедност, в болест и здраве докато смъртта ви раздели?
-Да, вземам я! - отговори сериозно той на въпроса на Алесандра.
-Със власта, дадена ми от свещеници.ком ви обевявам за съпруг и съпруга. Можете да целунете булката. - каза Алесандра и Джош ми налетя.
След това дойде Елиса заедно със възглавничката от цветя на която стояха халките.
Разменихме си пръстените, засмях се и всички ръкопляскаха. Погледнах Бела и Едуард. На баща ми хич не му беше в ред, но се надявах да се радва. Погледнах Алексия и тя стана с чаша шампанско в ръка.


Последната промяна е направена от Ренесме Кълън на Вто Яну 19, 2010 11:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyПон Яну 18, 2010 8:07 pm

-Моля за внимание!Искам да поднеса мойте пожелания кам младоженците.Искам да им кажа да се обичат, никога да не се карат,да си помагат и в скоро време схте очакваме да се появи детенце. :D
Сега вече можете да понесете вашите поздравления и естествено подараци.После се насочета към масите.
- Моля за внимание булката ще хвърля букета!-казах аз
-Моля наредете се зад мен.-каза Неси
Тя хвърли букета и аз съвсем неочаквано го хванах.Неси се обърна и усмихна ми се и нагло ми каза:
-Съжалявам!
Върнете се в началото Go down
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyПон Яну 18, 2010 9:05 pm

Видях че Неси идва насам.
-Неси, честито! - казах аз докато я прегращах.
-Благодаря, Алиса.
-Неси, честито и от мен.- каза Алек изключително делово.
-Mерси брат ми. - гушна го тя и ми смигна. - Хайде да варвим в ресторанта. Време е за хапване!
-Добре. Хайде. Умирам от глад. - засмя се Алек.
-Хора отиваме в ресторанта. Хайде ставайте! - каза Неси.
Тръгнахме към ресторанта. Време е да опитаме страхотното меню изработено от Алексия.
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън EmptyПет Яну 22, 2010 9:24 pm

Сватбената церемония вече завърши!
_____________________________
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Sponsored content





Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън   Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сватбената Церемония на Ренесме Кълън и Джош Хендерсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сватбената Церемония на Елиса Уоълс и Дрю Кийт
» Къщата на сем. Кълън
» Алис Кълън
» Апартамента на Едуард Кълън
» Сметката на Александра Кълън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: