Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalВампири - Page 3 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Вампири - Page 3 Resize12

 

 Вампири

Go down 
+45
bloody_kiss
Ерика Балан
Лейна Лий Дайен
Сандра Блеър
Bree Tanner
Даниъл Лий
Джесика Карсъ
Кристофър Уилямс
Саргас Талой
Натали Джейс
Крис Ънроуд
Aressen Taloy
Ариа Мийстър
Деметрия Девон
Катрин
Алексия Блеър
Ваялет Андрюс
Изабела Салваторе
Шоуни Джeтс
Лия Волтури
Мелиса Стюaрт
Ашли Джаксън
Анджи Фокс
Били Дженкинс
Кристофър Дженкинс
Деймън Салваторе
Мегън Клийри
Стефан Салваторе
Джош Халиуел
Дженифър Мартин
Кейт Фелър
Aria Sawyer-Ackles
Никол Ашфорд
Rosemarie Hathaway
Аро Волтури
Хедър Браун
Ванеса Прайд
Елиса Стейл
Луси Конър
Бети Тейлор
Джеин Волтури
Бела Кълън
Джорджи Стейл
Розали Кълън
Мелинда Ричард Блеър
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyНед Дек 06, 2009 11:54 pm

First topic message reminder :

Трябва да напишете дадената информация и да изчакате за удобрение!

1. Име /собствено и фамилно/
2. Прякор
3. Рожденно място
4. Дата на раждане
5. Години /човешки и вампирски/
6. Кръв /човешка или животинска/
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/
8. История
9. Семейство
10. Допълнители /любими неща и дарба/


Последната промяна е направена от Fizzie Bizzie на Пон Юли 26, 2010 5:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyВто Май 04, 2010 4:43 pm

Одобрена. Слагам те към Човекопийците, щото все пак пиеш и човешка кръв!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Шоуни Джeтс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Шоуни Джeтс


Брой мнения : 18
Join date : 08.05.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Май 08, 2010 6:27 pm

Име : Шоуни Джетс
Прякор: Шоун, Шо или Шу
Рожденно място: Венеция, Италия
Дата на раждане: 12.05.1453 година
Години /човешки и вампирски/: Изглежда на 19 но всъщност е на 557.
Кръв /човешка или животинска/: Животинска
Външен вид /повече от две снимки и описание/: Шоуни е средно висока, с дълга до кръста кестенява коса. Има бяла кожа, кафеви очи с лека бадемова форма. Устните й са плътни а нослето й е чипо. Не слага много грим, макар че кожата й е твърде бяла и когато излиза навън трябва да прикрие снежнобялата си кожа с малко фон дьо тен.
Снимка:1 , 2
История: Шоуни е роденя във Венеция през 1453. Отрасва в средно голямо семейство, с двама братя близнаци (Ерик-24 и Деймиън-24) и една сестра (Ерин-19), Шоун е най-малката в семейството, но въпреки това никой не я глези. Майка й и баща й са на мнение че никое от децата не трябва да се глези. Възпитават децата си много добре, на обноски и как да се държат в присъствието на непознати или пък на важни клечки, до съдбоносната нощ. Майката и бащата оставят Ерик, Деймиън, Ерин и Шоуни сами с детегледачката, понеже имат важна вечеря. Децата стоят и си играят задружно когато на втория етаж в къщата се чупи прозорец. Детегледачката отива да провери какво става но повече не се връща, тогава Ерик отива да провери заедно с Деймиън, като по-големи и оставят двете момичета сами. След което се чува писък и Деймиън слиза и казва на момичетата да бягат. ВЪпреки че веча са пораснали и знаят доста неща за вампирите, понеже по това време бащата на Шо се е занимавал в свободното си време с проучването им, те започват да бягат, когато един настига Шоун и я напада. Но все пак я оставя жива доколкото да може да се промени. От този ден нататък тя не знаек къде са братята и сестра й, но се опитва да ги намери. Промяната е била трудна за Шоун, също както и свикването с това да пие човешка кръв, докато не открива че има начин да не я пие, животинската диета в началото й е била трудна но после свиква и вече 57 години тя спазва диетата дотолкова че не се съблазнява от човешката кръв.
Семейство: Братя ~ Ерик и Деймиън
Сестра ~ Ерин
Майка ~ Елизабет
Баща ~ Джовани
Допълнители: Колието подарено от майка й за 18-тия рожден ден.
Дарба ~ Да призовава елемента огън.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Май 08, 2010 9:03 pm

Одобрена! Добре дошла...
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Изабела Салваторе
Вампир
Вампир
Изабела Салваторе


Брой мнения : 50
Join date : 09.05.2010
Birthday : 08.05.1994
Age : 30

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyНед Май 09, 2010 7:15 pm

1. Име - Изабела Салваторе

2. Прякор – Няма

3. Рожденно място – град Империя/Италия

4. Дата на раждане – 16 май 1944

5. Години – човешки – 17;вампирски - 60

6. Кръв – човешка

7. Външен вид - Висока и стройна.С дълга права руса коса.На места има черни кичури. Като човек е имала пъстри очи.Светла кожа.Стила й е небрежен.
Вампири - Page 3 Lovethis
Вампири - Page 3 Wallpaper-ashley-roberts-pussyca-1

8. История – След раждането й майка й умира.Остава само с братята си.След като те биват привърнати се разделят и тя остава сама,но не за дълго остава човек.По време на разходка в парка бива нападната от вампир.Успява да се измъкне от него,но той вече я беше ухапал.След това разбира какво и се е случило.

9. Семейство – Двама братя.Стефан и Деймън

10. Допълнители –Дарба – владее 5 –те елемента(огън,вода,въздух,земя и дух).Обича да гледа филми.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyНед Май 09, 2010 7:18 pm

Одобрена. Само си сложи аватар с лика на героя
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Ваялет Андрюс
Вампир
Вампир
Ваялет Андрюс


Брой мнения : 6
Join date : 14.05.2010
Birthday : 04.10.1996
Age : 27

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyПет Май 14, 2010 9:30 pm

1. Име: Ваялет Андрюс
2. Прякор: Ви
3. Рожденно място: Ню Йорк
4. Дата на раждане: 9.04. 1811
5. Години: 19 човешки / 199 вампирски
6. Кръв: човешка
7. Външен вид Кестенява коса. Кафяви очи. Къдрици, стигащи до кръстта. Слаба. Дълги крака. Чаровна усмивка. В миналият град всички мъже я харесваха. Като всеки вампир, тя е голяма хубавица.
Вампири - Page 3 Leighton+Meester+nylonmexico+3
Вампири - Page 3 45053177
Вампири - Page 3 Leighton+Meester+PNG
8. История:Ваялет е живяла в Италия до 12 годишна възраст, след което се мести с майка си. Разбира за вампирите когато става на 15, докато ходи с гаджето си Виктор. Той се оказва вампир. Иска да я превърне, но не успява. Цели четири години, тя се занимава с фотография. На 19 тя се запознава с Маркъс. Красив младеж със сранни очи. Влюбва се в него, докато не разбира, че той е вампир. Тя пожелава да я превърнат. Но след това, той я изоставя. Сега Ваялет не вярва в любовта и сменя мъжете като носни кърпички.
9. Семейство: Не е важно, вече.
10. Допълнители: Допълнително: Ваялет обича адреналина и високите скоростти.
Дарба: Да чете и котролива емоции и мисли.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries-bg.bulgarianforum.net/
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyПет Май 14, 2010 10:31 pm

Одобрена
Върнете се в началото Go down
Катрин
Вампир
Вампир
Катрин


Брой мнения : 5
Join date : 13.05.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Май 15, 2010 8:39 pm

1. Име - Катрин
2. Прякор - няма
3. Рожденно място - не се знае
4. Дата на раждане - не се знае
5. Години - човешки - 18, вампирски - 386
6. Кръв - човешка
7. Външен вид - Вампири - Page 3 Vampirediariesepisode13
Вампири - Page 3 Cotd-bts-001
8. История - Щом Деймън се завръща от колежа, Катрин започва все повече време да прекрава с него. Девойката разкрива и на двамата братя, че е вампир. Двамата Салваторе и поставят условие, да избере само един от тях, който да подели с нея вечността. След като превърнала и двамата във вампири, тя на следващата сутрин дава на него и брат му пръстен, които самата тя има, за да може да излиза на слънчева светлина. След като дава пръстена на Деймън му казва, че е избрала и двамата.
Понеже те не могат да се примирят с този факт, те започват да се дуелират с шпаги, а Катрин не може да ги спре и се заключва в стаята си. На следващата сутрин, когато двамата братя се опитват да и се извинят, те не я намират в покоите и, а на двора намират пръстена и, заедно с бележка, на която пишело: " Направих това, за да спре враждата помежду ви!" Но тя не е умряла, а просто е избягала и от двамата, докато един ден, не решила да се върне при тях.
9. Семейство - няма, най-близките хора са и Деймън и Стефан Салваторе
10. Допълнители - дарба: каквото има Стефан и Деймън
Допълнителни неща: Тя има третия пръстен, който я предпазва от слънцето
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Май 15, 2010 9:54 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Деметрия Девон
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Деметрия Девон


Брой мнения : 5
Join date : 20.05.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyЧет Май 20, 2010 8:50 am

Име:Деметрия Делавега Девон,след като се е оженила: Деметрия Делавега Болтън.

Прякор:Деми;

Години:Човечки:20; Вампирски:121;

Рожденно място:Гватемала;

Дата на раждане:13.Януари.1990 г;

Кръв:Вампирска/човешка (смесена)

Външен вид:Къдрава коса спускаща се почти до кръста.Кафяви очи.Слаба фигура.Хубава усмивка.
Вампири - Page 3 Rgh1274336804p

История:На 13.01.1990 година в Гватемала се ражда Деметрия.Баща й е вампир, а майка й човек.Една вечер,когато Деми е на четири годинки тя излиза да се разходи в двора на малката къща, в която живее.Точно тогава баща й е бил преобразен във вампир и я е нападнал.Оттогава Деми става вампир.Той не е знал какви ги върши, но майката на Деметрия взима детето си и заминава с нея в Австралия.Баща й е съсипан, че е изгубил семейството си и тръгва да обикаля света, за да ги намери.Щом стига до Австралия, той усеща, че детето му е наблизо.Това му вдъхва кураш и продължава да ги търси.Години минават,обаче докато той ги открие.Деми вече е красиво момиче, отгледано от майка си в Сидни.Тя осъзнава, че е вампир .Междувременно Деметрия се влюбва в богат Американец наречен Диего Болтън.Той също много я харесва и след един месец, след като са се запознали той отива и поисква ръката й.Деми, обаче се страхува, да му разкрие тайната си и, че може да го нарани и отказва предложението.Една вечер Деми усвирепява и напада едно беззащитно животно.Диего,който се е разхождал вижда гледката и се опитва да спре любовта на живота си.Когато тя се успокоява, той я моли да му разкаже всичко.Тя няма сили да крие и със сълзи на очи казва истината.Диего , обаче не побягва, а напротив прегръща я и успокоява.Тогава двамата се оженват и се опитват да водят нормален живот.Имат си дете на име Алехандро.той е на две годинки и може би също е вампир.

Семейство:
Баща-Емануел Девон;
Майка-Самната Девон;
Съпруг-Диего Болтън;
Син-Алехандро Болтън;

Дарба:Говори със вълци (странна дарба)

Допълнително:Има домашен любимец:Куче на име Том;Любимите й цветове са червено и тъмно синьо.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyЧет Май 20, 2010 12:43 pm

Одобрена си и Добре дошла при нас. Само ми кажи на ЛС към кои вампири да те сложа? (вегетарианци или човекопийци)
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Ариа Мийстър
Вампир
Вампир
Ариа Мийстър


Брой мнения : 87
Join date : 21.05.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyНед Май 23, 2010 7:28 pm

Вампири - Page 3 147679365da0ecb3154



1. Име:
Съвременно и официално: Ариа Спенсър Мийстър
Неофициално и рожденно: Еванджелийн Димитрий Джеймс

2. Прякор:
Просто Ариа

3. Рожденно място:
Предградията на малко село в Русия

4. Дата на раждане:
28. 10. 1504г.

5. Години:
Човешки: 18
Вампирски: 505

6. Кръв:
Човешка

7. Външен вид:
Ариа е слаба, но с хубава, изваяна фигура. Както при всички вампири така и при нея кожата й е много бледа, но няма толкова съществена разлика, защото дори като човек тя е била бледа като вампир. Очите й са нежни в цвят зелено- колкото й да е странно не са кърваво- червени както би трябвало- все пак пие човешка кръв. Ариа притежава красива тъмна коса- права със средна дължина. Ариа харесва нежните цветове- и естествено носи дрехи в такива цветове. Тя е практичен човек- предпочита удобството пред красотата- и затова носи доста често дънки и малцина са хората, които могат със сигурност да кажат, че са я виждали с рокля или пола.
1, 2

8. История:
Ариа Мийстър е родена в края на есента в предградията на село намиращо се в Русия. По онова време се е казвала Еванджелийн Димитрий Далине. Тя е наполовина рускиня- наполовина финландка. Майка й е рускиня, но баща й е финландец. Тя се е радвала на огромна подкрепа от тях за всичко, което прави. Разчитала е на тях повече от всяко друго дете- възприемала ги е не като хора създадени само да я възпитават и да и викат, а като невероятно добри приятели и съветници. Семейство Далине е било много богато- живеели са в прелестно имение с много градини и прекрасни растения. Тя е била и все още е хубавица и това е причината за нападението върху нея на осемнайстият й рожден ден. Тя решава да се поразходи вечерта и не осъзнава колко много се отдалечава от добре осветените улици. Намирала се е в някаква малка уличка и всичко било тихо. Ариа попринцип обича тишината, но нещо я накарало да се ослуша. Било прекалено тихо. Никъде не се чувало и звук. Тя се свила, когато от една задънена улица излезли няколко мъже, които я оглеждали без капка свян. Те се приближили до нея и я изнасилили, като не се задоволили с това- почти напълно счупили гръбначният й стълб и я наръгали цялата с ножове. Те се смеели злобно докато тя лежала на земята и се борела да си поеме въздух. Тогава като светкавица се появило някакво момче от което тя помни само ярките червени очи. То убило перверзниците и после ухапало Ариа. Тя едва не умряла, но вампирската отрова я спасила. След трансформацията си съжалявала за родителите си, които наблюдавала как всяка вечер плачат и навсякъде били разлепени плакати за изчезването на Еванджелийн Далине. В първият ден в който виждала страдащите си родители усетила такава всепоглъщата болка, която дори самото й име подклажда. Тогава взела решение, че това е последният й ден като Еванджелийн Димитрий Далине. От утре вече била Ариа Спенсър Мийстър. Тя е вампир- номад. Прекарала е всичките си години в търсене на своят създател.

9. Семейство:
Майка: Саша Далине
Баща: Димитрий Далине

10. Допълнително:
Дарба: Умее да изтрива спомените на човек/вампир/полу- вампир/върколак и въобще на всички видове.


Последната промяна е направена от Ариа Мийстър на Нед Май 30, 2010 10:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyНед Май 23, 2010 9:21 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Aressen Taloy
Вампир
Вампир
Aressen Taloy


Брой мнения : 372
Join date : 25.05.2010
Birthday : 13.01.1413
Age : 611

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyВто Май 25, 2010 8:09 pm

1. Име: Аресен Талой [Aressen Taloy]

2. Прякор: Ар, Арес, Ар-Ти Тай, Сина на Черния Скорпион

3. Рожденно място: Пустинята Мохаве, Калифорния [Mojave Desert]

4. Дата на раждане: 13.01.1413

5. Години:
Човешки: 24
Вампирски: 597

6. Кръв: Човешка

7. Външен вид:
Вампири - Page 3 Alex-Meraz-3-paul-alex-meraz-5898997-560-446

Вампири - Page 3 Twilightxchange3007_65aca_19665252

8. История: Роден съм на 13 Януари 1413 година в Пустинята Мохаве, Калифорния и съм член на индианското племе-войни Апачи. Дядо ми разказва, че точно преди да се появя на бял свят в типито, където майка ми е раждала е влязъл огромен черен скорпион и така съм получил духовното си име "Сина на черния скорпион". Малко след мен, може би след около минута се е родил и брат ми Саргас, но той получи духовното си име доста след това, на церемонията след изпитанието му за мъжество на тринадесетия ни рожден ден. Спомням си, че когато бяхме малки на около три-четири години докато с брат ми си играехме аз се отделих и попаднах на гнездо на черни скорпиони. Доста ме нажилиха, но никой не можа да обясни защо не умрях от отровата им. Според дядо ми или кръвта ми има имунитет към отровата им или пък цялата отрова поета от тялото ми се е абсорбирала в кръвта ми и някакси е променила генетичния и състав. След години разбрах, че е второто. Когато с брат ми минавахме двадесетата си годишнина бяхме принудени да участваме в битка през ноща срещу бледоликите. Битката беше дълга и кървава. Убихме много от тях, но и те погубиха мнозина от братя ни. Спомням си, че бях нападнат в гръб. Опитах се да се отскубна, но не успях. Почти бях приел съдбата си на бъдещ обезглавен, когато нападателя ми захапа врата ми и започна да пие от кръвта ми. Но изведнъж се струполи мъртав. След него паднах и аз и започнах да се гърча от болка. Не помня колко лежах, но ноща още не си бе отишла, а битката продължаваше. Изправих се със странно усещане в гърлото. Някаква неописуема жажда. А пролятата кръв около мен някак си засилваше тази жажда. Тогава видях как друг бледолик се нахвърли по същия начин в гръб на Саргас и също го захапа. Не чаках дълго. Просто се спуснах, сякаш за секунди бях зад тях и с цялата си злоба и желание за отмъщение захапах нападателя на брад си. Впивайки зъбите си във врата му в устата ми потече студената му кръв. Никак не ми беше приятна и затова го пуснах, а той на свой ред се струполи и започна да се гърчи от силна болка и за минути умря. Брат ми още дишаше и затова го оставих да си почине малко и се хвърлих към най-близките бледолики около нас. Не бях толкова ядосан, а и тяхната кръв бе гореща като бедрата на любимата жена и аз жадно продължавах да я поглъщам докато не усещах, че тялото им изстива без нея. Тогава захвърлях безжизненото тяло и нападах някой друг. Брат ми се изправи и последва примера ми. При изгрев слънце се разбра, че победата е на Апачите. А аз и брат ми разбрахме, че вече сме вампири.
Следваха още битки, а племето ни използваше като тайното си оръжие докато в един момент не решихме да тръгнем по света, за да търсим други като нас. Оказа се, че гените ни на индианци доста ни помагаха. Бяхме младолики и спокойно оставахме на едно място по десетина до тринадесет години. Можехме да стоим и по-дълго но бързо ни писваше. Първо пирувахме из градовете. Но по-късно решихме, че е по-добре да убиваме само престъпници от колкото и невинни хора.
Спомням си, че докато обикаляхме из Северните страни в началото на шеснадесети век и лишавахме полицията от работа съвсем случайно станах свидетел на най-зверското престъпление в моя живот. Жертвата беше млада и красива чернокоса девойка. Яроста в мен се надигна и за секунди се нахвърлих върхо нападателите и. Бяха повече от мен, а брат ми беше далеч, но аз с лекота ги убих с отровната си захапка. Когато видях безжизнените им тела по паважа дори се зарадвах и това ме успокой. Погледнах младата дама, която нямаше сили дори да диша нормално и точно когато реших да си тръгна бургундско червените ми очи се засякоха с нейните кристално сини. Сякаш нещо в тях ме молеше да я спася и аз я захапах леко, за да може вампирската трансформация да спаси живота и. Не можех да остана повече там. Имаше прекалено много кръв, скоро някой можеше да дойде, а аз се бях наситил на убийства тази вечер. А нея не можех да мърдам докато не преминеше трансформацията и, затова я оставих де лежи в локва от собствената и кръв. Намерих Саргас и му разказах всичко, но скоро след това забравих тази история. Понякога ми се привиждат тези прекрасни кристално-сини очи молещи да ги спася.
А сега, е сега нещата са други. Красивите ни лица направиха мен и брат ми доста известни в последните две години. Работехме като фотомоделии участвахме с една танцова трупа в различни спектакли и филми. Произхода ни, талантите ни, индианската ни кръв - това бе нужно за успеха ни през двадесет и първи век. Е естествено и цветните ни лещи, които в повечето случеи бяха или черни или тъмно-кафяви.
Това е една от последните ми фотосесии.

9. Семейство:
Брат Близнак: Саргас Синия Орел Талой [Sargass Blue Eagle Taloy] Цък
Майка: Калани Две Луни Талой [Kalani Two Moons Taloy] Цък
Баща: Ейтукан Черния кон Талой [Eytukan Black Horse Taloy] Цък
Дядо: Куелтцал Буреносно Небе Талой [Quetzal Storm Sky Taloy] Цък

10. Допълнително:
Дарба: Когато се ядосам захапката ми става Свръхотровна, поваляща хора, вампири, върколаци, полувампири и всякакви други същества; Кръвта ми е отровна за всеки захапал ме; Тотален умствен контрол над скорпиони, паяци и кучета.
Дарбата на Саргас: Освен Хипер-засилените му сетива с които открива всяко същество на големи разстояния брат ми може с мисълта си да парализира всеки когото си поиска. Това му помага както да се храни, така и да печели срещу враговете си.
Може би Защита: С брат ми нямаме проблеми с появяването си на слънчева светлина. Предполагаме, че е благодарение на татуировките върху гърбовете не, направени ни от дядо ни Куелтцал по време на специална индианска церемония за защита. Може би са направени от специален туш примесен с билни и индиански тайни отвари и туша е бил нанасян докато са изричани магически думи.
Отличителни белези:
- Имам татуировка на трибал скорпион на гърба си направена от дядо ми след вампирската ми трансформация. Цък
Имам и татуировки на един и същ черен скорпион върху двете китки с обърнати щипки към палеца и показалежа. Общо три скорпионо по цялото тяло. Представа за скорпионите; Представа за разположението му.
- Саргас има татуировка на белоглав орел на гърба си направена от дядо ми след вампирската му трансформация. Цък


Последната промяна е направена от Aressen Taloy на Нед Май 30, 2010 6:36 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyВто Май 25, 2010 9:02 pm

Одобрен! Хубав герой!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Май 26, 2010 1:37 pm

Вампири - Page 3 1611140P

1. Име:
Крис Ънроуд

2. Прякор:
Просто Крис или по-рядко чувано - флирта

3. Рожденно място
Ню Джърси

4. Дата на раждане
04.04.1993г.

5. Години:
Човешки - 17
Вамприски - 123

6. Кръв:
Човешка

7. Външен вид:
Крис.. не е по-различен от момчетата обичащи да свалят сяко паднало момиче, което видят. Крис има кестенява, леко черна коса, синьозеленикави очи като морето, а тялото му е доста свормено и има здрави мускули и бицепси. За разлика от другите вампири, кожата му е доста по-тъмна, затова си има и последствия. Най-използваната марка кецове и гуменки от негова страна и любима е Coverse*. Често можеш да го зърнеш с Ipod-a в джоба, тичайки през парка с обикновеното му облекло. Харесва фитнеса, но напоследък спря да ходи там, защото имаше достатъчно добра форма. Обожава да носи сиви отворени ризи, особено на партита, но въобще не харесва костюмите. Прекалено стил елегантен не му отива.
Kлик

8. История:
През един мрачен, априлски ден, на края на 97-ма година, в малката и красива къщичка на семейство Ънроуд се развива семейна драма, предизвикана от страна на майка му Анна-Мария де вонне Ънроуд. Тя напуска дома си, поради една доста тежка скръб за цялото семейство. Преди точно два дни, в автомобилна катастрофа загива по-големият им син - Александър. Анна-Мария посочва за виновен Крисотфър т.е съпруга й, за смъртта на сина им и напуска след голям скандал, както и нещата след една седмица стигат до развод. Крис е предизвикан да избере при кой от двата си родителя да остане, защото бил прекалено малък, но това го довежда до мисълта, че баща му няма нищо общо с цялото и реши да остане при него в този труден за него момент. Анна заминава в Ню Джърси с новия си съпруг и от тогава до ден днешен не се е чуло нито "гък" за тях. След две години, Кристофър подарява куче немска овчарка на Крис за осмия му рожден ден. Той го кръщава Алекс, за да му напомня за брат му. Всъщност, той беше само с 1-2 години по-голям от него, но просто.. липсва част от самия Крис Ънроуд. Те бяха прекалено близки, за да стане подобно нещо. Ето, че още от 14 годишна възръст Крис почва да копунясва. Това става страст след време, особено флирта за него е едно от най-приятните неща и лесно вършешти се от негова страна. Само с поглед може да омае момичето, на което е мернал погледа си, както и трудно проводим. Щом става на 16, Крис избира да не върви по пътя на баща си, а да си намери работа като барман. Намира в първото заведение работа, но щом разбра, че няма смисъл от всичко това спря да работи. Имаше достатъчно пари, баща му беше адвокат, пък и момче с прекалено голямо самочувствие не се нуждае от работа, нали?

9. Семейство:
Майка - Анна-Мария Ънроуд
Баща - Кристофър Ънроуд

10. Допълнители:
Има куче, Алекс. Немска овчарка. Баща му е адвокат, взимащ бая пари. Любим цвят - сив.
Дарба: Maниполация на чувствата.


Последната промяна е направена от Крис Ънроуд на Вто Авг 17, 2010 9:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Май 26, 2010 4:43 pm

одобрен
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Май 26, 2010 9:00 pm

Аре да се поспрете малко да пишете с червено, а??? Ето ви цяла страница с цветове само си копнете номерчето на цвета!

КЛИК ТУК!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Натали Джейс
Вампир
Вампир
Натали Джейс


Брой мнения : 4
Join date : 05.06.2010
Birthday : 19.05.1995
Age : 29

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Юни 05, 2010 3:09 pm

Вампири - Page 3 MiscPhotoshootAgain5




1. Име -
Натали Джейс

2. Прякор -Нат,Нати

3. Рожденно място - Уорчестър

4. Дата на раждане - 19.50.1993

5. Години -
Човешки -17 Вампирски - 156

6. Кръв - Човешка

7. Външен вид - Нати има красива, мека, дълга, кестенява коса.Доста често държи предните части на косата си вързани на опашка.Усмивката й е красива и нежна.Кожата й е бяла и мека.Очите й са тъмно кафяви.Вампири - Page 3 Moz-screenshot-14

Снимки : 1,2,3,4,5,

8. История -
Родена е в Уорчестър, Англия.Градчето е малко, на около три часа път от големия град. Нарича се „сърцето на Англия”. Семейството и е заможно. Баща и е преуспяващ адвокат, има собствена кантора, а майка и обича да шие, така че често може да видите в къщата им няколко платнени манекени, които имат върху себе си плат, различни кърфици и други шивашки пособия. Оттам Натали започва да се интересува от дрехи, изгражда собствен стил. Никой от семейството и няма такъв характер. И двамата и родители са спокойни хора, обичат малките провинциални градчета и семейния пикник всяка неделя. Нещо, което красавицата презира. Просто не може да се начуди на хората, които му се възхищават. От нещата, които наговорих, сигурно сте решили, че тя не понася родния си град. Това е пълна лъжа. За нея Уорчестър е олицетворение на най-доброто място за почивка. Но тя обича по-бързия начин на живот. Трябва да има интрига, нещо интересно. Иска да живее в град, в който всеки ден стават убийства, отвличат кого ли не, има нещо, което да е интересно. До десетгодишна възраст майка и я обучава. Изведнъж се разболява. За Натали тя е най-добрият човек на света. След няколко болезнени седмици тя умира. Така и не се разбира от какво. Нат е съсипана. Не знае какво да прави. След около година баща и успява да влезе в релси, вика частни учители и те започват да обучават дъщеря му. Ако трябва да има ясно разграничение в това кога тя е започнала да бъде „лошо момиче”, то това е смъртта на майка и. До петнадесет години тя е научила неща, които се учат на осемнадесетгодишна възраст. Една вечер баща и я вика в кабинета си. От смърта на майка и те двамата почти не си говорят. Още от самото и раждане те не се понасят добре. Тази вечер тя щеше да разбере истината.Баща и и обяснява, че майка и е била вампир. Също така Джейс не е негово дете. Най-накрая тя се успокоява, че не трябва да го обича, както се е измъчвала да прави вече 15 години. Продължава да и обяснява, че тя също е такава. С това разговорът приключва. Тя излиза на чист въздух. Не знае какво да прави и започва да плаче. Просто ей така. На нервна основа. Цяла вечер не се прибира в къщата. И тогава разбира каква е дарбата и. Наследила я е от своята майка – видения. Скоро е наистина добра. Вече може да се връща във времето, в което майка и още е била жива и да я пита за различни неща. Важно нещо за дарбата и е, че не може да връща от смъртта. Сигурно ще кажете, че е нямла приятели. Не е вярно. Имала е една. На 17 години тя умира. Двете са били неразделни. Оттогава депресията и и „лошото момиче се засилват”.


9. Семейство -
Ванеса Джейс и Mайкъл Джейс

10. Допълнители -
Натали обожава да чете, както и да учи за различни странни и необикновени неща.Тя знае, че вампирите и върколаците не са единствените същества, които населяват планетата и иска да научи повече за останалите.Има колие, на върха на което виси голям камък с лапис-лазули (лазурит) и без което не може да се разхожда на слънчева светлина.
Дарба - Видения
Върнете се в началото Go down
http://black-city.forumotion.com/index.htm
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСъб Юни 05, 2010 3:32 pm

Одобрена
Върнете се в началото Go down
Ашли Джаксън
Вампир
Вампир
Ашли Джаксън


Брой мнения : 2
Join date : 19.04.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Юни 09, 2010 1:50 pm

Ашли Джаксън написа:
Вампири - Page 3 Demi-lovato-photos-4
1.Име /собствено и фамилно/: Ашли Джаксън
2.Прякор: Аш
3.Рожденно място:Вашингтон
4.Рожденна дата:9.04.1992
5.Години /човешки и вампирски/ човешки-18 вампирски-98
6.Кръв /човешка или животинска/-човешка
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/:Кафява коса и кафяви очи......
8.История:Една вечер Ашли и приятелката й Емили отиват на кино.Докато чакат ред пред касата виждат гаджето на Ашли с друго момиче.Ашли е много растроена и най-вече бясна.Казва на приятелката си Емили, че иска да си ходят.Пред киното моли Емили да си тръгне сама, за да остане на саме със себе си.Емили изпълва молбата й.Ашли отива на любимото си място за размисъл-парка.Стъмнява се ,но тя не иска да се прибира.Докато се разхожда по алета усеща ,че някой я преследва, но не вижда никой.Изведнъж пред нея се препречва мъж с изключително бяла кожа и зловеща усмивка, разкриваща огромните му кучешки зъби.Ашли веднага разпознава създанието-вампир.Вампирът продължава да й се усмихва, но единствената реакция на Ашли е ,че се взира в кърваво-червените му очи.Той се изненадва от реакцията й и за миг придобива очудено изражение ,но със същата скорост с която изчезна усмивката му отново се появява на лицето му.За по малко от секунда,вампирът се озовава в изключителна близост до шията й.Ашли не се опитва да се бори знае,че е свършено с нея .............,но греши!Животът и тъкмо сега започва!

9.Дарба:Получава видения, отностно нечия смърт или събития.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Юни 09, 2010 2:50 pm

Чек бе ти имаш герой вече?
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Саргас Талой
Вампир
Вампир
Саргас Талой


Брой мнения : 35
Join date : 30.05.2010
Birthday : 13.01.1413
Age : 611

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Юни 09, 2010 5:47 pm

Име: Саргас Синия Орел Талой [Sargass Blue Eagle Taloy]
Прякор: Ес, Гас, Ес-Ти, Синия Орел
Рожденно място: Пустинята Мохаве, Калифорния [Mojave Desert]
Дата на раждане: 13.01.1413
Години:
Човешки: 24
Вампирски: 597
Кръв: Човешка
Външен вид: Визуално приличам на брат ми Аресен с едничката разлика, че в момента нося косата си доста по-дълга (може би до средата на гърба ми) и често я събирам плътно по главата си и я връзвам на опашка ниско на тила си.
Вампири - Page 3 Alex_meraz_-_paul_90664_18738139
История: Роден съм на 13 Януари 1413 година в Пустинята Мохаве, Калифорния и съм член на индианското племе-войни Апачи. Роден съм може би минута след брат ми Аресен. Получих духовното си име на церемонията след изпитанието за мъжество на тринадесетия ми рожден ден. Когато с брат ми минахме двадесетата си годишнина бяхме принудени да участваме в битка през ноща срещу бледоликите. Битката беше дълга и кървава. Аз бях нападнат в гръб от един бледолик и бях захапан за врата. Чух как брат ми Аресен просто се спусна и сякаш за секунди бе зад нас и на свой ред с голяма злоба захапа нападателя ми. После го пусна, а нападателя се строполи и започна да се гърчи от силна болка и за минути умря. Аз още съм дишал и затова брат ми ме оставил да си почина малко и се нахвърлил на други, за да се нахрани. По- късно се изправих и последвах примера му. При изгрев слънце се разбра, че победата е на Апачите и двамата с Аресен разбрахме, че вече сме вампири.
Последваха още битки, а племето ни използваше като тайното си оръжие докато в един момент не решихме да тръгнем по света. Гените ни на индианци изключително много ни помагаха.
Спокойно оставахме на едно място по десетина до тринадесет години. Можехме да стоим и по-дълго, но бързо ни писваше. Първо пирувахме из градовете. Но по-късно решихме, че е по-добре да се храним само с престъпници от колкото с невинни хора.
А сега, е сега нещата са се променили. Красивите ни лица ни направиха известни в последните две години. Работихме като фотомодели, участвахме с една танцова трупа в различни спектакли и филми. Произхода ни, талантите ни и индианската ни кръв бяха единствените неща от които се нуждаехме за да успеем да преживеем в двадесет и първи век. Е естествено и цветните лещи, които ползвахме и в повечето случеи бяха черни или тъмно-кафяви.
Семейство:
Брат Близнак: Аресен Черния Скорпион Талой [Aressen Black Scorpion Taloy] Цък
Майка: Калани Две Луни Талой [Kalani Two Moons Taloy] Цък
Баща: Ейтукан Черния кон Талой [Eytukan Black Horse Taloy] Цък
Дядо: Куелтцал Буреносно Небе Талой [Quetzal Storm Sky Taloy] Цък
Допълнително:
Дарба: Освен Хипер-засилените ми сетива с които откривм всяко същество на големи разстояния мога с мисълта си да парализирам всеки когото си поискам. Това ми помага както когато се храня, така и когато се боря с някой недоброжелателен тип. Нямам проблеми с появяването си на слънчева светлина. Предполам, че е благодарение на татуировката ми върху гърба ми, направени им от дядо ми Куелтцал по време на специална индианска церемония за защита. Предполагам, че е направена с помощта на специален туш примесен с билни и индиански тайни отвари и бе нанасян докато бяха изричани магически думи.
Отличителни белези: Имам татуировка на белоглав орел на гърба си направена от дядо ми след вампирската ни трансформация. Цък
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyСря Юни 09, 2010 7:54 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Кристофър Уилямс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Кристофър Уилямс


Брой мнения : 1
Join date : 28.06.2010

Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 EmptyПон Юни 28, 2010 10:01 pm

Вампири - Page 3 30hsdir
1. Име: Кристофър Уилямс
2. Прякор: Крис
3. Рожденно място: Шефилд, Англия
4. Дата на раждане: 23 декември, 1880 година
5. Години: човешки - 17, вампирски - 113
6. Кръв: животинска
7. Външен вид: Кристофър има къса и права светло кафява коса и златисти очи, малко по-тъмни от цвета на златото, които в миналото са били тъмно сини. Висок е 175см и тежи 67кг. Като за вампир, не е перфектен, даже никак. Слабичък е, не е от най-мускулестите типове и мацките не му се лепят като мухи на мед. Не обича смокинги и костюми, нито пък анцузи. Предпочита широките джинси. Естествено, вкъщи никой не обича да се разхожа по такъв вид облекло, затова когато се прибере (колкото и рядко да го прави), Кристофър обува шорти. Няма претенции какво ще облече нагоре - зависи от времето. Ако е по-студено Кристофър облича някоя блуза с дълъг ръкав, но ако е топло предпочита тениска или потник.
123
8. История: Кристофър Уилямс е роден на 23ти декември през далечната 1880та година в Шефилд, Англия. Живее в къща на края на града заедно със семейството си. Когато е на 2 се ражда брат му, Джеймс. Всичко върви хубаво, докато Крис не става на 15 и една сутрин се събужда сам вкъщи. Намира бележка и плик в кухнята на масата и осъзнава, че родителите и брат му са го напуснали, поради не знайни причини,а в плика са му оставили пари, с които да живее. Разбира се, те няма да му стигнат за цялото време, през което е жив, затова Крис започва да търси работа. Както всеки се досеща, доста време търси работа и не го приемат никъде, поради факта, че е на 15 и не е
пълнолетен. Най-накрая намира работа в някакъв бар като барман. Там се запознава с една от сервитьорките, Ейми, която също е на 15 (според думите й). По-късно Крис я кани да живее заедно
с него и така тя му става най-добра приятелка. Но една вечер, точно на 17тия му рожден ден, Ейми му
съобщава, че е вампир. И, може би вече се досещате как Крис се е превърнал в същото същество...
9. Семейство:
Майка - Бет Уилямс
Баща - Андрю Уилямс
Брат - Джеймс Уилямс
10. Допълнители:
Дарба: контролира настроенията на околните



Последната промяна е направена от Кристофър Уилямс на Вто Юни 29, 2010 2:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вампири
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: