Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalБар "Black Sep" Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Бар "Black Sep" Resize12

 

 Бар "Black Sep"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyНед Фев 14, 2010 12:41 am

Бар "Black Sep" CafeVivExp
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyВто Сеп 14, 2010 7:28 pm

Пристигнахме в Хюстън за около половин час, Дан за малко не падна от стълбичката на слизане и аз не спрях да се смея:
-Не издържаш чак толкова на пиене, личи си че не си от Тексас. - засмях се и Дан се опита да извика такси:
-Чакай. - пристъпих пред Дан и помахах на едно, и то веднага спря:
-Към Бар "Black Step". - усмихнах се на шофьора и се настаних на задната седалка до Дан.

***

Скоро стигнахме до бара и платих на шофьора, излязох от колата леко залитайки и помогнах на Дан като не спирах да се смея:
-Е стигнахме, ще влезем ли? - повдигнах една вежда и се опитах да бъда сериозна, той кимна с широка усмивка и двамата влязохме в бара. Не беше препълнено и двамата седнахме на една маса, сервитьорката дойде и аз поръчах:
-Две уискита. - намигнах на Дан и двамата се засмяхме, а сервитьорката отиде да донесе уискитата...
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyВто Сеп 14, 2010 8:10 pm

И в Тексас ще имам тежка вечер. Джесито ни замъкна в някакъв бар. И отново поръча от любимото ни.
-Още ли??? Леле човеко къде го събираш всичкото това пиене. - попитах я и ококорих очи като жаба. - Едното уиски да е с повечко лед. - провикнах се към барманката и тя надигна чашата в знак на одобрение. - Я направо донеси и една минерална вода.
След малко хубавата сервитьорка дойде с една табла и остави чисто уиски пред Джесика и уиски с много лед и минерална вода за мен.
-Е Джеси колко време оставаме в това хубаво гредче?
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyВто Сеп 14, 2010 10:08 pm

Даниъл ме попита къде събирам всичкото пиене. Разсмях се:
-Тексасците можеш да ни познаеш по това че можем да пием без да спираме и по акцента. Та относно въпроса ти, мога повече но не искам да те плаша. - и двамата се засмяхме. Сервитьорката дойде и донесе поръчката плюс минерална вода и много лед за Дани, който попита колко ще останем в Хюстън:
-Ами, колкото кажеш. Можем да си заминем утре, след час, след два дни - или повече. Както решиш. - вдигнах рамене и кимнах на Дан че идвам след минутка. Отидох до барманката и си поръчах текила, тя кимна и аз се върнах при Дан:
-Ще можеш ли да понесеш текила? - засмях и се облегнах назад отпивайки от уискито.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyСря Сеп 15, 2010 9:36 pm

-Хах пак аз решавам. - казах с детски щастлив глас.
Джесика отиде до бара и каза нещо на барманката но не я слушах какво й каза. След като се върна ме попита дали мога да понеса и текила.
-та това е четвъртото ми име. - засмях се аз.
Сервитьорката донесе две малки чаши, солница и лимон нарязан на четири. Джес изпи своята чиста като вода. А аз се чувствах леко засрамен че момиче ме надпива. И се направих на мъж - взех чашката и я надигнах. Прогори ми гърлото а очите ми се насълзиха но търпях. :д
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyЧет Сеп 16, 2010 6:00 pm

Дан изпи на екс текилата и вдигна чашката високо, след което я остави на масата:
-Впечатлена съм. - засмях се и изпих и моята на екс след което взех лимона. Погледнах Дан който си личеше че се замайва от многото алкохол:
-Хей искаш ли да хапнеш нещо, все пак изпи много. А не трябва да се пие толкова алкохол на гладно. - повдигнах една вежда и се засмях. Спомних си че и аз бях така в началото, но все пак се свикваше. Облегнах се на стола за да си поема въздух от всичкия този алкохол и се усмихнах на Дан.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyПет Сеп 17, 2010 10:08 pm

Сега се е загрижила за мен си помислих след като чух думите на Джесика. Пък и какво толкова само ще повърна.
-Ако се изповръщам обещавам да е върху теб. На тази готина блузка много ще и отива аромат на вътрешните ми сокове и вида няма да е за изпускане. - казах смеейки се на Джес. - Но повече няма да пия. Поне в следващите три дни. Казах и побутнах чашата пълна само с разтопен лед.
отидох до бара и си поръчах такос. След което се върнах на масата при Джесика.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyПет Сеп 17, 2010 10:23 pm

Засмях се:
-А аз обещавам да те държа далеч от чашката и близо до някой леген. - Дан отиде и си взе такос след което се върна при мен. Усмихнах се и му казах:
-Все пак поздравления, издържа доста, имайки се впредвид че не си свикнах с толкова пиячка наведнъж. - намигнах на Дан и се засмях. Заведението се пълнеше и ставаше все по-шумно. Обърнах се към Дан и попитах:
-И все пак, реши ли колко ще оставаме, за да не ме изненадваш както преди няколко часа. - засмях се и вързах косата си на опашка.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyНед Сеп 19, 2010 8:45 pm

-Ами... да кажем в други ден, защото утре много ще ме цепи канчето и едва ли ще ми е до готини стюърдеси и самолети. - казах аз и се усмихнах на сервитьорката която ми остави чинията с такос.
Отхапах малко и се намръщих.
-Повече ми хареса уискито. - казах и отпих голяма глътка вода. - Е Джеси, в кое хотелче ще ме заведеш в ранното утро на следващия ден?
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyВто Сеп 21, 2010 9:07 am

Замислих се, къде ли да го заведа? Бях чула че "Orchard" е хубав, но там не можело да се намери място, затова се замислих за друг:
-Хмм, ами значи, бих те завела в "Blue Life" много хубав хотел, с басейн. - усмихнах се и погледнах часовника си, беше 3 през ноща, странно кога беше отлетяло времето:
-Утре май няма да можеш да се мръднеш, а? - засмях се и погледнах Дан:
-Следващия път ми напомни да не ти давам да пиеш толкова. - двамата се разсмяхме и аз се облегнах на стола, когато пуснаха някаква бърза кънтри песен. Повдигнах вежда към Дани койте тъкмо преглъщаше и протегнах ръка към него:
-Идваш ли? - изправих се и го погледнах предизвикателно:
-Хайде, когато си пиян е най-лесно. - смигнах му и се запътих към дансинга където хората танцуваха..
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyЧет Сеп 23, 2010 8:10 am

ТАНЦИ???? Ами ще направим каквото можем. - помислих си.
Станах, а Джесика вече беше на дансинга и кършеше тяло. Аз отидох клатейки главата си в ритъм. Хванах протегната и ръка и я завъртях. Танцувахме на тази и на следващата песен. Когато песента свърши се пльоснах на стола и изплезих език като куче след бягане. После се заиграх със салфетките на масата а Джес е засмя като без да искам извадих всичките и се пръснаха около цялата маса. Събрах ги но после дойде трудното. Едвам ги натиках обратно в металния салфетник.
-Е Джеси след един час бара затваря. Къде ще ме заведеш докато хотелчето с басейна отвори врати за посещения? - продумах на Джеси.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" EmptyЧет Сеп 23, 2010 8:28 pm

Хмм замислих се къде ли да го заведа, и се сетих:
-Нали каза че обичаш плажа, а вечер той е по-хубав отколкото през деня. - подсмихнах се и махнах на сервитьорката да ми донесе сметката, тя се зае и аз погледнах Дан:
-ДОяждай и да отиваме. - засмях се и зачаках търпеливо той да доизяде всичко, сервитьорката донесе сметката и аз й платих, преди Дан да успее да извади пари:
-Да не си посмял да кажеш нещо, аз те напих, аз черпя. - той вдигна ръце и се засмя, хората вече напускаха заведението така че и ние се запътихме към вратата:
-Чао. - помахах на сервитьорката и барманката и отидох при Дан който беше на тротоара и ме чакаше:
-Е хайде към плажа. - засмях се и тръгнах напред, мислех да го измъча доколкото е възможно, пък и плажа беше близо.


П.п: Пиши направо на плажа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Black Sep" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black Sep"   Бар "Black Sep" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Black Sep"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хотел "Blue Life"
» Хотел "Grade de Madrid"
» Голф парк "Уилсън"
» "Festa Barcelo Hotel"
» Правила относно "Именията"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: