Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalГората - Page 2 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Гората - Page 2 Resize12

 

 Гората

Go down 
+5
Елиса Стейл
Деймън Салваторе
Мерилин Джейм
Мелиса Стюaрт
Мелинда Ричард Блеър
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората - Page 2 EmptyНед Апр 25, 2010 10:49 am

First topic message reminder :

Гората - Page 2 Forest11

Свободно РП!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 11:41 am

- Особено днес, да. Последния ми лов беше преди две седмици някъде и освен сравнително дълги период, прибави и че беше животинска кръв, която не ми е достатъчна и това ми се отразява.
По принцип не губех самообладание, имах добър контрол над себе си, но не биваше и да го изпорбвам особено в случай като този.
- Няма значение, ако искаш може да сменим темата. Преди много години, ако бях на твоето място сега, при положение че все още говорим за тийновете, които ни накараха да избягаме от там,нямаше да мога да се одържа и веднага щях да се върна. Тогава не ми пукаше особено, защото всичко което се въртеше в мислите ми беше само за още и още кръв. Но това беше първите ми 2/3 години, след като ме превърнаха. Затова ако желаеш, може да говорим за нещо друго. Всеки е различен, знам, но все пак не съм те опознала до толкова че да знам как се чувстваш.
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 6:21 pm

В тонът на Елиса пролича раздразнението,тъй че просто се примирих и кимнах.Предполагах тези години от вторият й живот не бяха много приятни,за това избягваше да говорим за това.
-Харесвам личностите,които не се страхуват да говорят направо и винаги казват каквото мислят.-Отбелязах и изчаках да ме погледне за да види,че се усмихвам.Когато ъгълчетата на нейните устни също се разтеглиха в усмивка,добавих.
-Мисля,че самата аз прекалих...Не бих се отказала от сладкият вкус на човешката кръв,но много добре знам,че умея да се контролирам.Напразно вдигнах тревога и навредих на твоята психика.Ужасно съжалявам,ние тийнейджърите винаги проваляме всичко...-Разкикотих се и занавивах стръкче трева около пръстите си.
-Сега ми хрумна и предполагам няма да имаш нищо против ако те попитам:споменах,че умея да се контролирам.Учудващо е за вампир само на 3 месеца.Мисля,че се води...как да се изразя?!Дарба.Това ме навежда на мисълта,за онова семейство-Кълън.Чувала ли си за тях?!
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПон Авг 09, 2010 7:05 pm

- Да, разбира се. Че кой не е чувал за тях!? Все пак те са най-големия клан, също и семейство. "Вегетарианци" са и когато се запознах с тях и ги опознах, просто не можех да скрия възхищението си. Страхотни са, много мили, чувството за хумор на Емет просто няма как да не се усети. Толкова много истинска любов, разбирателство,взаимност,подкрепа и още куп положителни неща има в тях. И въпреки това ние, тоест аз, си оставам отделно с приятеля ми и още няколко други които се събираме понякога. Но не всички от нас са на диета, дори има сме се сближили с някои върколаци и хора. Сборище от всякакви видове..- казах с широка усмивка. - Много неестествено и нереално звучи, знам...
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 9:00 am

Някои части от описанието на семейство Кълън чувах за втори път и този път се убедих,че няма причина да се шокирам.За втори път от друг различен човек чувах положителни отзиви за това семейство: нормално беше да съм объркана и да незнам на коя версия и на кого да вярвам.В продължение на месеци Райли ми внушаваше,че това е най-отвратителното сборище,което някога е съществувало.Той обаче се оказа предател,тъй че нищо чудно и това да си е измислил.
-Ясно...А какво имаш предвид под различни видове?Може би вегитарянци и човекопийци,но спомена и върколаци,което наистина ме обърка?!
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 10:38 am

- Да..., а колкото до върколаците, те един вид трябва да ни избиват или поне тези, които убиват хората в околността им. Затова другите ги остават живи, въпреки че по-старите куилети са против и това, и то много. Но опитваме да живеем съвместно... Никога ли не си попадала на върколаци? - малко се учудих от факта, но всъщоност си беше доста възможно, все пак и Волтури до преди няколко години също не знаеха за тях.
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 10:51 am

Сключих вежди и в продължение на няколко секунди се взирах в нея.Каквото и да казваше не бих се мотала на тяхна територия.Това,че освен в Холивуд вече има и върколаци във Форкс не ме изненада: та нали и вампири имаше само по филмите.
-За първи път чувам за върколаците.-съобщих.-Честно казано ако попадна на тях ще гледам да не е по пълнолуние.-Засмях се,когато забелязах че Елиса се готви да каже нещо
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 11:04 am

И аз малко се засмях при думите й, но после побързах да обесня:
- Нашите върколаци не са като по филмите хД Нямат много общо с пълнолунието или която и да е друга фаза на луната. По всяко време могат да се преобразяват. При най-младите от тях се дължи повече на нерви, като се ядосат и много не могат да се контролират. Може би по-скоро не бива да ги нервираши да ги изкарваш извън "релси", както се казва. Но те са забавни, много луди и мен лично ме кефят, е зависи понякога, но има и такива моменти хД . Та недей да оставаш с много лошо впечатление за тях, всичко зависи на кой ще попаднеш. - усмихната довърших думите си.
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 10, 2010 11:23 am

-Мога само да предполагам,но най-добре да не ги срещам.Сама каза,че не уважават човекопийците.-Усмихнах се и рязко се изправих.-Не искам неприятности,не че се страхувам,просто не обичам да участвам в битки.Правя го единствено,когато вечерята ми е по-упорита от обикновено.
Направих малък кръг и огледах гората наоколо.Слънцето беше залязло,а няколко звезди вече бяха заели мястото си на небесният небосвод.Почуствах се лека като перце,чувствах се чудесно.Осъзнах,че чистият въздух и разходката сред природата ми се отразяват много добре и че трябва да го правя по-често.
-Сякаш Форкс е излязъл от приказките: върколаци,вампири със странни дарби и прекрасна природа,на която с радост да се порадваш.
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 2:39 pm

- Да... - лека кимнах с глава. - Но както ти не знаеше до сега за върколаците, кой знае дали има и някои други необикновенни същества, със свръхестествени дарби..- казах, въпреки че не вярвах да е така.
- А иначе има някои от нас, които имат пръстени, позволяващи им да излизат дори когато е слънчево. А при теб как е, защото в това отношение май има няколко вариаций хД ?


Едит: Нарушено правило за цветно писане и различен шрифт! Прочети правилата!
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 6:44 pm

Елиса се засмя...Колкото и да исках не можех да последвам примерът й,тъй като въпросът й ми навяваше тъжни,същевременно щастливи спомени.
От както бях във Форкс не мислех толкова често за Диего: човек,който знае за случилото се между нас веднага би помислил,че не съм го обичала.Не беше вярно-обичах го,обичам го и щях да продължа да го обичам.Истината бе,че тук се стремях да ангажирам вниманието си с други неща,например работа,за да не плача постоянно в някой ъгъл.Сълзите нямаше да ми го върнат,за това избирах да се скъсвам от работа.
-В Сиатъл дълго време бях лъгана във връзка с това.-започнах.-Излизах само вечер,мислейки си,че ако зората ме завари ще се превърна в купчина пепел.-Направих пауза,забелязвайки че вниманието на Елиса бе насочено единствено към мен.Засмях се,тъй като в момента признавах,че бях позволила да ме правят на глупачка.-Оказа се,че изложени под лъчите на слънцето наподобяваме диско-топки.-Каквото и да си мислеше тя в този момент, не се срамувах.
Сведох глава,за да избърша сълзите си...Моментът,в който бях разбрала този факт през цялото време беше пред очите ми.Побързах отново да срещна погледа на Елиса и опитах да се усмихна.
-Не съм се замисляла много по този въпрос:щом разбрах,че не сме уязвими на слънчева светлина дойдох във Форкс.А слънцето много рядко е намирало път през облаците и ми е създавало проблеми.
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Авг 13, 2010 5:15 pm

Стана ми гадно, кофти, че изобщо започнах темата. Не исках да предизвиквам сълзи в очите на някого, по какъвто и да е начин.
- Съжелявам, не знаех.
Бри не казваше всичко, но усещах че има нещо повече зад това, някоя друга дълга и вероятно донякъде пълна с болка история. Стоях срещу нея и в същото време ми се искаше да я прегърна или не знам, просто нещо да направя. Но тя се опитваше да бъде силна, затова едва се усмихна, за да покаже че е добре, но знаех че не е точно така.
Вгледах се в нея.Тя беше минала през доста неща, които все още не можеше да превъзмогне.
- Нека да сменим темата. Правили ти се нещо? За да се разсеем, не заради друго. Не че имаме голям избор, но не знам, може да се върнем в града или някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyПет Авг 13, 2010 6:15 pm

Изправих се бързо и изтрих с ръкав сълзите,които така или иначе неможах да прикрия.Бях се обещала да не се размеквам пред когото и да е,но сега осъзнах,че си бях дала това обещание само поради една просто причина: моя милост не бе очаквала,че ще срещне личност,с която да споделя проблемите на вампирската си същност и приключения.Дори сега се колебаех,така или иначе половината част от обещанието ми не беше спазена и нямаше какво да губя ако щях да наруша и останалата част от клетвата.
-Да се връщаме в града преди онези,лагеруващите,да са се върнали.-Направих знак с ръка,очаквайки Елиса да ме последва.-Незнам за теб,но съм твърде разстроена за да държа зъбите си далече от вратовете им.

ПП: Твой ред е да избереш място...разбира се,ако ти се пише още.Не съм много наясно с темите,но ако има някоя скътана уличка ще е чудесно да пишем там
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 4:55 pm

След търсенето на хубаво и осамотено място, където да разкажа истината реших, че най - подходящо ще е да я домъкна до гората. Тук не бе най - безопасното място, но щом има вампир тук едва ли щяха да пристъпят. Видях погледът на Ел и леката тревожност .. как се оглеждаше. Явно не й бе много приятно, затова й стиснах ръката по - силно и й се усмихнах, продължавайки да вървим напред.
- Тук е .. странно. - изрече тя и потрепна. Задуха гадния вятър. Тя леко настръхна, усетих го. Пуснах ръката й и дадох якето ми, обгръщайки я около нея. На мен не ми бе студено, вампирите не усещат студ.
- Нека седнем тук. - промълвих и седнахме на едни камъни, гледайки наоколо. Започнах да се мъча как да й обясня, че всеки сън във Форкс може да бъде една голяма и дълбока реалност. Трябваше да кажа нещо ..
- Ако.. Ако разбереш, че до теб седи вампир как ще реагираш? - промълвих отново и я погледнах, със сериозен поглед, дълбок.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 5:03 pm

Ел се оглеждаше тревожно и размишляваше. Защо точно гората. Беше студено, влажно и духаше силен вятър. Тя настръхна, но Крис като истински кавалер и даде якето си. Ел се усмихна и му благодари, но все още и се струваше странно всичко това. Двамата се настаниха удобно да едни камъни, и Ел виждаше, че Крис има да и казва нещо, но не знаеше как да започне.
-Ако.. Ако разбереш, че до теб седи вампир как ще реагираш? - попита я той и я погледна. Беше сериозен, и очакваше сериозен отговор. А дали предположенията на Ел не са били вярни относто него..
-Ами.. Предполагам нормално. Не съм от момичетата които се бяха разпищяли и избягали, така че не би било проблем. Освен ако не се опита да ме изяде.. - тя се усмихна, като се опита да обърне това на шега, но май не беше успяла.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 5:23 pm

Въздъхнах тежко. Усетих погледа й върху мен, дишането й се чуваше, усещаше се студения бриз. Погледнах към земята, играейки си с пръстите си, леко зашеметен.
- Ами.. Предполагам нормално. Не съм от момичетата които се бяха разпищяли и избягали, така че не би било проблем. Освен ако не се опита да ме изяде.. - каза и се усмихна, а заедно с това слънцето проправи пътя си през облаците. Времето се развесряваше и се виждаха лъчите на слънцето през дръвчетата.
- Тогава ще е по-лесно .. - прошепнах си на себеси, но разбира се, тя чу мрънкането ми под носа и се обърна.
- Какво? - попита тя.
- Добре. До теб седи вампир. - изрекох и се обърнах .. Не, тя каза, че няма да изтърчи и да се развика. Погледах я в очите и видях реакцията й. Никаква. Спокойна. Радвах се на тази тема. Всъщност, не е чак толкова било трудно да кажеш на човек, че НЕ си човек.
- Тогава.. има ли и други? - попита тя и сложи ръце на камъка.
- Раси? - попитах я.
- Точно. - тя поклати глава и въздиша.
- Има много раси. Вампири, Върколаци .. каквито искаш. Духове .. - отговорих.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 5:34 pm

-Искаш да кажеш, че има цял един свят за който хората не знаят.. - каза Ел удивена и се стана от камъка в момент на еуфория и зашеметение. - Това е... стархотно.. - тя се усмихна, но тогава на лицето и се изписа друг вид изражение. Притеснено, сериозно.
-Значи това имаше пред вид когато каза, че тук не се знае дали дадено нещо е сън или не. - Крис кимна.
-Точно това.. - каза той тихо и също се изправи.
-Значи, въпреки че съм убедена че всичко беше сън, може някой да ме ухапе.. А тогава какво ще стане? Ще умра ли? Какво ще стане с мен, с живота ми.. - Ел започна да приказва врели-некипели. Дори сама не се усещаше какви глупави въпроси си задаваше, колко объркана беше, и колко я беше страх от сънят и.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 5:47 pm

- Искаш да кажеш, че има цял един свят за който хората не знаят.. - каза Ел и бързо стана от камъка, довършвайки изречението си. - Това е.. Страхотно! - с усмивка изрече тези думи, а аз само поклатих глава.
- Не е никак страхотно. По - зле е от колкото си мислиш .. - изрекох смутено и минах с пръсти през леко влажната ми коса, вдигайки я нагоре. Усетих как тя промяна изражението си, а аз кимнах.
- По - опасно е, няма тук много приятели, всъност, има, но рядко. Усобено върколаци и вампири. Пха, лоша комбинация понякога. - леко съркастично се изказах и се усмихнах, сещайки се за двете върколачки който познавам. Моника и Дейре, сестрите. Те поне не мислят лошо.
- А това за .. съня .. го сънуваш от както си във Форкс, нали? - попитах я и прехапах долната си устна. Вече ми ставаше ясно, доста ясно. Тя кимна, а аз се усмихнах.
- Значи, въпреки че съм убедена че всичко беше сън, може някой да ме ухапе.. А тогава какво ще стане? Ще умра ли? Какво ще стане с мен, с живота ми.. - започна да мисли за случващото се нанапред.
- Шшшт. - изрекох и сложих пръст пред устата и. Тя спря, а аз усмирително разгърнах думата за вампир.
- Ако вампир те ухапе, ти се превръщаш във такъв. Или си човекопиец, или вегетариянец. Аз съм човекопиец - храня се с човешка пръв. - изрекох, но се опитах да не я стряскам допълнитено. Тя изглеждаше леко объркана.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 5:58 pm

-Шшшт. - каза Крис и сложи пръст пред устните на Ел. Тя престана да говори и го погледна с големите си сивкави очи, като пое дълбоко въздух, сякаш да се успокои.
- Ако вампир те ухапе, ти се превръщаш във такъв. Или си
човекопиец, или вегетариянец. Аз съм човекопиец - храня се с човешка кръв.

Крис гледаше Ел мило, и тя разбра че той не би я наранил освен ако не е по нейно желание или.. не беше много гладен. Преглътна и обърна цялата тема наопаки, сякаш ще имат цяла вечност да обсъждат вампирите.
-Обмисли ли предложението ми да отседнеш вкъщи? - попита тя шепнейки. Нещо просто и подсказваше, че така е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:06 pm

Въздъхнах. Дали беше правилно, но дали щеше да е по - добре тя, да се чувства леко защитена, след тези сънища ... Замислих се.
- Обмисли ли предложението ми да отседнеш вкъщи? - попита тя шепнейки тихичко, все едно само аз трябваше да чуя.
- Сигурна ли си, че ще може? - започнах да се замислям. Ако пък найстина щеше да е по - добре? Може би щях да приема ..
- Зависи ако ти искаш. - отговори тя.
- Добре, тогава не се надявай на вампири в къщата. - засмях се и се усмихнах нежно.
Дали направих точния избор .. Замислих се..
- Искаш ли да ознаеш нещо повече ако те интересува?
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:13 pm

Ел гледаше в очакване. Въпреки, че току-що Крис и бе казал, че пие човешка кръв, тя някак си се чувстваше добре в компанията му. Защитена. Тогава той кимна в знак на съгласие, въпреки че не беше сигурен в решението си.
- Искаш ли да ознаеш нещо повече ако те интересува? - попита той и Ел го погледна с любопитство в погледа.
-Ами.. Искам да знам всичко, което можеш да ми кажеш. - усмихна се тя. Двамата все още бяха в неудобна близост, но нито единя не го осъзнаваше и продължаваха да си говорят на сантиметри един от друг.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:31 pm

Леко се захилих, оглеждайки района. В далечината се виждаше малкото езерце, колкото за ориентация.
- Обичаш ли да .. летиш? - захилих се и се изправих внезапно. Хрумна ми да й покажа най - интересната част и забавната от това да бъдеш вампир. Тъй де, тя бе доста приятна.
- Какво намекваш? - изправи се тя и се усмихна, а аз я хванах за ръката.
- Ми .. да летиш .. във въздуха .. не като баба яга. - засмях се и с ряска скорост прелетяхме над всичките дървета, преземявайки се на земята с бърза скорост.
- Вече сме на езерото. - усмихнах се и се огледах в отражението на водата.
- Ама.. как ?! - започна да се чуди.
- Лесно ти е да летиш. - засмях се отново и погледнах нагоре. Слънцето блесваше, а водата сигурно бе топла. Махнах тениската си и тръгнах към водата.
- Ъмм. Какво правиш? - попита тя и се засмя.
- Ще се цопнеме. - бавно поклатих глава и стъпих към водата.
- Но аз не съм ка-- - прекъснах я като с бърза скорост я хванах и метнах във водата заедно с мен. Нека видим реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:51 pm

Крис хвана Ел за ръката и само след няколко секунди вече се извисяваха във въздуха. Тя стисна ръката му здраво, имаше чувството че всеки момент ще падне. Когато вече бяха стигнали при езерото Ел видя един странен, предизвикателен поглед в очите на Крис.
-Ще се цопнеме. - изведнъж каза той, а Ел тръгна да казва нещо. Преди да успее обаче, той а беше хванал и беше метнал както нея, така и себе си в студената вода.
Ел изплува на повърхността, след като бе стигнала почти до дъното и си пое въздух. О, тя изглеждаше много, много мокра.
-Тъпкано ще ти го върна това.. - каза тя на шега, засмя се и излезе на брегът.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 6:59 pm

Щом видя, че Ел изплува, аз доплувах до брега и се покачих плавно нагоре, а щом стигнах, разтръсках косата си. Вдинах я отново и сложих ръцете си върху очите, търкайки ги.
- Тъпкано ще ти го върна това.. - закани се и се засмя.
Щом Ел излезе, каза нещо, но се направих, че не чух и се ослушвах. седнах на земята и изцедих дънките си. Бяха мокри, но щом видях Ел тя бе по - зле. По - мокра.
- Ъъъ.. Ъъмм .. Ъъхх .. Извинявай. Дано да си се охладила. - направих ангелската усмивка и се засмях грабвайки черната тениска. Щях и нея за измокря, но нямах нищо против да съм така.
- Защо тук има толкова същества? - попита тя и седна до мен, цедеейки черната си коса. Когато е мокра изглежда още по - хубава.
- Незнам. Явно Форкс е града на съществата. Свиквай. - усмихнах се.

Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 7:32 pm

-Излежда ще ми се наложи... - отвърна Елеа и стана от тревата, където беше седнала. Беше вир-вода и съвсем скоро щеше да настине. Усещаше го, защото започна да киха пред пет минути, докато Крис и се подсмихваше.
-Ей, не ми се смей... - смъмри го Ел и свали блузата и понталоните, и остана само по бельо. Татуировката на вратът и се видя, и Крис се загледа в нея в опити да я прочете. - "Там някога имаше малко момиче, което не познаваше любовта, докато една буболечка не счупи сърцето и". Това пише там. - каза му Елеа, за да му спести трудът да го чете.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 EmptyВто Авг 17, 2010 8:03 pm

Погледнах към нея и се облегнах на тревата, гледайки в Ел.
- Ей, не ми се смей .. - каза тя и свали бавно блузката и панталоните, оставяйки се само по бельо. Не можех да отрека, изглеждаше добре. Това със татуировката леко ме обърка.
- "Там някога имаше малко момиче, което не познаваше любовта, докато една буболечка не счупи сърцето и". Това пише там. - каза ми Елеа, колкото да ми помогне. Леко се замислих в думите.. Малко момиче, не познава любовта, а една буболечка счупи сърце. Беше вече странно и неловко.
- Какво значи това, ако мога да попитам? - възкликнах и сложих ръце на врата си, колкото да се подпирамм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: