Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalFriendship Circle Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Friendship Circle Resize12

 

 Friendship Circle

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Friendship Circle Empty
ПисанеЗаглавие: Friendship Circle   Friendship Circle EmptyСъб Авг 07, 2010 8:24 pm

Friendship Circle 734589438_ffcdb40526
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Касандра Еванс
Вампир
Вампир
Касандра Еванс


Брой мнения : 8
Join date : 24.08.2010
Birthday : 11.05.1996
Age : 28

Friendship Circle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Friendship Circle   Friendship Circle EmptyСря Авг 25, 2010 8:41 pm

Касандра за първи път от много години излизаше от дома си с цел просто да се разходи, а не да ловува. За щастие над Форкс цареше типичният за щата Вашнгтон мрак, причинен от дебел пласт сиви облаци. Точно преди да престъпи прага на къщата си, Каси погледна притеснено небето - нямаше опасност издайническите слънчеви лъчи да пробият солидната покривка от облаци и да накара кожата и да блести и тя се успокои.
Тръгна към центъра на града. Доста рисковано, но тя трябваше да свиква с миризмата на човешка кръв за да успее да се впише, доколкото е възможно, сред хората. Както и беше предположила улиците в центъра на града бях доста оживени и на няколко пъти се случи някой нищо неподозиращ човек да се блъсне в нея и по този начин да застраши живота си.
Касандра се сви зад ъгъла на една малка уличка и се огледа - нямаше ли място наоколо с поне малко по-малко крехки човешки същества? Видя някакъв фонтан и нещо кръгло до него. Изглеждаше и познато. Това кръга на приятелството ли беше? Както и да е... каквото и да беше там имаше по-малко хора и Каси си проби път по най-бързия възможен начин за да стигне до него. Седна на някаква пейка и се сви, следейки с поглед всеки човек, който минеше покрай нея.
Докато обмисляше дали не е крайно време да се изнася, усети миризмата на вампир и се огледа, душейки въздуха около себе си. Нима наоколо имаше още един кръвопиец? На лов ли беше или както нея - просто на разходка?
Върнете се в началото Go down
Bree Tanner
Вампир
Вампир
Bree Tanner


Брой мнения : 127
Join date : 23.07.2010
Birthday : 20.11.1994
Age : 29

Friendship Circle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Friendship Circle   Friendship Circle EmptyЧет Авг 26, 2010 8:47 am

Няколко дни след приятната си среща с Елиса,самотата отново нахлу в и без това сивото и еднообразно мое ежедневие.В кафето се изсипваха тълпи от хора всеки ден и за щастие на посетителите вече бях увладяла емоциите си и самоконтрола си до съвършенство.Стремях се да не им обръщам внимание,но след като отново жаждата за нечия компания ме обзе,дори мисълта да отида на лов не приповдигаше градуса на настроението ми.
Този път почивният ми ден се падна в четвъртък и без да умувам побързах да си покажа носът навън.Бях се отървала от димната цигарена завеса в кафенето,но навън беше не-по малко мрачно от работното ми място.Добрата новина бе,че не се носеше гадният мирис на тютюн,от който ми се повдигаше,а и плътните облаци бяха в мой плюс,защото ако ги нямаше с дългоочакваната ми разходка беше свършено.
Дълго се лутах из улиците и търках нос из витрините на магазинчетата,докато вниманието ми не беше привлечено от табела : "Кръгът на приятелството 6м ".Дебелата черна стрелка сочеше напред,посоката от която прииждаха групи от хора.
Краката ми сами се отправиха натам,въпреки че разумът ми казваше,че не е разумно да съм на място,гъмжащо от свежа плът когато жаждата изгаряше гърлото ми.
Мястото беше просторно: приличаше на площад,в средата на който бе издигнат фонтан.Около него на дървените пейки бяха насядали влюбени двойки,приятели,бъбрещи оживено,и самотници като мен не липсваха.
Усмихнах се,при мисълта че на това място бих завързала ново приятелство,когато вятърът ме шибна в лицето и долових една открояваща се миризма.Беше ми до болка позната,тъй като самата аз миришех по същият начин.
Объркана побързах да сменя местоположението си и тръгнах към кръглата пейка.Направих опит да се успокоя,тези от които се страхувах бяха мъртви,но макар да си повтарях да не се паникьосвам,мисълта за този човекопиец ме плашеше.Ако аз го надушвах,сигурно и той вече ме беше усетил.Но кой от всички беше?
Докато се борех с жаждата и напрежението усетих нечий поглед върху себе си.Извърнах глава: през цялото време бях съсредоточена пред себе си и шарех с поглед из площада,а странникът вече ме бе откроил сред тълпата.Всъщност беше тя и както всички от видът ни беше приказно красива.Колкото и да исках да сведа поглед,не успях,а се заех да изучавам чертите на лицето й.Седеше само на няколко метра от мен и със всяка секунда имах чувството,че празното пространство по между ни ce стопяваше.
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/trendy94
Sponsored content





Friendship Circle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Friendship Circle   Friendship Circle Empty

Върнете се в началото Go down
 
Friendship Circle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: