Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalКлуб ''Виктрола'' Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Клуб ''Виктрола'' Resize12

 

 Клуб ''Виктрола''

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 07, 2010 11:14 pm

Клубът е собственост на Стефан Салваторе

Клуб ''Виктрола'' Wincbp
Клуб ''Виктрола'' 2lksmf4
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 5:49 am

След като успя да се наложи в спора кой да плати сметката за напитките,Хуна Карлос в приповдигнато настроение реши малко да смени обстановката и се запътиха към един от големите дискотечни нощни клубове в града.Тяханта разходка продължаваше с пълна сила и нямаше да имат време за много почивка,а щяха да купонясват до зори.
-Сега ти предлагам да отидем до Клуб Виктрола,какво ще кажеш?-попита я момчето,докато се разминаха по улицата с една група скейтъри.
-Чудесна идея,чувала съм за този клуб,нов е и всяка вечер се пуска музика и хората танцуват и се веселят-отвърна Мерилин,който показа доста знания по отношение на новооткритите места в града.
-А какво ще кажеш и да потанцуваме малко?-предложи й той,когато се озоваха пред входа на заведението и извадиха личните си документи за проверка.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 12:39 pm

-Аз и танци плус купон тези три думи идеално си подхождат.-казах аз и се засмях и той се включи в смеха.
Отидохме до бара.
-Едно мартини.-казах аз и се усминах на бармана
МОжех да пия мартини по всяко време на деня изобщо не ми се отразяваше.Това беше единствения алкохол които пиех.
-Хайде ставай.-дръпна ме нежно за ръката Хуан
Огледах се беше пълно.Пуснаха една от любимите ми песни и започнахме да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 1:55 pm

Песента,която пуснаха не беше някоя динамична и танцувална,а много нежна и бавна песен,която с тъжното си звучене много допадна на момчето,което леко прегърна Мерилин към себе си и започнаха да танцуват.Изживаването за него беше много приятно за него,не знаеше тя какво изпитва тя,но бе спокоен и щастлив и прекрасната песен докосваше сърцето му.Оказа се,че го бива доста в танците и нито ведънжи докато танцувха,не я настъпи или пък да я държеше непохватно.
Увереността,който изпитваше лъхаше от лицето и през цялото време се показа като сериозен и внимателен кавалер,който мисли за своята дама.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 2:10 pm

След песента незнам какво ми стана но залитнах след като ХУан ме пусна,но не се узовах на земята защото ме хвана.
-Сължалявам.-казах аз след като той не ме беше пуснал а все още ме държеше за кръста.
ТОй ме гледаше в очите и аз него,след около пет минути се свестихме и спряхме да се гледаме като паднали от Марс
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 2:37 pm

Малко смешно и неловко се получи,но момчето прояви чуство за хумор и като успя най-накрая да отъксе погледа си от нея,защого това цялото гледане беше наиситна започнало да го дразни,предложи да седнат за малко.
-Чудесан идея,песента беше прекрасна,но не си падам по продължителното танцуване-отвърна малко притеснена Мерилин и се настаниха на едно от сепаретата в ъгъла.
-Сервитьор,може ли една кола?-поръча си чочето,защото беше ожаднял и се нуждаше от нещо освещаващо,тъкмо щеше да подреди мислите си за малко.Защо така се беше вторачил в нея нямаше си понятия,защото отстрани изглеждаха наистина глупаво,но това нямаше значение,нищо нямаше да помрачи днешният ден.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 2:40 pm

-Къде що ходим след това?-попитах аз и отпих от мартинито
За момент преди малко ми стана неловко ама супер неловко.Незнаех как да реагирам.
-Ще ми отговорите ли господине или ще продължите да си мислите кой знае за какво.-казах аз през смях
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 3:06 pm

Този момчето не си мислеше за нещо и слава богу,защото много често след толкова мислене получаваше главоболие и не можеше да спи.Сега му беше по-спокойно и чакаше да си получи колата,която щеше добре да му се отрази и малко да гоотрусне.
-Откъде си помисли,че мисля за нещо?Няма такова нещо,просто се бяха загледал в един човек,който ми направи впечатление с своят костюм-обясни момчето и се настани по-удобон на канапето,което беше добста мекичко.
-Ок,щом приключим тук къде ще ходим?Тази твоя идея много ми хареса и нямам търпение да продължим-радваше се много,че на нея хич не й бе писнало,а напротив интересът й се засили все овече.
-Ще изчакаш малко да помисля-в рамикет на минута две Хуан Карлос помисли кой места още биха могли да посетят и след малко предложи:
-Какво ще кажеш първо да отидем до Поляната за пикник,а после и Public Swimming Pool?
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 3:11 pm

-Какво ще правим пък на полятанката за пикник?-попитах аз и повдигнах едната си вежда.-Всъщност не каза ли че трябва да ходим до училището?-отново попитах
Стоях загледана и си мислех на колко е години странно изглеждаше ми по голям от мен.
-На колко си и ми отговори на всичкте вапроси.-казах аз и отново се засмях гласно
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 8:03 pm

Беше поел съвсем друга насока на мислите си и беше се объркал несъзнателно за местата,откде му хрумнада ходят на полянката.Не изглеждаше много концентриран и реши да се събере малко,иначе щеше да плямпа разни неща.
-Много си любопитна,искаш всичко да знаеш,само че не съм длъжен да ти кажа-усмихан се той и доволна взе колата,която му сервира сервитьора.
Отпи огромна глътка от нея и се почуства доста свеж,определено от това имаше нужда.
-Просто се интересувам,нали трябва да се опозанем.изглеждаш ми по-голям,на колко си всъщност?
-На 17 съм,толкова ли стар ти изглеждам?И да,права си,ще отидем до училището,само че не знам къде се намира,така че ще ми помогнеш.А ти на колко си,ако мога да попитам?
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 8:26 pm

-Хах кака съм ти ей сега на 19 септември правя 18-казах аз и се засмях
Олеле неможех да повярвам че беше по малък от мен.
-А и не съм толкова любопитна.-казах аз и направих нацупена гримаса с изспъкнала устна напред.
След това се засмях но той все още неискаше да ми каже и се отказах.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyСъб Авг 14, 2010 8:51 pm

Това се викаше изненада,не бе очаквал,че тя ще излеез по-голяма от него,но това не беше проблем за него.Дори напротив,радваше се ,защото нямаше да има коментари от сорта,че се възползва от нея и подобни неща.
Той я харесваше ужасно много и исакше всичко между тях да продължи така и тяхното приятелство да няма край.
-Не се сърди,после ще ти отговоря на други въпроси,но нека да се позабавляваме.Ако не ти се стои вече,нека да отидем до училището и да се запиша и после да се приберем,ако не искаш другаде да отидем преди това-отвърна той и на еди ндъх изпи колата.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyНед Авг 15, 2010 2:53 pm

От към входа на клуба се чу тропане на токчета. Елеа влезе и тръгна към бара. Поздрави бармана с отнесена усмивка и тръгна към съблекалнята, където си облече униформата. Когато излезе беше облякла новата си униформа. Както обикновено чу няколко подсвирквания зад себе си, но подмина тази подробност и отиде да вземе поръчката на първата си маса, където бяха седнали трима мъже, изглеждащи доста грубо.
-Здравейте, какво ще желаете? - попита ги тя съвсем учтиво и професионално.
-Три бири и.. ако може теб, гола на масата скъпа!
-Така.. - Ел записа трите бири и се усмихна. -
Трите бири ще си ги получите, а останалото може да го намерите в някой стрийптиз клуб. - Тя се обърна с намерение да отиде и да изпълни поръчката, когато единят от тримата я плесна от зад и се изсмя.
Ел се обърна, а в очите и се четеше огън. Ето това беше страната и, с която никой не искаше да опознава. Тя се обърна неочаквано и заби юмрука си в лицето на клиентът. Като за първи ден сигурно щяха да и направят проблем за това, но не и пукаше. Този си го заслужаваше. Скоро тя донесе трите бири и се усмихна дружелюбно.
-Заповядайте, поръчката. - каза тя като остави също и пликче с лед. - А това е за лицето ти..
-Това ще стигне до управителя, бъди сигурна.. - каза ядосаният мъж, докато гледаше как Ел отива към бара.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyНед Авг 15, 2010 5:43 pm

Хуан Карлос Рамирес написа:
Това се викаше изненада,не бе очаквал,че тя ще излеез по-голяма от него,но това не беше проблем за него.Дори напротив,радваше се ,защото нямаше да има коментари от сорта,че се възползва от нея и подобни неща.
Той я харесваше ужасно много и исакше всичко между тях да продължи така и тяхното приятелство да няма край.
-Не се сърди,после ще ти отговоря на други въпроси,но нека да се позабавляваме.Ако не ти се стои вече,нека да отидем до училището и да се запиша и после да се приберем,ако не искаш другаде да отидем преди това-отвърна той и на еди ндъх изпи колата.




-Аз слушам каквотог кажеш.--казах аз и козирувах
След това последва и от двама ни гръмогласнен смях.След като той изспи колата си аз надигнах моето мартини и решихме да тръгваме.Помогна ми да стана като истински кавалер.


П.П пиши в училището
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyНед Авг 15, 2010 6:40 pm

Въпреки, че не я познаваше, барманът беше доста дружелюбен с Ел. След лошата случка тя седна при него, чакайки да дойде следващата партия поръчки.
-Знаеш, че Салваторе ще ти направи проблем за това, нали? - попита я той, въпреки че дори още не и знаеше името.
-А Салваторе е? - Ел не беше разбрала, тъй като нейн приятел и беше уредил работата и не познаваше никой вътре.
-Собственикът, сладурано...
Тогава Ел стана и кимна на барманът за "Мерси", после отиде да вземе поръчката на новите клиенти.
Вече беше станало късно и смяната на Ел вече беше към края си. Скоро щеше да си ходи, но сега имаше много работа и не можеше да остави барманът и другата сервитьорка сами.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyПон Авг 16, 2010 9:09 am

Ел постоянно гледаше часовникът си в очакване смяната и да свърши. И най-на края доживя и това да стане. Колежката и, която я сменяше дойде към два часът. Двете се запознаха и Елеа с облегчение и каза довиждане. Взе си чао и с милият барман, който на тръгване и каза
-Днес имаш късмет, собственикът не дойде.
-Е, да се надяваме, че все ще имам такъв късмен, нали. - усмихна се тя и тръгна към съблекалнята. Преоблече се набързо и си тръгна, сега имаше нужда от един здрав сън.
Върнете се в началото Go down
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' EmptyПон Дек 27, 2010 8:48 pm

Беше ми толкова скучно вкъши че реших да отида до някой клуб пак ако имам късмет може и да срещна някой познат.Реших да дойда в този клуб защото не бях идвала тук от откриването му.Влязох вътре и там имаше доста хора.Седнах на бара и си поръчах едно мартини.Бармана ми го сервира.Стоях сама 5 минути замислена докато някои не ме докосна.Обърнах се и видях Стефан.
-Я виж кои е тук!-каза с усмивка той.
-Що изненадан ли си!-отвърнах аз
-Кеси не съм те виждал от..... дори не могаа да се сетя от колко дълго даже.-каза той
-Нищо нали сега съм тук.-казах аз
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб ''Виктрола'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб ''Виктрола''   Клуб ''Виктрола'' Empty

Върнете се в началото Go down
 
Клуб ''Виктрола''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клуб ''Виктрола''
» Клуб "Fever"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: