Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!  Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!  Resize12

 

 ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!  Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!    ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!  EmptyЧет Сеп 08, 2011 4:11 pm

Здравейте всички! Много ми е мъчно за форума, предполагам и на вас! Създадох го на 6.12.2009г и в продължение на година и половина той функционираше много повече от добре! Естествено, че в началото винаги е трудно, защото няма толкова много потребители и не е много забавно! Закривам форумчето си по една причина, вече не е толкова активен. За което ме е яд.. Но и да беше.. нямаше да имам време да влизам.. Но вие винаги ще можете да се връщате назад и да прочитате любимите си роулплей постове и да се сещате за приятелите си! Радвам се че спомогнах потребители от форума да се запознаят на живо и да станат добри приятели! Както и аз се запознах и видях с много хора!

Искам да благодаря искрено и от все сърце на Сандра (Ники) и Алексия (Руми) и Аресен (Пламен), за помощта и за всичко, с което ми помогнахте! Много ви обичам! Благодаря на Ники, че ми се върза на глупостите, да направим форум. Ама после й хареса. Благодаря и на Руми, че беше такъв инат и искаше повече къщи и имения! Имам много спомени с вас, момичета! Благодаря на Аресен, за уроците по География. Тази година ще ми потрябват! Благодаря и за доуформянето на форума, с което много ми помогна! Искам да благодаря и на всички потребители, които помогнаха форума да се развие. Без вас нямаше да е същото! Много ви се радвам. Имахме неразбирателства, но съм доволна че всичко се изглади!

Не съм изтрила всички теми! СЪРЦЕ НЕ МИ ДАДЕ! Но докато ги премествах в АРХИВА.. изпрочетох всичко и имаше неща за които й не знаех! Какви ли не виртуални преживявания! :D Да споменем Елиса (Еми) тук. Евала! Много се радвам, че и ти се забавлява тук! Много ми липсвате! 812 теми със 9653 мнения! За това не си и мечтаех като направих форума! Със това последно мнение искам да кажа "Чао" на всички вас и на форумчето ми! Е като ми домъчнее ще прочитам нещо, но това не е от значение! Ако искате да се чуете с мен, спокойно може да ми драснете едно e-mail-че на glennphobia@abv.bg и ще ви отговоря! Чао на всички и сбогом форумче! Обичам ви!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
 
ЗАЩО ЗАКРИХ ФОРУМА!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съобщения от Екипа на Форума
» Харесват ли ви новите цветове на форума???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО!-
Идете на: