Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalВампири - Page 2 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Вампири - Page 2 Resize12

 

 Вампири

Go down 
+45
bloody_kiss
Ерика Балан
Лейна Лий Дайен
Сандра Блеър
Bree Tanner
Даниъл Лий
Джесика Карсъ
Кристофър Уилямс
Саргас Талой
Натали Джейс
Крис Ънроуд
Aressen Taloy
Ариа Мийстър
Деметрия Девон
Катрин
Алексия Блеър
Ваялет Андрюс
Изабела Салваторе
Шоуни Джeтс
Лия Волтури
Мелиса Стюaрт
Ашли Джаксън
Анджи Фокс
Били Дженкинс
Кристофър Дженкинс
Деймън Салваторе
Мегън Клийри
Стефан Салваторе
Джош Халиуел
Дженифър Мартин
Кейт Фелър
Aria Sawyer-Ackles
Никол Ашфорд
Rosemarie Hathaway
Аро Волтури
Хедър Браун
Ванеса Прайд
Елиса Стейл
Луси Конър
Бети Тейлор
Джеин Волтури
Бела Кълън
Джорджи Стейл
Розали Кълън
Мелинда Ричард Блеър
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyНед Дек 06, 2009 11:54 pm

First topic message reminder :

Трябва да напишете дадената информация и да изчакате за удобрение!

1. Име /собствено и фамилно/
2. Прякор
3. Рожденно място
4. Дата на раждане
5. Години /човешки и вампирски/
6. Кръв /човешка или животинска/
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/
8. История
9. Семейство
10. Допълнители /любими неща и дарба/


Последната промяна е направена от Fizzie Bizzie на Пон Юли 26, 2010 5:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Aria Sawyer-Ackles
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Aria Sawyer-Ackles


Брой мнения : 1
Join date : 19.03.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПет Мар 19, 2010 11:24 am

Вампири - Page 2 100x100LucyHale1Вампири - Page 2 100x100LucyHale5Вампири - Page 2 Lucyhale

1. Име: Ариа Елизабет Сойер-Екълс(преди да се превърне във вампир името й е било: Ариа Елизабет Екълс, Сойер е фамилията на майка й, която тя добавя)
2. Прякор: Ари, Ариа
3. Рожденно място: Манхатън, Ню Йорк
4. Дата на раждане: 30.06.1992 год.
5. Години: Човешки 17(почти 18), вампирски 20
6. Кръв: Животинска
7. Външен вид:

Вампири - Page 2 200x300Lucyhale6Вампири - Page 2 200x300Lucyhale7
Вампири - Page 2 200x300Lucyhale2Вампири - Page 2 200x300Lucyhale56
8. История: Родена е в семейството на Елизабет Сойер и Норис Екълс. До 10тата си година живее заедно с родителите си в предградията на Манхатън, Ню Йорк и е опсипвана с грижи. Никога нищо не й е липсвало, всички около нея са се стараели да й огаждат и да я глезят. Това я прави малко разглезена и егоистка, но в рамките на допустимото.
На 11 години се преместват в Хонолулу, Хаваи, но там живее само година, след което се премества с баща си обратно в Манхатън. Докато е още на 11 години Ариа вижда баща си да се целува с по-младо момиче. Макар и малка Ариа разбира какво се случва, но е наранена и не споделя с майка си заради опасеният си, че родителите й ще се разделят.
Година по-късно обаче, те се скарват жестоко и се развеждат, тогава, вече 12 годишното момиче, споделя с майка си разкритието от преди година. Елизабет е накърнена и обидена, най-вече, защото Ариа не й е споделила по-рано. В простъп на истерия Елизабет прогонва само 12 годишната си дъщеря и Ариа е принудена да живее с баща си и приятелката му Джулия.
Живее с тях докато навършва 17 години, след това случайно докато се прибира от купон късно вечерта я пресреща вампир и я ухапва. По някаква причина обаче не я убива, а я превръща.
Ариа прекъсва всякакви връзки с баща си и предпочита да я мислят за мъртва. Момичето добавя фамилията на майка си към името си и след 6 години пребиваване от град на град със създателя си решава, че е време да продължи сама. Така попада във Форкс.
9. Семейство: Елизабет Сойер(майка), Норис Екълс(баща), Ерик Доновън(създател)
10. Допълнители:
~ Не може без: телефон, айпод, музика и вода(колкото и странно да звучи)
~ Дарба: метаморфия
~ Обича: разходките по плажа, да бъде обичана, да я глезят, модата и най-вече обувките
~ За нея плюс е, че не й пречи да се храни с човешка храна, дори понякога се шегува, че не може без шоколад и коктейл Манхатън
~ Мрази: високомерието и алчността, слънцето, миризмата на канела
~ Талисман: бяла копринена връзка, която завръзва за китката си или някъде по дрехите
Върнете се в началото Go down
http://www.this-is-me.forumotion.com
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПет Мар 19, 2010 1:26 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Кейт Фелър
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец



Брой мнения : 1
Join date : 20.03.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:25 am

Име/собствено и фамилно/:Кейт Фелър
Прякор:---
Рожденно място:/град(село) държава/:Форкс,Вашингтон,САЩ
Дата на раждане/дд.мм.гггг./:29 ноември 1991 година
Години/човешки и вампирски/:човешки-18 вампирски-5
Кръв/човешка или животинска/:Животинска

Външен вид/описание от минимум 4 реда или снимки(поне 2)/:
1
2
3
4
5
6
7
8


Характер/минимум 5 реда/:Кейт е затворена в себе си.На моменти може да бъде много весела и мила,но това се случва рядко.Умна е и има влечение към литературата и изкуството.През свободното си време си седи вкъщи и чете книга или пък рисува.Има огромна фантазия,която и помага да рисува.Когато подуши човешка кръв,много и се иска да я опита,но се сдържа.Тя е непокорна и поставила ли си е нещо за цел го довършва докрай.Общува единствено със сестра си Рейвън Майър и братовчедка си-Емили Салватор.Обича да пише песни и да свири на всякакви музикални инструменти.

История/минимум 6 реда, бъдете изчерпателни/:Когато е била на 5 години,баща и (Джаксън Хоумър) катастрофира и умира.Оттогава Кейт е затворена в себе си.Когато е навършила 10, майка и се жени повторно за Марк Майър.Нейният втори баща се опитва да се сближи с нея и успява.Кейт малко по малко започна да свиква с новия и баща.Щом е навършила 13 години,Марк довежда своята дъщеря-Рейвън Майър и с Кейт стават неразделни.Кейт си има братовчедка на име Емили Салватор. Една вечер,докато трите са се прибирали от кафенето,минали по една тъмна и задъдена уличка и някакъв неизвестен мъж,който бил вампир ги нападнал и ги ухапал.Тогава те претърпяват трансформация и се превърщат във вампири.Отначало Кейт мразеше това,в което се е превърнала,но с годините свиква.

Семейство/имена на родителите, братя, сестри и т.н./
Баща-Джаксън Хоумър
Втори баща-Марк Майър
Майка-Катрин Спиърс
Сестра (доведена)-Рейвън Майър
Братовчедка-Емили Салватор


Допълнително/любими неща, дарба/:
Способности:Кейт може да чете мисли,да вижда миналото и бъдещото и Телекинеза
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 12:20 pm

Одобрена. Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Дженифър Мартин
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Дженифър Мартин


Брой мнения : 1
Join date : 08.04.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 9:29 pm

1. Име - Дженифър Мартин
2. Прякор - Джей, Джени
3. Рожденно място - Манхатън, Ню Йорк
4. Дата на раждане - 9 април 1986 г.
5. Години /човешки и вампирски/ - човешки - 19 вампирски - 5
6. Кръв /човешка или животинска/ - животинска
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/

Вампири - Page 2 Leightonmeesterphotos

Вампири - Page 2 Leightonmeester300

Вампири - Page 2 Blairwaldorf

8. История - Тя е сираче от дете и не е осиновена. Веднъж когато Джени се разхожда сама из гората тя попада на вампир който току що се е нахранил с един човек. Той я напада, но тя оспява да се отскубне от него след като той се е расейал от минавашата по близкия път кола с много деца в нея. Вампирът успял само да я ухапе и след няколко дена Джени разбрала в какво се е превърнала.
9. Семейство - Няма
10. Допълнители /любими неща и дарба/
Джени обича да пазарува и има много хубав гардероб, защото е умна и си е намерила много хубава и скъпоплатена работа. Тя е много красива и обича да е в центъра на вниманието. Дарбата и е такава, че хората и се доверяват и споделят с нея всичко и затова тя има много приятели.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 9:31 pm

Одобрена! Добре Дошла!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Джош Халиуел
Вампир
Вампир
Джош Халиуел


Брой мнения : 17
Join date : 11.04.2010
Birthday : 26.01.1994
Age : 30

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 1:27 pm

1. Име:Джош Халиуел
2. Прякор:Джо
3. Рожденно място:Форкс
4. Дата на раждане:26 Януари.
5. Години:20 човешки и 408 Вампирски
6. Кръв:Човешка
7. Външен вид:Тук,Тук.Няма какво толкова да си опиша кестенява коса леко небрежен стил.Някога имах сини очи който и сега се виждат когато не са кърваво червени.Това е няма кой знае колко.
8. История:Майка ми и баща
ми са се запознали в Лион, по време на едно от пътуванията им из
Европа. Френския град толкова им харесал, че решили да останат и да
създадът семейство, мен и сестра ми Елена. Винаги съм се разбирал със
семейството си, до момента в който срещнах Елизабет. Тя беше първата ми
любов, и както правят всички влюбени, така и аз останах сляп за
случващото се окол мен дълго време. Толкова силно я обичах, че първата
седмица след нашето запознанство бях готов да се оженя за нея. Щях да
прозра истинските и намерения, свързани пряко с пръстена,който винаги
стои на ръката ми, ако не бях омагьосан от нея. Пръстена е семейна
реликва, предавана през поколенията мъже в семейството и увеличаващ способностите. Елизабет искаше именно тази семейна
ценност, а аз не можех да прозра истината, за разлика от баща ми и
Елена, които не харесваха Елизабет още от първата им среща. Когато най -
сетне разбрах какво цели "любовта на живота ми" веднага прекратих
всякакви отношения с нея, както и с баща ми.Но за съжаление вече беше късно в една дъжовна вечер когато се прибирах вкъщи след като бях прекратил отношенията си с Елизабет и изках да кажа на баща ми за това ги заварих мъртви цялото ми семейство тя ги беше убила също така се опита да убие и мен но един вампир ме спаси преди да стане късно трябваше да ме превъре в един от тях за да ме спаси но аз не съжелявам за това негово решение сега съм по добре може да се каже че винаги съм мечтал да съм вампир.
9. Семейство:Нямам семейство.
10. Допълнители:Дарбтата ми е проста аз чета мисли.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyНед Апр 11, 2010 1:30 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 3:59 pm

Име: Стефан Салваторе
Рожденно място: град Империя/Италия
Дата на раждане: 7 декември 1942
Години: човешки-17; вампирски-68
Кръв: Опитва да го промени,но иначе човешка

Външен вид: Стефан е с кафява коса. очите му са зелени като тревата, а когато е гладен, те преминават в жълти. Тялото му е атлетично и си личи,че докато е бил човек е тренирал. Стефан е висок на ръст и е слаб.
История: Веднага след раждането му, майка му умира и по-големият му брат-Деймън го онвинява за неговата смърт. Стефан учи в училище, докато брат му е в колежа, когато среща прекрасна девойка на име Катрин. Той се влюбва в нея и те прекарват много време заедно. Щом Деймън се завръща от колежа, Катрин започва все повече време на прекрава с него. Девойката разкрива и на двамата братя, че е вампир. Двамата Салваторе и поставят условие, да избере само един от тях, който да подели с нея вечността.Една вечер Катрин отива в покоите на Стефан и му казва, че ще го превърне във вампир и го сторва. На следващата сутрин, тя дава на него пръстен, който самата тя носи, за да може да излиза на слънчева светлина. Същият този пръстен, тя дава и на Деймън, като им казва, че е избрала и двамата.
Понеже те не могат да се примирят с този факт, те започват да се дуелират с шпаги, а Катрин не може да ги спре и се заключва в стаята си. На следващата сутрин, когато двамата братя се опитват да и се извинят, те не я намират в покоите и, а на двора намират пръстена и, заедно с бележка, на която пишело: " Направих това, за да спре враждата помежду ви!"
Двамата Салвоторе пак започнали да се дуелират и двамата се проболи в сърцата-Деймън на Стефан, а Стефан на Деймън. Така те си дарили вечен живот. Те се събуждат в гробовете си и избягват от там, като се разделят.
Семейство: брат-Деймън
Допълнители: дарба-манипулация на чувства

СНИМКА


Последната промяна е направена от Стефан Салваторе на Нед Юли 11, 2010 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 4:08 pm

Одобрен! Добре дошъл... Вампири - Page 2 355406
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Мегън Клийри
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Мегън Клийри


Брой мнения : 24
Join date : 12.04.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 4:11 pm

Име: Мегън Клийри
Прякор: Меги или Мег
Рожденно място: Нова Зеландия
Дата на раждане: 22 февруари 1915
Години: вампирски 95; човешки 17
Кръв: животинска
Външен вид: Меги е висока и слаба. Има дълга много светло кестенява коса и характерни за семейство Клийри зелени очи. За жалост, след промяната Мег губи обаятелният цвят на очите си, заменяйки го с леко жълтеникав.
'1 '2
История: Родена на 22 февруари 1915 година в Нова Зеландия в семейство Клийри. Тя е единственото момиче в семейството. Има трима по-големи братя – Франк, Стюарт и Патси. Баща й – Пади Клийри работи дълго време в една фабрика, а майка й Фиона ( на галено Фий) е безработна. Когато Мег е на десет, леля й Мери Кърсън решава да завещае голямото имение Дройда на брат си, бащата на Мег, и семейство Клийри заминва за Австралия. Първоначално Мег и най-големият й брат Франк не искат да живеят там, но постепенно свикват с живота в имението. Преждевременно Фий ражда още две момчета – Хил и Дийн. Меги се привързва много към по-малкия си брат Хил и постепенно започва да се държи с него като със свой син, макар че е едва на тринадесет. Когато Хил е на четири се разболява тежко и умира. Близо година след смъртта му Меги не нможе да го преодолее. Когато е на петнадесет, леля й умира и семейство Клийри, живяло до сега в къщата на главния пастир, се мести да живее в голямата къща. Майката на Меги, Фий се заема да поднови обзавеждането и заедно с Меги и Дийн, докато Пади,Франк, Стюарт и Патс обикалят по пасищата и се грижат за стадата на Дройда. Но за нещастие при един пожар Пади загива, а докато търсят трупът му умира и по-големият и брат Стюарт. Фий е съкрушена от това и не говори с никой, дори и с дъщеря си. Меги решава да замине за известно време далеч от Дройда. Докато Меги е на едно от посещенията си в Италия, тя се запознава с група странни „хора”. Докато пребивава в Италия (две години) тя разбира, че това съвсем не са хора, а вампири. Явно разбрали, че тя знае тайната им те решават да й дадат право на избор – да умреили да стане една от тях. Тя избира второто. След тази случка Меги започва да обикаля света, опитвайки се да подобри начина си на живот.
Семейство:
Майка – Фиона Клийри
Баща – Пади Клийри (мъртъв)
Братя – Франк Клийри; Стюарт Клийри (мъртъв); Патси Клийри; Хил Клийри (мъртъв); Дийн Клийри(мъртъв)
Леля – Мери Кърсън (мъртва)

Допълнително: Меги има талисман - гривна подарена й от Франк
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 4:13 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 9:39 pm

ПОТРЕБИТЕЛЯТ ВЕЧЕ ИМА ДРУГ ГЕРОЙ!!!!
ЕДИТ БУ: МЕЛсСс


1. Име Едуард Кълън (предавам си титлата Граф, т.е. Граф Едуард Кълън)
2. Прякор Eди
3. Рожденно място мнз май Форкс
4. Дата на раждане и това нз
5. Години човек - 18, вампир - 100 или 200 не помня
6. Кръв - в смъсъл? а за пиене животинска...
7. Външен вид Вампири - Page 2 277867299c6e
8. История Още като бил човек имал тайни сили, но не знаел как до ги покаже наяве. Когато през 1900 и някоя година той е прибран в болница от тежка болест. Един вампир го ухапва, за да остане жив. След известно време Едуард разбира не само че е вампир, а и има сили, като бързина е нечовешка сила. Накратко той е бил болен, докато не е дошъл вампира и не го ухапва. След това Едуард е влязал в неговото семейство на име Кълън. След като става вампир той и тогава не се приобразува в това същество което крие. Но може да се преобрази в спешна ситуация.
9. Семейство - Кълън
10. Допълнители
дарба - чете мисли, той е най-бързия вампир и има крила, като тези на подписа ми...


Последната промяна е направена от Граф Едуард Кълън на Пет Апр 16, 2010 10:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 9:43 pm

Одобрен си, колега! Вампири - Page 2 355406
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Кристофър Дженкинс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Кристофър Дженкинс


Брой мнения : 5
Join date : 13.04.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 2:22 pm

Вампири - Page 2 8607_photo
1. Име: Кристофър Дженкинс
2. Прякор: Крис
3. Рожденно място: Лос Анджелис
4. Дата на раждане: 02.03.1893г.
5. Години : човешки - 17;вампирски - 117
6. Кръв: рядко човешка,но иначе животинска
7. Външен вид: Кристофър е висок и слаб.С леко тъмен цвят на кожата.Черна госа,сини
очи и невероятна усмивка.

8. История:Семейство Дженкинс било най - богатото семейство в Лос Анджелис.Майката - Есмералда била вещица от род неизвестен почти на никого,тъй като се криел.Бащата - Кристофър бил съвсем обикновен човек,работещ във истроителната индустрия.През 1893 г. семейството се сблъсква с вампири,които трансформират Уаят,Били и Кристофър,а родителите им убиват.През 1900 г. Уаят също умира от кол в сърцето,забоден от любимата му Катрин Пърл.От цялото богато семейство остават само двама.За жалост съдбата разделя семейството и Кристофър отива да живее в Мексико,докато Били все още се задържа в Лос Анджелис...В родното градче на Дженкинс се появяват нови вампири,които избиват и разбира се смучат кръвта на милиони хора.Подозренията на всички сочели г-н Дженкинс,който от Мексико заминава за България,където и се окрива.Докато съдбата на г-ца Дженкинс става много объркана.Девойката среща мъж,с който да сподели живота си,но бил убит от върколак,който също искал сърцето на момичето.Годините си минавали в битки за сърцето на Били,а Кристофър отново се връща в родният си град.
9. Семейство:
Майка: Есмералда Дженкинс
Баща: Кристофър Дженкинс
Сестра: Били Дженкинс
Брат: Уаят Дженкинс
10. Допълнители : пръстен за защита(той се предава през семейството от векове) дарба - пирокинеза(способност да подпалваш неща с поглед или движение на ръката)
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 4:46 pm

Одобрен! Добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Били Дженкинс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Били Дженкинс


Брой мнения : 1
Join date : 13.04.2010
Birthday : 23.12.1994
Age : 29

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 8:51 pm

1. Име /собствено и фамилно/: Били Дженкинс
2. Прякор:----
3. Рожденно място: Лос Анджелис
4. Дата на раждане: 30.10.1877
5. Години /човешки и вампирски/човешки - 16....вампирски- 117
6. Кръв /човешка или животинска/- животинска
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/:
1
2
3
8. История: Били Дженкинс е родена на 30.10.1877г. в богатото семейството на вещицата Есмералда и Кристофър,който е съвсем обикновен човек.Тя живее охолен живот и детство изпълнено с веселие,но когато момичето е едва на 16, семействто й бива нападнато от група вампири,които убиват родителите на Уаят,Кристофър и Били.Децата са трансформирани и оставени на произвола на съдбата.Най-големия-Уаят бива убит,а Кристофър заминава за Мексико след това и за България,защото полицията го набеждава,че той убива простосмъртните в Лос Анджелис.Били остава в родния си град заедно с приятеля си.Смъртта не подминава и него,това напълно умаломощава момичето.Но когато една врата се затваря,друга се отваря-брат й Крис отново се завръща след дългото си укриване в България
9. Семейство:
Майка- Есмералда
Баща:Кристофър
Братя:Кристофър и Уаят \Мъртъв\
10. Допълнители /любими неща и дарба/
Дарба:Телекинеза\местене на предмети с ума\

Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Апр 13, 2010 8:56 pm

Одобрена! Добре дошла...
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 8:16 pm

1. Име /собствено и фамилно/ Анджелика Фокс

2. Прякор Анджи

3. Рожденно място Лос Анджелис

4. Дата на раждане 19.02.1899

5. Години /човешки и вампирски/ човешки:17 вампирски:94

6. Кръв /човешка или животинска/ животинска

7. Външен вид /повече от две снимки и описание/
Анджи е с боядисана руса коса. Има сини очи и бели,съразмерно наредени зъби.

Вампири - Page 2 1219129519599_f

Вампири - Page 2 Cassie-Scerbo-as-Brooke_1198110838

8. История Анджи е родена в Ел Ей.Там е израстнала до седемнайстата си година,когато заминава заедно с баща си за Ню Орлиънс,където той има работа.През живота си като човек тя е била разглезено момиче,което получава всичко,което иска.Майка ѝ не позволява да се омъжи за един младеж и в гнева си тя заминава за Ню Орлиънс с баща си.Там се среща с мистерозен мъж на име Лестат,който се оказва вампир.При първата им среща той пожелава да я убие,но тъкмо преди да го направи,той осъзнава,че в нея има потенциал за нов вампир.Причаква я в една тъмна улица и я превръща.Няколко месеца тя живее с него и се храни с човешка кръв,но накрая не може да приеме факта,че за да се изхранва трябва да убива други хора и затова решава да поеме по съвсем нов път.Чула,че вампирите могат да се изхранват с животинска кръв и решава да опита.Много трудно свиква и до ден днешен живее така.

9. Семейство майка:Бенефит;баща:Чарлс (починали)

10. Допълнители /любими неща и дарба/ обича да рисува,шопинга,екскурзиите дарба:щит


Последната промяна е направена от Анджи Фокс на Пет Авг 13, 2010 5:51 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 8:26 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Ашли Джаксън
Вампир
Вампир
Ашли Джаксън


Брой мнения : 2
Join date : 19.04.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyСря Апр 21, 2010 6:52 pm

Вампири - Page 2 Demi-lovato-photos-4
1.Име /собствено и фамилно/: Ашли Джаксън
2.Прякор: Аш
3.Рожденно място:Вашингтон
4.Рожденна дата:9.04.1992
5.Години /човешки и вампирски/ човешки-18 вампирски-98
6.Кръв /човешка или животинска/-човешка
7. Външен вид /повече от две снимки и описание/:Кафява коса и кафяви очи......
8.История:Една вечер Ашли и приятелката й Емили отиват на кино.Докато чакат ред пред касата виждат гаджето на Ашли с друго момиче.Ашли е много растроена и най-вече бясна.Казва на приятелката си Емили, че иска да си ходят.Пред киното моли Емили да си тръгне сама, за да остане на саме със себе си.Емили изпълва молбата й.Ашли отива на любимото си място за размисъл-парка.Стъмнява се ,но тя не иска да се прибира.Докато се разхожда по алета усеща ,че някой я преследва, но не вижда никой.Изведнъж пред нея се препречва мъж с изключително бяла кожа и зловеща усмивка, разкриваща огромните му кучешки зъби.Ашли веднага разпознава създанието-вампир.Вампирът продължава да й се усмихва, но единствената реакция на Ашли е ,че се взира в кърваво-червените му очи.Той се изненадва от реакцията й и за миг придобива очудено изражение ,но със същата скорост с която изчезна усмивката му отново се появява на лицето му.За по малко от секунда,вампирът се озовава в изключителна близост до шията й.Ашли не се опитва да се бори знае,че е свършено с нея .............,но греши!Животът и тъкмо сега започва!

9.Дарба:Получава видения, отностно нечия смърт или събития.


Последната промяна е направена от Ашли Джаксън на Чет Апр 22, 2010 12:31 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyСря Апр 21, 2010 7:39 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Мелиса Стюaрт
Вампир
Вампир
Мелиса Стюaрт


Брой мнения : 16
Join date : 26.04.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 9:20 pm

Вампири - Page 2 Kerli
1.Име : Мелиса Стюарт

2. Прякор : Мел,Мели.

3. Рожденно място : Лондон

4. Дата на раждане : На 15 Март 1994

5. Години : човешки – 16 и вампирски-120

6. Кръв : Човешка

7. Външен вид :
Мели Мел Мелиса. По раменете й се спуска кадифена pyca коса, която стига почти до кръста й. Тя е висока и стройна. Върви наперено и обича да се усмихва.
Очите и почти винаги са сини, но понякога придобиват сив цвят.




8. История : Не се знае кога е превърната във вампир, но във всеки случай
е било много скоро. Историята и започва от градчето в което е родена,
където се заселват няколко от приятелите й.Тя умее
да върти хората на пръста си. Тя знае че съществуват и други като нея.
Скоро след това обаче, хората се организират срещу вампирите и една нощ излизат, за да ги избият. Всичките познати и приятели на Мелиса биват затворени в подземието под
старата църква, където би трябвало да изгорят, но тя се
спасяват.След това,обикаля по света, без да и дойде на ум да се върне
или нещо подобно.
Така тя се заселва в Форкс.


9. Семейство : Миранда Стюарт, 31 години и Джон Стюарт, 33 години.

10. Допълнители : Любимо число: 666
Любим цвят: Синьо,зелено и черно
Любимо цвете: Черна роза. Трудно някой би успял да
намери истинска такава, но пък както винаги желанията й не са едни от
най-обикновените и присъщи за останалите хора на този свят
Интереси:
Обича музиката и умее да свири на пиано (що-годе, но според нея е
уникална и има дарба). Понякога се отдава и на рисуването, което й го
признават, че умее, но пък доста рядко се случва да бъде толкова
свободна
.

Дарба: Видения
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 9:49 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Лия Волтури
Вампир
Вампир
Лия Волтури


Брой мнения : 1
Join date : 03.05.2010

Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 EmptyВто Май 04, 2010 1:03 pm

Име: Лия Елезар Волтури

Рожденно място: Волтера, Италия.

Дата на раждане: 6 март 1845 год.

Години: Изглежда на седемнадесет, а е на сто шейсет и пет.

Кръв: И човешка и животинска.

Външен вид:
Лия е доста висока и стройна. Върви наперено и обича да се усмихва коварно, за да плаши хората, които не харесва. Има средно дълга руса коса, която връзва на кок почти винаги. Очите и са почти винаги кърваво червени, но това се дължи на това, че е вампир. Но очите и не винаги са червени, а понякога сменят цвета си. Лицето и е мъртвешко бяло и продълговато.

История:
История: Лия е родена във Волтера, Италия. Отрасва в богато семейство, но никога не са я интересували парите. Имала е двама братя, които също като нея стават вампири.
Всичките и проблеми почват, когато още на шестнадесет баща и решава да я омъжи. Оказва се, че бъдещия и съпруг е вампир.
Когато се омъжва той е превръща във вампир, но след това бива убит. Лия тръгва да скита из света, когато открива, че и братята и са били превърнати във вампири и са членове на могъщия клан Волтури.
Лия се завръща във Волтера, за да се пресъедини към роднините си.
След това става един от членовете на великия клан.
Години по-късно, на нея и е възложена задачата да отиде в Форкс и да набюдава положеието там, заради многото върколаци.

Допълнително:
Дарба: Може да вижда миналото и бъдещето на дадено същество.

Семейство:
Сет Елезар Волтури - брат
Кейлъб Елезар Влтури - брат
Аларик Елезар - баща
Тара Елезар - майка


Вампири - Page 2 Liq

Вампири - Page 2 1142105kj
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири   Вампири - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вампири
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: