Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalCozmo Club - Page 3 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Cozmo Club - Page 3 Resize12

 

 Cozmo Club

Go down 
+13
bloody_kiss
Elea Night
Adria Sky
Мерилин Джейм
Крис Ънроуд
Александра Кълън
Елиса Стейл
Даниъл Лий
Алексия Блеър
Хуан Рамирес
Стефан Салваторе
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 2:49 pm

First topic message reminder :

Cozmo Club - Page 3 Las-vegas-dance-club-picture
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:17 pm

- Да, тази вечер не се наложи да ми обесни какво не е наред, а направо ми го показа... Това е гадно, че мога да дочуя разговора им, но аз гледам да не навлизам в порстранството на другите, а да се съсредоточа върху моите си работи. Както и да е, не ми се обсъжда много това. А иначе може да остана, и без това сестра ми я няма вкъщи, пък не ми се остава сама. Ти иначе в двойките или тройките ще участваш тази вечер? - обърнах се към Деймън, като се опитах да се усмихна, въпреки че много не се получи...
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:19 pm

- Хайде.. Ще говорим утре. Сега е най-добре да те прибера и да си легнеш, след като стигнем ако искаш се донапивай. - изрече тя и хвана ръката ми, а лицата ни бяха твърде близо. Изведнъж тя погледна към държеейките ни ръце и се замисли. Аз я пуснах, и повдигнах погледа й.
- И-звинявай. - казах почти без проблем и погалих нежно бузата й. Тя погледна настрани, показвайки страничната си усмивка на криво.
- Т-ти си страх-отно момиче, Елеа. - май това не бе израза който тя очакваше да чуе, но незнаех какво друго да кажа. Съзнанието ми се беше замъглило от целия този алкохол.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 4:44 pm

Както си вървях из града видях красивия клуб.Реших да се забавлявам тази вечер.Влязох в клуба.Вътре беше почти пълно,много хора,много нещо.Имаше нещо като томбола и решех да се включа.Изтеглих си номерче и отидох до бара да си поръчам водка.
-Извинете ще може ли една бутилка абсолют.-бармана му го подаде.
-Благодаря и заповядай 100$.-той ги взе и се усмихна.Отворих бутилката и започнах да пия.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 5:36 pm

-Т-и си страх-отно момиче, Елеа. - каза Крис, продължавайки да заеква, но по-малко. Може би алкохолът вече го отпускаше, лека-по-лека.
-Казвали са ми го.. - отговори Ел и двамата излезнаха от тоалетната. Момичето, което беше с него веднага се обърна, но те не и обърнаха внимание. Когато стигнаха до бара Елеа си поръча още една текила. "Ще ми е нужна.." помисли си тя и я изпи отново на екс.
-Да те прибирам ли? - попита тя, защото не беше сигурна че той иска. А против волята му не беше правилно. Може би искаше да остане при приятелката си.
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 5:57 pm

Бях се умълчала. Даниъл гаврътваше поредната чашка и ако беше човек щях отдавна да съм се изнизала заради това, че пияниците са опасни.
- Танцува ли ти се? - попитах аз и го погледнах из под миглите. Със сигурност трябваше да направя, защото не ми се стоеше с пияница. А и в такива клубове се танцува. Щях да се забавлявам като за последно. Точка. Хванах се на хорото, ще го играя до край. А ако е твърде пиян или не му се танцува щях да направя пълна лудост и да пусна там номерче...
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 6:09 pm

- Да те прибирам ли? - попита тя, глътвайки на екс.
- Мож-ем още малко да .. постойм. - отговорих й седнах на едно свободно столче, опирайки лакатя си, а след това главата си с ръката. Въздъхнах тежко и видях една средно-пълна чашка без своя надзирател и я хванах, гълтайки вътрешната течност. Беше по-силно от колкото мислех, но приятно. Метнах чашата настрани, обратно където беше преди да я взема и премигнах.
- Харесваш л-и танците? - попитах Елеа, която гледаше в барплота. Погледнах към нея, а в края на роклята й имаше петно.
- Има нещо на рок-роклята ти.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:01 pm

-Харесваш л-и танците? - попита той, и вече говореше горе-долу сносно. Ел го погледна и се усмихна с любимата на всички крива усмивка.
-Зависи дали съм в настроение. - отговори му, като изпи на екс поредната текила. Реши, че това вече и е прекалено леко, а и тук не я сервираха хубаво. Поръча си цяла бутилка Руский Стандарт и две чаши. Наля и в двете и бутна едната към Крис.
-Ето, явно вечерта ще бъде дълга..
-Има нещо по рок-роклята ти. - каза и той. Ел погледна на където сочи пръста му и видя, че роклята и мокра и от това стоеше като петно. Скоро щеше да изсъхне, за това не се притесни.
-Знаеш, че гаджето ти ни гледа, нали? - попита го тя и го погледна сериозно, въпреки че и беше ясно, че в момента той надали е сериозен.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 8:17 pm

Александра Кълън написа:
Бях се умълчала. Даниъл гаврътваше поредната чашка и ако беше човек щях отдавна да съм се изнизала заради това, че пияниците са опасни.
- Танцува ли ти се? - попитах аз и го погледнах из под миглите. Със сигурност трябваше да направя, защото не ми се стоеше с пияница. А и в такива клубове се танцува. Щях да се забавлявам като за последно. Точка. Хванах се на хорото, ще го играя до край. А ако е твърде пиян или не му се танцува щях да направя пълна лудост и да пусна там номерче...

-Да разбира се. Обожавам тази песен. -казах.
Станах и тръгнах към дансинга до бара, тоест до Сандра. Намигнах й и се разкърших на днасинга. Алекс наистина си я биваше в танците. И мен разбира се. Песента беше дълга така че танцувахме дълго, но после пуснаха някаква умряла песничка и седнахме на масата. Вече наистина не можех да погълна и капка алкохол.
-Искаш ли да излезем навън тук вече тъпънчетата ми прогарят? - попитах Алекс.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 9:09 pm

Обърнах се към бармана. Елиса не искаше въобще да поглежда към Крис, причината беше ясна, но момичето с него ни гледаше от време на време, но сега аз спрях да ги гледам. После си поръчах едно питие и докато бармана го донесеше, аз попитах Елиса:
- Искаш ли да танцуваме преди да изберат моя номер или точно сега не ти се танцува? - после бармана ми донесе питието и аз го изпих на екс. Поразтърсих глава, скоро щеше леко да ни хване и замайване от напушването.
- Ами аз сега незнам за тройки или двойки, като ме изберат ще разбера дали съм в двойка или тройка. Ами ти сигурно с в двойка а? - след това замълчах и си помислих с кое ли момиче ще се падна.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 9:36 pm

- Искаш ли да танцуваме преди да изберат моя номер или точно сега не ти се танцува? - ме попита Деймън, след което изпи на екс питието си.
- Защо не? - отвърнах и се изправих.
Той хвана ръката ми и ме завъртя веднъж.
- Ами аз сега не знам за тройки или двойки, като ме изберат ще разбера дали съм в двойка или тройка. Ами ти сигурно си в двойка а?
- Да... Но предпочитам твоята компания - усмихнах му се и затанцувах в ритъм с песента. Дори на моменти си припявах тихо, заедно с изпълнителя, тей като знаех текста и не можех много да се сдържа хД.От тревата бях леко замаяна, но така ми беше по-лесно да се отпусна.
Върнете се в началото Go down
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 9:46 pm

Всички изведнъж се разтанцуваха така че беше страхотен момент за да изтегля листчетата и да им прекъсна танците.
-Ехоооо!!! Така време е да изтеглим номерчетата ви. Ако случайно си чуете немера елате при мен. Така първо женско номерче... 12, мъжкото номерче е...6 а третото е...11. 12, 6 и 11 да заповядат при мен. А останалите продължете да денсите и да се напивате.
Стана ми интересно кой съм изтеглила и останах на мястото си.


Последната промяна е направена от Сандра Блеър на Чет Авг 26, 2010 10:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 9:57 pm

Изведнъж чух номера си и се задавих с мартинито си.Какво за бога с кой ли бях.Станах от бара и отидох на сцената.Стоях и чаках да видя с кои двама ще съм и изведнъж............
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:00 pm

Явно докато бяхме в тоалетната и видях номера. Тя леко се беше замаела видях го. Щом ми каза че предпочита мойта компания отколкото на Крис, ми стана яко, но като и казаха номера, ми стана тъпо защото я избраха в тройка с още едно момиче и едно момче, явно не е знаела. Аз и казах:
- Ей Елиса, хайде да спираме с танците, защото избраха твоя номер, видях ти го когато бяхме в тоалетната. Казаха също че си и в тройка, а не както ти си предположила в двойка. Така че, смятам да те оставям и ти да си намериш там момчето и другото момиче което и да е то. - след това с плавна стъпка отидох до бара и си поръчах трето питие и се замислих кога ли ще ме изберат мен и с кой ли?
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:02 pm

Едно красиво момиче започна да казва номерата.Първия беше 12р след това беше 6.
-Шест, това е моя номер.-оставих бутилката и бавно тръгнах към красивото момиче.
-Здрасти, аз съм номер ШЕСТ.-погледнах тъпо.НЕ видях друг да идва и запалих цигара.
-Не трябва ли номерата да са само два,а не три.-попитйх красивото момиче.Тръгнах към бара да си зема бутилката.Зех я и после се върнах.


Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:09 pm

-Хаха да 3 трябва да са...е как се нави за тройка-казах аз и се засмях и се огледах за Хуан но не го видях и проидължих да гледам момчето пред мен
Страннно кой ли беше третия номер и защо още го нямеше.Хаха каква гавра ще е ако не се появи
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:14 pm

-Здрасти, казвам се Джейкъб Блек приятно ми е.-отпих от бутилката и си дръпнах от цигарата.
-Искаш ли цигара или водка.-попитах я, незнаех какво да кажа друго.
-Готино клубче!-усмихнах се и отнови отпих от бутилката.
-Между другото много си красива, на колко си.-попитах я и се загледах дали някой идва.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:20 pm

Докато танцувах с Деймън, чух Сандра да споменава и моят номер. Странно, вече май бях избрана веднъж, но това беше нова възможност. За жалост трябваше да оставя за момент Деймън.
Тогава видях Мерилин и някакво друго момче, с които вероятно трябваше да продължа вечерта.
- Хей здравейте! Съжелявам, че се забавих. Аз съм Елиса - представих се на непознатия, а на Мери само й се усмихнах мило, защото с нея вече се знаехме.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:23 pm

-Елиса-извиках аз и се засмях шумноо...-И междодругото аз съм Мерилин.-казах аз на Джейк-И благодаря за комплимента.-усмихнах се и прокарах пръсти през косата си.
Стига бе Елиса за тройка.Неможех да повярвам.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:27 pm

- Хей здравейте! Съжелявам, че се забавих. Аз съм Елиса - представих се на непознатия....
-Здравей , аз се казвам Джейкъб.-казах на Елиса
-Еми сега какво ще правим.-засмях се и започнах да пуша.Бях в компания с две красиви добре оформени дами.
-Искате ли някакъв алкохол,цигала?-попитах и зачаках отговора им.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:40 pm

- За сега-не, благодаря. - отвърнах и си спомних как вече се бяхме напушили достатъчно в тоалетните хД. Погледнах към Деймън, след което към Джейкъб.
Усещаше се по миризмата, че беше върколак. Напоследък все по-рядко срещах такива от видът му.
- Да позная, живееш в резервата Ла Пуш нали? Няма къде другаде, там са повечето върколаци..
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:48 pm

-Позна, уча в резервата Ла Пуш, но мисля да го спирам не ми се учи вече.-беше ми тъпо.
-Искате ли да седнам на бара или нещо друго не да стоим прави.-попитах ги.
-Каква музика харесвате.-дръпнах си от цигарита и зачаках красивите дами да ми отговорят.Беше ми много топло се пак съм върколак свалих си ризата и я оставих.
-Ходите ли на фитнес ,защото телата ви са добре оформени.усмихнах се и започнах да пия.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 10:51 pm

-Хммм всъщност слушам вски тип музика...ии не не ходя на фитнес.-изкикотих се..-Едно мартини моля-поръчах асз след като отидохме добара изведнъж ми се допи.
След малко дойде и го изспих на екс.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:00 pm

- Аз си падам по хип-хоп, рап, R&B, pop и rock хД. А иначе понякога бягам, но не ходя на фитнес. Пък и все пак след трасформацията, тялото ни се е запазило такова каквото си е било, затова няма как да ни се отрази нещо на фигурата хД. Но като гледам ти доста тренираш, страхотни мускули имаш... - казах и хвърлих един поглед към тялото му. Кожата му беше малко по-тъмна, а на рамото беше характерния татус, който вискчи върколаци имаха.
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:08 pm

-Мерси.-казах на Елиса.Отидох при бармана и му казах:
-Искам да платя сметката на момичето и ако има иска нещо дриго веднага и го дай аз ще го платя.Бутилката ми беше празна нямах повече цигари.
-Барман дай едно от най-силните питиета!-казах му и той веднага ми смеси някакво питие.Благодарих му и го изпих на екс.
-Никак не е зле, дори е много добре ще искам още едно,Мерилин искашли и ти едно питие.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:11 pm

-Стига ми едно за пет минути да се напия ли искаш.-казах аз през смях
Изеднъж усетих телефона ми да вибрира извадих го и бее смс от Хуан...
"Хейййй с кой си че не разбрах говорих с момичето и нищо не видях"
Набързо му написах:
"Ами тройка с Елиса и едно момче казва се Джейкъб".
-Съжелявам писах смс.-казах аз на момчето и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cozmo Club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cozmo Club
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Party Club Plazza
» "Dance Club"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: