Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalCozmo Club - Page 4 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Cozmo Club - Page 4 Resize12

 

 Cozmo Club

Go down 
+13
bloody_kiss
Elea Night
Adria Sky
Мерилин Джейм
Крис Ънроуд
Александра Кълън
Елиса Стейл
Даниъл Лий
Алексия Блеър
Хуан Рамирес
Стефан Салваторе
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyНед Авг 08, 2010 2:49 pm

First topic message reminder :

Cozmo Club - Page 4 Las-vegas-dance-club-picture
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:19 pm

-Не те ли е страх в компания с върколак и въмпир, по миризмата разбрах че си човек.-засмях се.Обърнах се и извадих котия с екстази взех едно и се почуствах добре, обърнах се отново към момичето и незнаех какво да кажа.
-Какво ще правим.-попитах я и отново започнах да пия.Леко ми стана лошо изчаках да каже нещо и после да отида до тоалетната да се измия лицето.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:25 pm

Хмм помислих си, че скоро няма ме изберат или не са останали момичета. След това се обърнах и видях Елиса и Мерилин с едно момче, ми браво хванаха си момче, но за коя ще е по-напред. Явно беше върколак, чак от бара го помирисах и изпих следващото си питие, като си поръчах едно ботилка и след малко и нея малко, по-малко я изпих. Най-накрая видях и Стефан сигурно и той е решил да присъства и видях едно момиче с него, реших за по-добре да не се намесвам да ги прекъсвам. Беше очевидно, че си нямам и компания, затова изкарах едната цигара и я запалих. Никой не можеше да разбере, че е трева, но за сега това поне правих. Изведнъж в главата ми влязоха спомени с Мерилин, когато дръпнах от цигарата. Беше хубаво да бъда с нея, но не помня как завърши и връзката ни... Но спрях да мисля за това и се обърнах да ги гледам какво правят.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:35 pm

-Варви си измий лицето не си добре.-казах аз и помогнах на Джейк да стане
Започнах да оглеждам хората и погледа ми изжеднъж се спря на бившия ми приятел Деймън.Знаех че той ме беше зарязал и аз вече не го обичах но можеше да го викна при нас за да не стои сам.Станах от стола и отидох до него хванах го за ръката дръпнах го и седнах на същото място където бях.
-Хей как си.-наруших мълчанието и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:45 pm

Бях се замислил пак, когато се усетих че Мери дойде до мен и ме пита как съм. Аз и отвърнах:
- Ами добре съм, не сме се виждали скоро а? А и между другото май се падна с върколак и вампир а? А и съжалявам за преди ако съм те обидил някак си понеже не помня нищо, защото съм леко пийнал и напушен леко... - хмм за какво ли идваше? само за да поздрави и да ме пита как съм ли? Абе оставам мислите настрана и допълних.
- Защо не си с тях, за какво дойде при мен? - и зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:51 pm

-Емии Елс незнам каде отиде а Джейк отиде да си измие лицето защото и той е пиян и напушен като теб.Ще те убия беше ми обещал да не мушеш трева.-казах аз и се намусих-Това че не сме заедно не значи че обещтанието не въжи и дойдох да те видя отдавна не бях те виждала.-смъмрих аз и продължих да се цупя-Водка веднага.-казах на бармана..
Даде ми водката и я изспих на екс и главата ми лео се замая
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:59 pm

Май не я разбирах заради ситуацията.... Казах и:
- Хмм значи дойде само да ме видиш... Е видя ме имаш момче се опознавате за бързата среща и сигурно нов приятел отивай при тях, точно сега не искам са намесвам в твойте работи, а и върколака сигурно вече идва, защото го подушвам... Така че отивай при него, ще остана сам, докато не ми кажат номера, тамън ще размишлявам за старото минало. А и това си е мой избор дали да пуша, дори и да съм ти обещал може си разваля обещанието по всяко време. - тогава върколака се върна от тоалетната.


Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Пет Авг 27, 2010 12:04 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 12:02 am

Бях отишъл в тоалетната да си измия лицето.Тоалетната беше в добро състояние, добър дизайн направо красота.Измих си лицето и излязох.Видях Мерилин ,че е при друго момче и пие водка , а уж не и се пиело.Имам чувството ,че не съм и приятен.Върнах се на мястото си и поръчах още и още.Исках да се напия.
-Барманче клуба до кога бачка.-попитах го леко замаян
-Работи без да спира, можете да пиете колкото си искате и да стоите.
-Хубаво клубче.-още малко и щях да заспа.Мислих да си тръгвам,но няма взей още един екстаз.Поръчах още три коктейла от най-големите, започнах да ги пия един по еди.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 12:10 am

-Мамка му!! Стой не мърдай.-казах аз на Деймън и се запърих към Джейк
Докато пиеше дръпнах чашата от ръката му.
-Спри да пиеш.Какво искаш да постигнеш с пиенето.Идвай.-казах аз и го дръпнах за ръката.
-Седни.Сега сте двама единия ми се напушва с трева другия пии като невиждал алкохол а Елиса изчезна какво да ви правя кажете ми?-казах аз и се нацупих направих ядосана физиономия на която никои неможеше да устои
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 12:39 am

Аз я погледнах и ми дойде на смях. Какво толкова се ядоса? Все пак не сме заедно а и какво още и пукаше за мен? Все подобни мисли ми се въртяха в главата. Тогава и казах:
- Какво още ли ти пука за мен? А и не се ядосвай толкоз, не разваляй на момчето вечерта, избрали са те с него и с Елиса която може би е още тук, но и така да е не му я разваляй, дори и да е различен от мен и теб... - тогава се сетих че имам способността на Стефан да чета мисли, но мойто не е развита колкото неговата и се отказах да и прочета мислите. Просто не исках да и влизам в главата....
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 12:46 am

-Ти малумен ли си много ясно че ми пука за теб и не не те обичам просото искам да запазим поне приятелството си а и на момчето както ти го наричаш е мъртво пиян в момента и изобщо не му пука за повече информация съм на три мартинита и две водки и нищо ми няма а ти си се усмартял като алкохолик не ми е ясно защо го правиш.-казах аз и се тръшнах на стола срещу тях
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 1:09 am

- Хммм... Добре това исках да разбера. Ами правя това понеже няма какво да правя, докато не изберат номера ми и съм сам... Е аз ся няма се напия къто тоз до мен или приятеля на Елиса, но ще си попийна пак. - след това замълчах. Замислих се върху няколко неща и после казах:
- Абе не съм толкоз пиян, ако искаш да потанцуваме, ще внимавам. Съжалявам за сега и преди малко от тревата е... Не исках да съм груб с момиче, но с дрогата забравяш всичко...
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 1:13 am

-Няма да танцувам с теб и още съм ти сърдита и не ти изобщо не си пиян като този до мен само малко нали.-казах аз и отново направих ядосаната физиономия
-Клуба черпи.-каза бармана и ми подаде едно шише водка
-Е тва е за мен.-казах аз и надигнахх ботилката
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 1:23 am

- Напротив, ние вампирите не се напиваме току-така, ние сме мъртви, а вълка е жив, тоест се напива лесно. А и малко съм замаян от втората цигара, но не съм пиян... Но да ме обиждаш така като ме сравняваш с "вълк" това е много... Та и аз съм ти сърдит и не ми пука колко си ми ядосана. - след това станах и влязах в талпата които играеха, за да не може да ме намери. Поне я оставих с него, с този който изтеглиха да бъде с нея за тази вечер. А аз се шмугнах на една маса с няколко човека, почнахме си говорим и аз чаках да кажат мойто име. Но този път не си поръчах нищо, а останалите 3 цигари ги дадох на хората. Така че да поизтрезнея, щом тя смяташе че съм така да се рече пиян като момчето с което остана, но аз си знаех че не съм въобще. Тамън щях и да ми мине ефекта горе/долу от дрогата.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 1:29 am

Леле този ако го хвана не го чуствам.Ще го разкъсам нищо че съм обикновен човек.
-Стой тук.-казах на Джейк
-Мхм.-каза той и се опря на бара
Леле този пък е напит и напушен.Отидох до тоалетна след това застанах пред огледалото да се свежа и устих че някой ми диша в врата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 1:38 am

Тогава ми омръзна при хората и ги оставих се напушват, излязах за минута навън. Точно след това до Мерилин имаше един черен гарван, който изграчи... Прозореца беше отворен и от него се спусна лека мъгла която след минута обзе цялата тоалетна. Гарвана се качи на мивката и я погледна с червените си очи.... Това сейно беше в някакъв филм на ужасите, но тя поне знаеше че съществуват вампири и върколаци...
Върнете се в началото Go down
Jacob Black
Върколак
Върколак
Jacob Black


Брой мнения : 21
Join date : 12.04.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 10:56 am

-О главата ми, къде съм.-явно бях заспал в някакъв клуб,болеше ме главата.
-Ей барман донеси едно кафе.-казах му и отидох до мъжката тоалетна.Влязох в една кабина и се изпиках,измих си рацете и лицето и се върнах.Кафето вече беше сервирано,взех го и на екс го изпих.Обърнах се да видя дали има още хора.Имаше дори някои танцуваха.
-О как ми се спил-промърморих си и се загледах в танцуващите.
Върнете се в началото Go down
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 11:12 am

Дойдох с малко закъснение, но за щастие все още не бяха изтеглили моя номер. Прибрах листчето, на което пишеше 21 и седнах на бара.
- Едно мохито. Ако може да е с Bacardi Superior и повече мента.- казах аз и направих възможно най-умолителния поглед. Нямаше начин да ми откаже.
- Ъъъ... да веднага.- измърмори бармана и започна да ми приготвя коктейла.
Опитвах се да се държа по-човешки, но това нямаше да промени факта, че щях да повърна мохитото. А да не говорим за усилията,които ми трябваха, за да го изпия. Мълчаливо зачаках да дойде моя ред. Сега играеха някаква игра.
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Никол Ашфорд
Вампир
Вампир
Никол Ашфорд


Брой мнения : 93
Join date : 13.03.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 11:50 am

Kрайно време бе да дойда. Нямах кой знае колко неща за вършене, затова първо се преоблякох още преди час да дойда, оправих косата и се гримирах. Щом тръгнах в клуба, по улиците висяха разни листовки за "блинд дейт". Сигурно вече бяха избрали моя номер, 17, затова се забързах, тичайки заедно с токчетата в ръката.
Щом пристъпих клуба, оправих облеклото си. {{ click }} и пазачите ме пуснаха вътре. Беше фул, музката удряше в ушите, а танцуващите хора с бутилки най-радваха приятелите си. Отидох до бара и си поръчах коктейл тути-фрути, като за начало на вечерта. Той не ме алкохолен, сега още не ми беше до водката, тъй като все пак тъкмо дойдох. Нямаше познати лица, а ето я и Анджи, с нея бяхме заедно на фитнеса .
- Един Тути-Фрути. - казах на бармана и намигнах, а той кимна и раздруса чашката си. Леко се засмя на това, което поръчвах, но ми бе любимо и нямаше шанс да го пропусна. За момента имаше приятни, свестни и готини момчета, но се вдържах, опитвайки се да разбера дали моя номер е минал вече.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 8:30 pm

- Знаеш ли, че гаджето ти ни гледа? - попита Елеа и започна да си тиктака с пръсите на ръката си върху песента.
- Не, не ни гледа-а. Не-не ни и трябва да ни гледа. Има си друг-га комп-ания, не я ин-те-ресува. - отговорих и разберимо и изхвърлих бутилката настрани, чиято бе вече празна. Всъщност, бях леко разлял още в тоалетните, затова бързо свърши. Мръднах с пръст, викайки по този начин свободния барман който бърсеше чашите й му поръчах нещо, и аз незнам какво, не можех да го прочета в това състояние. Пишеше го на листовката, окачена срещу мен.
- Джин? - отново повтори бармана, опитвайки се да разбере какво му казвам.
- Т-точно. - отвърнах му и той кимна. Обърнах се към Елеа и тя ме погледна рязко, някакси странно.
- Един танц? - започна една по-бърза песен, затова й предложих.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 8:53 pm

-Един танц? - попита Крис, когато започна една малко по-бърза песен. Ел се усмихна и се облегна на ръката си, а с другата започна да трака с нокти по бара. В погледа и се четеше пламъче.
-Ще танцувам с теб ако спреш да пиеш. Какво ще кажеш?
Видя замисленото изражение на Крис и присви очи. Явно се чудеше доста.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 9:12 pm

- Ще танцувам с теб ако спреш да пиеш. Какво ще кажеш? - предложи Елеа и отдръпна новата ми чашка, а аз се замислих. Кимнах в знак на съгласие и отново викнах бармана, а Ел ме хвана за ръката, спирайки бармана.
- Сп-спокойно, с-само една вода. - казах и се засмях.
- Вода? - попита бармана.
- Да. Или .. не. Да, да. - отново промъмрих и се хванах за главата. Обърках се - кое е да, кое е не. - няма значение.
- Значи искаш вода? - възкликна ядносано бармана.
- Именно! - най-накрая казах нещо свестно и се обърнах към Ел. Подадох й ръка и тя я хвана, тръгвайки към дансинга.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПет Авг 27, 2010 9:21 pm

Крис и Елеа тръгнаха към дансинга и започнаха да танцуват, но точно тогава смениха песента на по-бавна. Ел сложи ръцете си на раменете на Крис, а той обви свойте около кръста и и я придърпа доста близо до себе си. За пореден път дъхът им се смеси и бяха на сантиметър един от друг. По лицето на Ел се плъзна сладката и крива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyПон Авг 30, 2010 10:16 pm

Щом започнахме да танцуваме, два три пъти по поглрешка правих лоши стъпки, като настъпвах без да искам Елеа. Избягвах да го правя, но явно танцовите ми умения не струват в бавните танци, ами в по бързите, но в това състояние незнам дали ще успея да направя нещо още сега. Пристъпих назад, вдигайки ръцете ни и направих мост, като я завъртях. Тя се засмя, а аз се усмихнах и отдръпнах ръцете ни, слагайки едната зад гърба на Елеа.
- Ак-о искаш да тръваме. - казах и и отново я завъртях, докато тя тропаше леко с токчетата докато мърдахме напред назад.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 EmptyВто Авг 31, 2010 10:32 pm

Още щом спомена "Ако искаш да тръгваме?" Ел го хвана за ръката и го
дръпна на страна от дансигна. Мина през барът, остави пари за поръчките
на двамата, и известно количество бакшиш и двамата излезнаха от
заведението без никой да каже нищо. С Крис се качиха в BMW-то с което беше дошла Ел и за секунда седяха неподвижно и безмълвно.
-Когато изтрезнееш ми кажи.. Трябва да поговорим. - Ел запали двигателят и скоро колата се носеше към къщата и, и тя караше въпреки че беше пияна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cozmo Club - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cozmo Club
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Party Club Plazza
» "Dance Club"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: