Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalАлеята Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Алеята Resize12

 

 Алеята

Go down 
+7
Джорджи Стейл
Крис Ънроуд
Анджи Фокс
Стефан Салваторе
Бела Суон
Елиса Стейл
Мелинда Ричард Блеър
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята   Алеята EmptyСъб Мар 13, 2010 7:31 pm

Алеята Versai_gardens_1
Тук често се виждаха хора с велосипеди, но в по-голямата част от деня имаше разхождащи се майки с детски колички и хора, тичащи за удоволствие...
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyЧет Апр 01, 2010 8:46 am

Исках да остана малко сама, затова отидох да се разходя из алеята. Вървях нормално, оглеждайки природата около мен. Вече беше пролет и дъветата разцъфаха. Зелинината постепенно започна да покрива клоните и поляните. Слънцето все по-често изгряваше на небето и се задържаше за по-дълго през деня. Времето се затопляше, въпреки, че във Форкс по-принцип си беше по-студено. Хората започваха да излизат по-често навън и града ставаше все по-уживен. Така замислена и наслаждаваща се на природната промяна, аз крачех по пътя, докато другите хора, които бягаха, ме подминаваха. Реших и аз малко да се впусна в тренировки, затова за начало започнах с един спринт. Когато се уморих намалих скороста, но продължих все така в бегом. Сега беше излязъл малко вятър и той се удряше в стоманеното ми тяло, докато тичах срешу него. Първоначално бях вързала косата си на опашка, но след като бягах и вятъра се засили, тя се развали. Затова реших да я пусна. Сега тя се мяткаше зад мен, малко разпиляна и подскачаща от движенията ми.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Апр 25, 2010 6:45 pm

Огледах се.Нямаше почти никой наоколо.Въздъхнах доволно и прекосих набързо разстоянието от началото на алеята до най-закътаната пейка.
Днес бе неделя.От една страна, беше добре.Свободен ден, в който не беше нужно да отивам на училищ или да ме гледат странно.От друга, бе доста отегчаващо.Свободен ден, в който нямаше какво друго да правя, освен да гледам унило и да се мотая безцелно.
Извадих от чантата си доста опърпания скицник, който почти никога не заменях и започнах да драскам нещо неопределено.В крайна сметка се получи нещо прилично, наподобяващо гората край Форкс.Свеждах глава и оставях косата си да се спусне по хартията всеки път, щом някой минеше прекалено близо.В този момент чух нечии глас.Предполагам говореше на мен.
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Апр 25, 2010 7:25 pm

След пазаруването в мола имах нужда да подишам чист въздух.Колкото и да обичах сестра ми е много трудно да и се угоди.Все още държах няколко плика с марковите неща,които и бях купил.Изведнъж усетих нещо странно-човешка миризма.Единствената такава,която бях усетил тук беше на Зоуи.Реших да се приближа,беше момиче.
-Здрасти!-казах и без да попитам седнах до нея на пейката.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Апр 25, 2010 7:47 pm

-Здрасти.-каза някой и усетих, че седна до мен на пейката.
Вдигнах глава.Беше момче.Момче, което ме гледаше така, сякаш съм някаква нова атракция в града.Закрих скицника си с ръка.
-Ъм...здрасти.-промърморих, изненадана от факта, че някой непознат ме
заговаря.
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Апр 25, 2010 8:41 pm

-Аз съм Стефан-представих се и се загледах в рисунките и.Макар тя да ги беше скрила все пак успях да ги забележа.
-Ти художник ли си,добри са!-казах и и леко и посочих с глава рисунките и.Приближих се с няколко сантиметра към нея и усетих приятния аромат на пулсираща кръв.Леле колко ми липсваше този аромат.Май отдавна не се бях хранил.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Апр 25, 2010 8:55 pm

-Бела.-отвърнах.
Добре, наистина беше странно, че някой непознат ме заговаря просто така.Просто не се случваше на мен.Сведох глава с ясното съзнание, че червенината по бузите ми ме е издала.
-А, не съм.-казах му.Надали "художник" бе точното определение за мен.-И не са чак толкова добри.Рисунките де.
Погледнах го още веднъж.
-Не съм те виждала тук.-изтърсих.Глупаво.Че аз почти не излизах.Може би той наистина не бе ученик.
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 11:02 am

Реших да се поразходя малко.Писнало ми беше да си седя в къщи.Реших да потичам.Без да искам се блъснах в едно момче.Досега не ми се беше случвало да го правя.Нали съм вампир,а те са много внимателни и винаги нащрек.
-Извинявай.-казах му аз.Усетих миризмата му-беше вампир.-Досега не ми се е случвало.
-Не няма нищо.-каза ми той.-Всъщност аз нарочно се блъснах в теб.
Беше много странно,че си призна.Попринцип не става така.
-Оу.-рекох аз.
-Имаш ли нещо против да седнем?-попита ме той.
–Не.-казах аз.-Между другото,аз съм Анджи.
-Да,колко съм глупав,забравих да ти се представя.Аз съм Робърт.Можеш да ми викаш Роб или Пат.
-А защо Пат?-попитах аз.
-Ами,защото фамилията ми е Патинсън и от там идва Пат.-отговори ми той.
-Аха,ти от колко време си тук?-заинтересувах се аз.Беше много симпатичен.
-Сравнително скоро.-отвърна Роб.-Виж,дано да не ти прозвучи прибързано,но би ли искала някой път да излезеш с мен?
-Разбира се.Какво ще кажеш за довечера в 8?
-Става.Ще дойда да те взема.Спокойно ще намеря къщата ти.-каза той и се усмихна.-До довечера!
-Чао!-казах аз.
Уау!Уредих си среща за 10 минути.Това не ми се беше случвало.Пък и вече не бях човек,така че трябваше да се отказвам от човешките си навици.
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 12:04 pm

-Странно,аз също не съм те виждал,а излизам доста често и мога да кажа,че познавам повечето жители на Форкс-Е,някой не си го спомняха,защото използвах умствен контрол,но все пак аз ги познавах.
-Записана ли си в гимназията?-попитах,но не бях сигурен.На външен вид изглеждаше колкото мен,но аз най-добре знам,че външността лъже.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 2:27 pm

Ясно.Това обясняваше защо не сме се срещали.Той може би излизаше, но аз-не.Знаех, че няма нищо хубаво в затварянето в себе си и че спада към нездравословните дейности, но някак не си се представях като център на вниманието.
Стефан продължаваше да ме гледа, докато не разбрах, че може би трябваше да кажа нещо.
-Да.-отговорих да въпроса му.-Винаги съм учела там.А ти?
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 3:01 pm

-Ами аз скоро се преместих в града и смятам да ходя,явно ще се виждаме там-казах и погледах момичето в очите.Изглеждаше някак неуверена и някак..крехка.Сякаш ако я докосна ще се счупи.
-Искаш ли да се разходим някъде?-предложих и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 3:04 pm

По-дълги РП-та!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyПон Апр 26, 2010 3:40 pm

Значи не беше моята непопулярност.Той просто не е учел там.
-Да явно ще се виждаме.-измърморих.
Вдигнах глава към него.Той ме гледаше в очите, от което, естествено, топлината по бузите ми отново ме издаде.Може би просто не бях свикнала.Повечето хора не ме забелязваха, което донякъде ме устройваше.Не ми се случваше често.
-Искаш ли да се разходим някъде?-попита той и се усмихна.
Имаше нещо странно в изражението му, или в очите му.Не бях сигурна, може би аз също не се заглеждах много в лицата на момчетата.
Не бях сигурна колко време съм се зазяпала, анализирайки лицето му.Сигурно и без това щеше да ме сметне за луда.
-Д-да.-изстрелях, сякаш това ще компенсира времето, когато мълчах.-Добре.Къде?
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyВто Апр 27, 2010 5:30 pm

-Може да те заведа да хапнем някъде?-предложих и вдишах дълбоко.Ухаеше толкова добре,че за миг затворих очи.Разбира,се аз просто исках да я опозная,а и почти никой вампир не може да понася човешка храна.
-Спокойно,после като проверих не бях сериен убиец-Е,да не бях сериен Алеята 5139 ,но нямаше да я нараня.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Човек
Човек
Бела Суон


Брой мнения : 131
Join date : 24.04.2010
Birthday : 13.09.1992
Age : 31

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyВто Апр 27, 2010 5:51 pm

Засмях се на шегата му.Всъщност странното бе, че и за миг не се замислих за отговора.Винаги съм мислела за странно когато по филмите хората просто се срещат и веднага излизат някъде.Ето,че се случваше на мен, а аз никак не възразявах.
Не бях забелязала, че всъщност умирах от глад.Идеята му ми се стори доста привлекателна.
-Добре.-отвънах просто и му се усмихнах.-Където кажеш.
Прибрах набързо скицника в чантата си и я метнах през рамо.Той стана преди мен, а аз го последвах, като тръгнахме надолу по алеята.


/П.П.Ако искаш пиши направо... където отиваме Алеята 5139 /
Върнете се в началото Go down
http://theacademy.topic-zone.com/forum.htm
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСъб Май 08, 2010 7:18 pm

Реших да се разходя по алеята в парка.Напоследък ми беше станало любимо място,защото там се запознах с Роб.Реших да седна на една пейка и да си прочистя мислите.Изведнъж както си седях,видях Елиса.
-Здравей!-поздравих я аз.-Как си?-това беше пършвото,което ми дойде на ум да я попитам.Напоследък бях много отнесена. покрай Роб и всичко,което ми се случи.Зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСъб Май 08, 2010 7:42 pm

Уикенда дойде и аз отново реших да се разходя из града. Предпочитах парка с природата, отколкото шумните улици. Докато вървях по алеята, видях Анджи. Тя ме поздрави и аз на свой ред казах :
- Хей, здрасти.- усмихнах и се приятлески и се насочих към нея.
Седнах на пейката и отговорих на въпроса й:
- Добре съм, благодаря. А ти, как си, какво правиш? - щастлива да я видя, изтрелях въпросите си аз.
Върнете се в началото Go down
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Май 09, 2010 8:12 pm

Отговорих на въпроса ѝ:
-Ами и аз съм добре.Реших да се поразходя малко.И без това нямам какво да правя в къщи.
Замислих се за малко.Щеше да ми бъде скучно цяла вечер сама,затова можех да я поканя в къщи.И без това Роб е на лов за вечерта.Щяхме да си говорим по женски и да си направим пижамено парти.
Реших да я попитам дали е съгласна:
-Имаш ли нещо против да отидем у нас?Може да си направим пижамено парти.
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Май 09, 2010 8:23 pm

- Разбира се. - изрекох доволна от това на къде се очертаваше вечерта ми.
- С какво ще започнем? Може би трябва да минем през видеотеката или у вас имаш цяла колекция от филми? - започнах да размишлявам на глас, като я попитах някой важни за предстоящия купон неща.
- И двете сме вегетарианки - образно казано, такаче може да се нахраним без да се съобразяваме. - точно това наистина ми харесваше в Анжди.
- Наистина на бързо имам нужда да заситя жаждата си и тогава ще успеем да се развихрим напълно?
Ох боже толкова много въпроси наведнъж я попитах.Бях прекалено развълнувана и трябваше да овладея емоцийте си.Наистина трябваше да млъкна и да й дам думата.
Вече двете бяхме станали и тръгнахме в човешка крачка напред.
Върнете се в началото Go down
Анджи Фокс
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Анджи Фокс


Брой мнения : 166
Join date : 18.04.2010
Birthday : 19.02.1997
Age : 27

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Май 09, 2010 8:36 pm

Отговорих на въпросите ѝ.
-Ами у нас имам доста филми,така че няма смисъл да ходим до видеотеката.И за "храната" не много далече от къщата ми,която е в гората има дивеч,ако искаш може да се нахраним там и после да отидем у нас?-предложих аз и зачаках отговор.
Бях доволна,че се видях с Елиса.Иначе щях да скучая цяла вечер,чудейки се какво да правя,за да убия времето до сутринта.

П.п Ако искаш пиши направо в гората.Ще напишем няколко поста и след това ще отидем у нас ...
Върнете се в началото Go down
http://city-of-tree-hill.forumotion.com/forum.htm
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyНед Май 09, 2010 8:46 pm

- Добре, това ме устройва. - с задоволителна усмивка изрекох и после безгрижно си подскочих, весела от предстоящото "угощение" за нас и пижаменото ни парти.
Позволих си да разкрия чрез усмивка зъбите си, които пробляснаха злокобно на слънчевите лъчи. Скоро щеше да се мръкне и това беше идално. На бързо щяхме да преключим в гората. След което без болка в гърлото можехме да направим партито си.
При мисълта за това, вече започнах да разсъждавам върху плана за вечерта ни, като не можех да сваля усмивката от лицето си.



п.п. пиши направо в къщата ти и там ще опишем лова как е минал, защото все пак това са само животни (вероятно сърни, защото не може да има пуми и лъвове из горите на Форкс) - прекалено лесни за убиване. ;)
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСря Май 26, 2010 5:37 pm

Реших да се разходя из парка малко, а през това време Анджи щеше да се оправя с клиентите си. Времето беше хубаво и лек вятър както винаги подухваше. Седнах на една от пейките и се опитах да се отпусна. Вдишах дълбоко и се загледах напред. Някой бягаха по алеята, други се разхождаха, а аз просто си почивах. Усмихнах се нежно и отментнах кичур коса, който ми пречеше.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСря Май 26, 2010 5:46 pm

Всъщност, Крис незнаеше какво прави тук, по това време, на това място, с тези хора. Беше леко странно, защото туко що се премести във Форкс. Не познаваше никой, но само беше чувал за прословутата и дълга алея, намираща се в една от частите на парка.
Крис мина покрай няколко човека, който загледа, но никой не познаваше. Ето, че видя едно дръвче, под което таеше сянка. Той се запъти към него, гледайки го. Имаше едно момиче. Странно, но красиво. Той мина с пръсти през косата си.
-Ъм, свободно ли е това място до вас? - попита Крис внезапно към непознатото момиче. Струваше му се, че я беше виждал някъде другаде, но силно се съмняваше. Ето, че явно красавицата не го беше чула.
-Сбодно ли е това място до вас? - с по-висок тон, опитвайки да й привлека вниманието. Е, сигурно беше паднала в мислите си.


Последната промяна е направена от Крис Ънроуд на Съб Май 29, 2010 10:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСря Май 26, 2010 6:03 pm

Докато си стоях така замислена, изведнъж едва дочух мъжки глас. Прекалено се бях отнесла и той забеляза това, затова повтори думите си :
- Сбодно ли е това място до вас?
- Да, разбира се. - побързах да кажа и се усмихнах .
Всъщност той изглеждаше ... не знам, беше красив и имаше нещо в него което ме превличаше. Но трябваше да го опозная, за да мога да твърдя това със сигурност. Отново се усмихнах и реших да го заговоря :
- Здрасти,хм...приятно ми е да се запознаем, казвам се Елиса, а ти ?
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята EmptyСря Май 26, 2010 6:07 pm

Eлиса.. Красиво име..
-Красиво име, Елиса. Аз съм Крис. Крис Ънроуд. Приятно ми е и на мен. - каза Крис и подаде ръката си, която след няколко секунди беше хваната от Елиса. Странно как все още не беше задал първия въпрос.
-Всъщност, аз съм нов тук. - допълни се Ънроунд и се показа чаровната си усмивка. Да, но не. Нямаше да го прави.
-От тук ли си, Елиса? - попита Крис и седна от лявата страна на момичето. Искаше да го опознае и то със сигурност, повече, от колкото си мислеше самия той. Е, нямаше да прибърза, и не искаше.
-Може и да звучи глупаво, но на колко си? - отново най-баналния въпрос на първо място. Каквво да се прави...


Последната промяна е направена от Крис Ънроуд на Съб Май 29, 2010 10:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: