Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalАлеята - Page 4 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Алеята - Page 4 Resize12

 

 Алеята

Go down 
+7
Джорджи Стейл
Крис Ънроуд
Анджи Фокс
Стефан Салваторе
Бела Суон
Елиса Стейл
Мелинда Ричард Блеър
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята   Алеята - Page 4 EmptyСъб Мар 13, 2010 7:31 pm

First topic message reminder :

Алеята - Page 4 Versai_gardens_1
Тук често се виждаха хора с велосипеди, но в по-голямата част от деня имаше разхождащи се майки с детски колички и хора, тичащи за удоволствие...
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 4 EmptyВто Сеп 14, 2010 5:25 pm

Разговорът вървеше съвсем леко,небрежно,без напрежение и притеснение между двамата,който бяха свикнали много с компанията си,че бяха игнорили останалите.
Не обичаше да стои на едно място и затова се зарадва,когато Мерилис с охота прие предложението му,само трябваше да се уговорят,но естествено това щеше да стане по-нататък.
-Да видим какво обичам да правя-направи се на замиселн той и започна уж да мисли,макар че знаеше кое му е любимото занимание.Отдавна не го бе практикувал,но нищо чудно и скоро да го използва ида направи някаква изненада.
-Хайде,стига си мислил-усмихна се тя и се накани да му излее студената вода в лицето,но Хуан бързо реагира и веднага изрече:Обичам да се занивам с готвене,спорутвам сърф и волейбол,от време на верем рисувам,а ако ми остане време обимач да пиша стихове.
Шом завърши видя изненадата,която се беше изписала по лицето му и придоби победоносно излъчване.Ето това беше изненада и едва ли предполагаше,че се занимава напирмер с готвене или пък да пише стихове.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 4 EmptyСря Сеп 15, 2010 7:11 pm

-За готвенето знам опитах от закуската ти ама ама ама ти откога пишеш стихове?А и междодругот обужавам да рисвам и да играя волейбол.-казах аз и се усмихнах чаровно
Леле това ми дойде като гръм от ясно не бе.Хуан,Хуан да пише стихове.Сигурно нещо много се будалка с мен , но ако е така тъпкано ще му го върна
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 4 EmptyЧет Сеп 16, 2010 6:16 pm

-Чудесно,значи и ти си запалена спортиск като мен,което е хубаво-засмя се момчето и му стана хубаво като видя реакцията й.Вероятно си беше помислила,че се будалка с нея и се шегува,но не това си беше самата истина,но засега нямаше да навлиза в никакви подробности.
Важното беше,че вече занеше,че той не е само хубаво и атлетичто момче,но си пада малко романтичен,обича потихите места и може да те изненада по всяко време.
-Някой път мога да ти покажа някой от стихотворенията ми,но засега имай търпение и не бързай-отвърна той и погледна часовинка.Време да се прибирам у нас,така че ако сикаш може да ме придружиш до нас и там да се разделим.
Както винаги с нея беше досат забавно и времето бързо отлиташе,но се надяваше,че следващият път щяха да имат повече време за себе си ,за да си продължат този разговор.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 4 EmptyПет Сеп 17, 2010 12:42 pm

-Ами с колата съм а не искам да я оставя тук нали не те бърка?-казах аз и направих нацупена гримаса
-Не няма проблем.-каза той и стана като ми подаде ръка да се изправя
-Хайде чао.-казах аз
Подари ми една бърза прегрътка и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеята
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: