Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalOverdrive Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Overdrive Resize12

 

 Overdrive

Go down 
+2
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Overdrive   Overdrive EmptyНед Авг 08, 2010 2:48 pm

Overdrive Opium_dance02
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyПет Авг 13, 2010 7:19 pm

Днес отново не бях на работа. Не ми се стоеше вкъщи. затова реших да отида до Форкс и да се разходя. Обиколих главната улица, но не влязох в нито един магазин. Имаше доста промени откакто напуснах града. Имаше нови паркове и градинки, нови фонтани и пр.
Отидох и до новата болница за да си направя профилактичен преглед. всичко беше наред, както и предполагах. Отидох и на зъболекар. След това влязох в някакъв раноотворил клуб. Разходих се още малко из града и се отправих към границата на щата. Върнах се в Малибу към полунощ.
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:13 pm

След така наречената Сляпа среща нямах никакво настроение и реших да отида в някой друг клуб или просто в някой бар.Първото подобно заведение,което ми попадна пред очите беше Overdrive.От вратата седнах право на бара без да се оглеждам за познати лица.Оказа се,че има цяла групичка,които празнуваха на съседното сепаре.Те привлякоха погледа ми и се оказа,че ги познавам-бяха редовни клиенти във Виктрола.Смигнах им само за поздрав и се обърнах към бармана.
-Искам нещо силно и чисто възможно най-бързо! - побутнах в ръката му една десеттачка.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:17 pm

Бях тук от няколко дни,а още не бях разглеждала градът.Излязох и се запътих към някакво заведение.Исках да пийна нещо освежаващо.Вътре беше пълно,както се и очакваше,нямаше много свободни места,само няколко на бара, затова седнах там.До мен стоеше момче,беше вампир,можех да го усетя.Нямах приятели,защо ли пък да не се сприятеля още от първото ми излизане..замислих се аз.
-Здравей,..тежък ден а?-попитах и се усмихнах приятелски не непознатия.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:38 pm

Явно барманът разбра,че ще е по-добре да побърза с питието.Гледах само в чашата си като игнорирах всички останали в заведението.Изведнъж чух някакъв глас.До мен имаше момиче,което очевидно говореше на мен.
-Нещо такова - отговорих и отново отпих от питието.
-Да те черпя едно? - попитах и най-после се усмихнах или направих най-близкото до усмивка в момента.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:41 pm

-Не е задължително,но няма да откажа едно мартини!-засмях се аз.
-Аз съм Марийс,приятно ми е!-отвърнах на момчето до мен,като все още очаквах да си каже името.Май не беше от разговорливите или просто не му беше ден.Реших да продължа разговора и затова го попитах.
-От тук ли си?-усмихнах се аз.Барманът донесе мартинито ми и аз отпих глътка от него.Първата глътка ми се стори силна,затова и направих физиономия,надявах се да не приличам на идиот.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:44 pm

-Хмм..май не си за клуба на опитните пиячи! - казах и леко се подсмихнах.Изглежда момичето до мен искаше да завърже разговор и не исках да я обидя просто защото нямах настроение.
-Аз съм Стефан Салваторе и съм от тук! - отговорих и и изпих останалото от питието си.Барманът понечи отново да налее,но аз сложих ръка над чашата.Мисля,че ми беше достатъчно за сега.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 6:51 pm

-Аха,аз съм от Монреал,Канада.Кубек,за да съм по-точна.Това се намира във френската част на Канада ако не си информиран.-засмях се аз.-Може би си личи,заради френският ми акцент.-допълних аз.
-И само първата глътка ми е трудна!Иначе съм добра в пиенето.-погледнах го леко дяволито и отпих голяма глътка от питието си,може би за да докажа.
-Кажи ми нещо за себе си и не е нужно да пропускаш свръхестественото!-намигнах му аз в знак,че съм разбрала.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:01 pm

В този град бе наистина трудно да скриеш какъв си,но аз нямах и намерение.
-Имам брат и сестра,които също живеят в града, и държа клуб Виктрола - това е информацията,която и беше нужна да знае за мен на този етап.
-Ами ти,разкажи нещо за себе си,вампирке! - можех да усетя,че и тя не предпочита да се храни с животни.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:06 pm

-Няма много за разказване-казах и се усмихнах-Родителите ми починаха преди...доста години.Сега управлявам банката на баща си,е всъщност колега на баща ми го прави,но това е друг въпрос.-засмях се аз.
-Имаш ли си приятелка?Питам просто от любопитство,това е!-добавих,за да бъда по-точна,след което се засмях!
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:31 pm

-Нямам си приятелка! - казах и отново се подсмихнах.Осъзнах,че преди няколко месеца имаше едно момиче и бяхме във същата ситуация само,че бяхме на километри от Форкс.
-А ти?Има ли някой,който да очаквам да се опита да ме пребие задето съм те почерпил? - разбира се,се шегувах
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:34 pm

-Имаше,но вече не!-заявих аз.-Може да си напълно спокоен!-добавих съркастично и се засмях.Отпих предна глътка от мартинито си.Реших какво друго да го попитам.Май се сетих.
-Значи си на човешка а?А имаш ли дарба?-май въпросите бяха повече,но какво пък!Подсмихнах се и очаквах отговорът му.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:53 pm

-Мога да манипулирам чувствата - отговорих и и смигнах.Поисках на бармана някакъв по-слаб коктейл,защото ми изглеждаше някак странно да съм в бар,а да не пия.Поръчах си Бразилска приказка.
-Спокойно,използвам я само в крайни случаи!А ти имаш ли? - попитах и отпих от новия коктейл.Наистина напомняше на Бразилия,няма как да го объркам
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 7:59 pm

-Ами аз мога да контролирам съзнанието на всеки когото си поискам.Помага ако си в битка,но и аз я изпозлвам в редки случей,освен ако не искам да примамя някой човек,който ми се опълчва,което се случва доста рядко,като се замисля!-казах и се подсмихнах леко.Беше ми приятно в неговата компания,можехме да си говорим за много неща.
-На човешка си предполагам!-казах аз и тръпчинките ми за пореден път се появиха на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 8:38 pm

Само кимнах в отговор.Стотици пъти бях опитвал да го променя,но все пак природата си знае своето.Все пак ние сме най-опастните хищници,разхождащи се по планетата и трябва да има защо да ни наричат така.
-Не съм егоист,опитвал съм на животинска,но не е същото и никога не издържам повече от три седмици.А ти правила ли си опити?
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyСъб Сеп 04, 2010 8:44 pm

-Оо,да!Беше най-ужасният ми лов и винаги ще си остане до края на вечността!-казах аз серизоно.Поръчах си малко уиски и започнах да отпивам по-малко.За няколко минути разговорът се разпадна,но аз отново го еърнах към живот с един много неуместен въпрос.
-Обичал ли си истински?-Исках да потъна в земята,как можех да задавам такъв въпрос толкова рязко и директно,но вече го бах попитала,сега оставаше само да изчакам какво ще направи.Погледнах го извинително и казах:
-Съжелявам за неуместният въпрос...не е нужно да ми отговаряш
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyНед Сеп 05, 2010 4:17 pm

Харесваше ми това,че беше директна и питаше каквото и беше на ума.Но не си падах много по споделянето на информация.
-Може да се каже,но не е нещо,за което да говоря! - казах и и се усмихнах.Опитах се по най-милия начин да и кажа,че е по-добре да сменим темата.
-Искаш ли да отидем някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Вампир
Вампир
Марийс Аутлет


Брой мнения : 25
Join date : 31.08.2010

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyНед Сеп 05, 2010 4:48 pm

Явно бях ударила мината!Е,какво пък и аз си имах неща за които не исках да говоря.Той ми предложи да отидем другаде.Нямах нищо важно за правене,така че можех да се съглася.А и честно казано нямах нищо против.
-Съгласна съм!Ти си моя екскурзовод,води ме където искаш.-усмихнах се аз.Платихме сметката и излязохоме от бара.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:56 pm

Влязох в Overdrive и се приближих до бара и бармана ме погледна въпросително:
-Едно уиски. - бармана кимна и взе чаша за да ми налее. След около 2 минутки ми подаде питието и аз му кимнах благодарствено, и се обърнах с лице към дансинга. През това време влезе вампир, можех да го усетя, обърнах се към бармана и му платих, след което погледнах вампира който вървеше към бара...
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyЧет Сеп 09, 2010 10:03 pm

Ясно беше че вечерта нямаше да я бъде затова се качих на колата и отидох във Форкс. Влязох в някакъв клуб и тръгнах към бара. Естествено минах през целия дансинг. Седнах на един бар стол и бармана дойде при мен забърсвайки една чаша.
- Двойно уиски без лед. - казах му и той се обърна към рафтовете с алкохол.
След около минута бармана ми даде уискито и аз отпих голяма глътка. Наблизо имаше вампир, но никого не разпознавах. "Май носа ми ми изневерява" помислих си и отпих отново.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyЧет Сеп 09, 2010 10:15 pm

Погледнах вампира който стоеше през два стола и казах на бармана:
-Долей му. - бармана кимна и се приближи към мъжа, каза му нещо и му доля. Вдигнах чашата си нагоре и казах:
-Наздраве! - той ме погледна и също вдигна своята. Станах от стола и сендах до него:
-Уважавам вампири които знаят какво да пият. - усмихнах му се и отпих от моето уиски, след което кимнах на бармана да ми долее:
-Аз съм Джесика Танър. Приятно ми е. - усмихнах се отново и подадох напред ръка.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyЧет Сеп 09, 2010 10:20 pm

Както си седях и оглеждах момичетата от дансинга бармана ми доля чашата и посочи момичето отсреща. Тя дойде при мен и ми се представи.
-Аз съм Джесика Танър. Приятно ми е.
-Даниъл. На мен също ми е много приятно. - казах твърдо гледайки дълбоко в очите й.
Изглеждаше ми позната. Напомняше ми на някого но така и не се сетих.
-Танцува ли ти се? - попитах след няколко секундна пауза.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyЧет Сеп 09, 2010 10:28 pm

Погледнах дансинга, беше пълен и всички хора танцуваха:
-Добре. - усмихнах се и погледнах Даниъл, който се изправи и ме погледна, станах и се запътихме към дансинга. Започнахме да танцуваме и аз попитах:
-Каква кръв пиеш? - повдигнах една вежда и се завъртях, след което му се усмихнах мило и продължих да танцувам.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyПет Сеп 10, 2010 10:02 am

-Кръвта не е от най-любимите ми ястия, но когато се налага предпочитам да е човешка. Най- обичам АВ+. - казах с широка усмивка.
Песента беше хубава. Хванах я за ръката и я завъртях. След песента отидох на бара и доизпих уискито от чашата. Извадих кутия с цигари и извадих една. Запалих я и издишах към нея. Погледнах я смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive EmptyПет Сеп 10, 2010 12:36 pm

Засмях се и се опитах да разсея пушека. Седнах на стола до Даниъл и се завъртях с гръб към бара, оглеждайки наоколо. Вампира загаси едната цигара и запали друга:
-Май пушенето е едно от заниманията ти. - повдигнах вежда и се засмях, след което се обърнах към бармана и му направих знак да ми налее още уиски, той го направи и бързо се отдалечи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Overdrive Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive Empty

Върнете се в началото Go down
 
Overdrive
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: