Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalOverdrive - Page 2 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Overdrive - Page 2 Resize12

 

 Overdrive

Go down 
+2
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyНед Авг 08, 2010 2:48 pm

First topic message reminder :

Overdrive - Page 2 Opium_dance02
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 1:29 pm

-Има нещо такова. - отговорих и смеейки се.
Нямах представа от кога седим тук но имах чувството че са минали часове от както влязох в бара. Хората започнаха да се разотиват, а бармана да забърсва барплота.
- А ти от тук ли си? - попитах и изпих на екс уискито си. Джес не отговори веднага изглеждаше замислена. И докато чаках си поръчах ново уиски.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 12:53 am

Бях се загледала в една групичка когато чух Дан да казва нещо, но сякаш мина покрай мен, след малко той ме погледна и попита:
-Е? - погледнах го стъписано:
-Какво? Извинявай бях се отнесла, какво казваше? - той се засмя и каза:
-Питах дали си от тук. - обърнах се с лице към бара и го погледнах:
-Родена съм в Далас, но понеже е малко странно да се задържам там и разбрах че тук има доста вампири, та реших да се преместя. - усмихнах се широко и се засмях:
-Ами ти, новодошъл или си тук отдавна? - поръчах си едно уиски и погледнах Дан.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 4:52 pm

След като Джес ми отговори ме попита почти същия въпрос.
-Всъщност нито едното. Роден съм в Лос Анджелис, но сега живея в Малибу. Като малък много обичах плажа, океана и слънцето и така и не успях да се разделя с тях. Но в Ел Ей всичко ми напомняше за миналото и затова се преместих в друг град. Купих си къща на плажа и от около 6 месеца живея там.
Личеше си че Джесика мислеше нещо, затова се наведох над бара играейки си с пръст по ръба на чашата с уиски.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 7:24 pm

Изслушах Дан и се усмихнах. Настъпи кратка тишина в която Дан се наведе към бара и се заигра с ръба на чашата си. Замислих се какво ли е да живееш в Малибу. Бармана дойде при мен попита нещо и аз кимнах, след което погледнах Дан и казах:
-Е разкажи ми за себе си. - усмихнах се:
-Как е да живееш в Малибу и така нататък..
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyСъб Сеп 11, 2010 8:26 pm

Как ли...страхотно. Помислих си аз.
-Ами супер е. Града е супер. Слънцето, плажа, океана всичко е страхотно. Харесва ми да се будя от слънчеви лъчи. Всеки ден прекарвам почти половината от деня си на плажа. Или тичам или плувам. Ако не там съм във фитнеса или стадиона. Обичам града си и със сигурност не бих го заменил със влажно и студено място като Форкс. Тук идвам само за да пийна нещо и да се запозная с някой вампир като теб. - казах и се усмихнах широко накрая.
-сега е твой ред. Слушам те. - казах и сложих длани върху бузите си и опрях лакти на плота.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyНед Сеп 12, 2010 10:13 pm

-Ами нормално Тексаско градче. Уискито и кънтрито са на ниво. Нищо особено, но го обичам и бих се върнала отново там. - усмихнах се на Дан и се загледах напред, бармана ми намигна и аз му се усмихнах, след което заговорих отново на Дан:
-Ако не си ходил трябва да отидеш, ще ти хареса, ако обичаш алкохол, кънтри и жени. - засмях се и доизпих уискито си, след което помолих бармана за чаша минерална вода.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyПон Сеп 13, 2010 9:41 pm

Ха че как да не ги обичам. - помислих си.
-Направо ме описа с три думи. - казах на Джес.- Кога ще ме заведеш? - попитах и я гледах като малко дете искайки нещо.
Тя се засмя, а аз доизпих и последните капки от поне третата бутилка уиски която изпиваме с Джесика. Вече бяхме останали почти само ние. Но не ми пукаше. И със сигурност не ми се прибира.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyПон Сеп 13, 2010 10:05 pm

Засмях се:
-Когато кажеш. - вдигнах рамене и отпих няколко глътки от водата и си поръчах отново уиски:
-Най-хубавото от Тексас е това че който е от там носи на пиене. - засмях се и вдигнах чашата си:
-Наздраве. - намигнах на Дан и се засмях, след което отпих няколко глътки от уискито и го оставих на бара.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 8:46 am

-Когато кажа? - повторих и извадих идейния си поглед.
Извадих си портфейла и оставих няколко банкноти по $20 и ги оставих на бара.
-Хайде ставай. - казах аз на Джесика и й подхвърлих якето. - тръгваме веднага.
-Къде?
-Е как къде в Тексас казвам че отиваме сега. - казах с много широка усмивка и повдигнати вежди.
Върнете се в началото Go down
Джесика Танър
Вампир
Вампир
Джесика Танър


Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2010
Birthday : 12.05.1995
Age : 29

Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 2:26 pm

Гледах Дан учудено:
-Ама ти.. сериозно ли? - той ми кимна и се усмихна още по широко. Станах от стола и се усмихнах:
-Щом казваш, ок. Но някъде по-близо, например Хюстън? - погледнах въпросително Дан и той ми кимна. Взех чантата си и се усмихнах:
-Тръгваме ли?
-Да. - Дан се усмихна и тръгнахме към изхода на клуба.


П.П.: Пиши някъде в Хюстън :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Overdrive - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Overdrive   Overdrive - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Overdrive
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: