Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalCozmo Club Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Cozmo Club Resize12

 

 Cozmo Club

Go down 
+13
bloody_kiss
Elea Night
Adria Sky
Мерилин Джейм
Крис Ънроуд
Александра Кълън
Елиса Стейл
Даниъл Лий
Алексия Блеър
Хуан Рамирес
Стефан Салваторе
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyНед Авг 08, 2010 2:49 pm

Cozmo Club Las-vegas-dance-club-picture
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 7:08 pm

Днес беше Blind Date. Всеки идваше един след друг, наконтени и развълнувани. Естествено целия клуб беше наш и нямаше кои да ни пречи. Купите с номерата бяха готови и очаквахме всички да се съберем.
След като дойдоха всички предвидени нашите срещи трябваше да започнат. Взехме си по нещо за пиене и всички очи от сепаретата се вгледаха в мен очаквайки всичко да започне.
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 7:48 pm

Реших все пак да участвам в Blind date.Имах нужда от нещо по-разнообразно точно в този момент от живота си.Когато влязох в клуба и се поогледах за познати лица се оказа,че не познавам поне половината.Е,това явно беше и шанс да се запозная с някой.Отидох до бара и си поръчах някакъв по-лек алкохол,все пак вечерта едва започваше.Седнах на бара,като наблюдавах околните.Всички се бяха събрали на групички,говореха си и чакаха да започне.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 7:57 pm

Идеята за това тържестно много допадна на Хуан Карлос,който специално по случая се облече в тъмният си елегатнет костюм,погрижи се за външнитя си вид,все пак искаше да изглежд добре и да направи впечатление.Никога преди не беше присъствал на подобно събитие и сега леко започваше да се вълнува от предстоящата вечер.
За съжаление не можа да се свърже с Мерилин,така че сам се запъти към клуба,макра че беше закъснял,защото часът вече ваближаваше девет и се притесняваше,че няма да го пуснат.Всичо мина наред и момчето влезе вътре,където атмосферата беше толкова приятна и тиха,чуваше се лека музика и усмвика се появи по лицето му.
Имаше вече пристигнали и насядали по местата си,така че той се приближи до бара,поръча си едно питие и зачака с останалаите официалното откриване да започне.
Върнете се в началото Go down
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:09 pm

Идеите на сестра ми винаги бяха зашеметяващи, но с тази тя надмина себе си.
След като влязох в клуба видях доста хора.Малко бях закасняла но щеше да ми бъде простено.огледах се и жидях и познати и непознати.Погледнах към бара и видях Сан там.Отидох при нея и й казах:
-Здрасти как е настроението.
-Кеси ти доиде.-каза тя
-Да.Как ше пропусна такъв купон.-отвърнах аз
- Е казвай как е за сега.-попитах аз
-Ми май добре.питие.?-попита тя
-Да мойе.-казах аз
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:37 pm

Влязох в клуба койта Сандра ми беше казала и водях сестра и Алексия и още няколко хора.
-Хей Сан, какво става?
-Ами нищо събираме се и почваме. Вземи си нещо за пиене докато чакаш.
-Да.
Отидох до бара и си взех някакъв слабоалкохолен коктейл. След малко дойдоха още хора и Сани взе един микрофон. Надявах се че няма да пее.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:42 pm

Щеше да бъде интересно и не ми се искаше да пропусна, затова тръгнах към клуба. Бях с една рокличка , която доста ми допадаше и беше сладка. Влязох вътре и беше наистина пълно с хора. Видях едно празно място и тръгнах към него, без да се оглеждам за познати. Припомних си номера, който бях и се замислих с кого ли щях да се падна тази вечер и как ли щяха да се развият нещата. Всъщност имаше и доста непознати, което ме смути малко. Заслушах се в музиката и се замислих, дали щях да видя и Бри тази вечер. Миналата нощ ми беше много приятно да си поговорим, тя се оказа много добро момиче, но не знаех дали си падаше по такива неща хД.
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:49 pm

Ох, защо, за Бога, дойдох? Никога не съм харесвала такива неща. Дали дойдох само и само за да покажа, че и аз мога да се забавлявам на Алис? Или за да убедя Розали, че вярвам в съдбата? Нямах идея, но беше факт, че стоях тук, облечена в най-готината си лилава сс розово рокля и пиех нещо, в което май имаше алкохол. Всъщност, правех го за укритие. Дори не внимвах какво си взех. Тъпи напитки. Много по-зле отколкото кръв.
Не познавах почти никого. Дори не внимавах кой какъв е. Просто гледах тъпо и се правех, че пия и слушам музиката. Която не беше нищо хубаво. Дали не ме накзваха за греховете ми тази вечер?
Скрих малката ръчнонаправена табелка с номер 19 зад гърба си и се огледах. Ако г-н непознат искаше, сам щеше да дойде.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:51 pm

След уникално странната случка с Елеа, бързо се разменихме и не казахме и думичка на другия. Беше странно и кофти, трябваше да поговоря с нея доста. Бях забравил, че имаше купон във козмо клуба, както и номерчето си, но си припомних, защото го имаше на телефона ми. Пристъпих към клуба и оправих облеклото си, влизайки. Беше пълно, едвам се намираха свободни места, а сервитьорките и сервитьорите на отделните маси едва ли щяха да стигнат за целия голям клуб.
- Нещо да искате? - попита една блондинка, държеейки таблата.
- Ъ, не мерси. - изрекох и погледнах право към бара, оглеждайки се за познати хора. Имаше няколко от минали купони и подобни, но не бяха толкова много. Имаше един проблем. Елиса беше тук. Бързо пристъпих, леко криейки се защото не исках да развалям още вечерта. Но тя ме видя. Престорих се, че не я виждам и отидох в другия край на бара, поръчвайки една текила. От сега щях да почна.
- Текила. Двойна. - казах на бармана а той ми кимна. Елиса идваше към мен, а едно то момичетата се качи на подиума.
Върнете се в началото Go down
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 8:52 pm

След като всички дойдоха аз отидох към бара и взех един микрофон.
-Здравейте на всички. Радвам се че дойдохте. забавлявайте се и не се напивайте много. Така а сега и същноста на събирането. Имам две купи в едната купа са номерчетата на мъжете а в другата - на жените. Моята супер късметлийса лява ръчичка ще разбърка листчета в купата и ще изтегли по едно. Тааака почваме. От женската купа извадих номер 14. Нека номер 14 да дойде тук при мен. - и след около 5 секунди дотича Алексия. - Я систъра бил №14. Сега мъжете. Тук пише №3. Хайде тройке ела тук. Стефан явно е третия номер. Е първата двойка е готова а сега останалите.
Така женски номер - 10. Не знам кой е но се надявам да дойде. А мъжкия е 2. Моля втората двойка да се ъбере и да дойде ако иска. А сега малко танци музика и пиене и после останалите номера.


Последната промяна е направена от Сандра Блеър на Сря Авг 25, 2010 9:18 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:06 pm

-Хей слънце дай едно номерче и на нас де. - викнах на Сандра.
-за теб няма номерче Дани. Но за 12 има номер 1
Хайде де ще слушкаааам.
-Добре взимаш...19
-Хей кой е 19?
Върнете се в началото Go down
Алексия Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Алексия Блеър


Брой мнения : 556
Join date : 12.12.2009
Birthday : 22.02.1996
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:09 pm

Нямах си ни най малка представа с кого ще се падна.А кат разбрах че лявата ръка на Сан ще тегли си казах:
-Ся са подредих с неината "късметлийска ръка" Cozmo Club 607290
Като извика номера ми оставих питието и си казвах че съм тук да се забавлявам и не ме интересува каои ще се падне.Но следкато до мен излезе Стефан си казах:
-Леле че парче.Този път ръката на Сан маи е била късметлийска.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:09 pm

Огледах се най-накрая видях Хуан>Бях облечена в къса лилава рокля която се връзва за врата и стига до редата на бедрата ми.Бях я сучетала с лилаво колие и лилави обици, а за обувки бяг обула лилави съндалки на среден ток.Реших да отида при Хуан.Едвам едвам минах през всички но се добрах до него и го гушнах много силно
Върнете се в началото Go down
Adria Sky
Човек
Човек
Adria Sky


Брой мнения : 23
Join date : 14.08.2010
Birthday : 05.03.1991
Age : 33

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:20 pm

Влязохме в клуба оправих небрежно черната си рокличка взех си коктейл и забелязах, че са изтеглили моя номер - Е май аз вече съм изтеглена - намигнах на Аня и тръгнах предизвикателно към мястото където трябваше да се срещна със своята сляпа среща. Усмихвах се чаровно, гърлото ми малко беше пресъхнало затова си взех един коктейл и застанах в близост до русокоската с микрофона.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:27 pm

Елеа влезе в Cozmo и се огледа за някой познат. Колко глупаво, нали? Това беше Blind Date, никой познат нямаше да срещне освен ако случайността не беше на нейна страна.
Тя беше облечена в дълга черна рокля, високи черни обувки, а косата и се спускаше в естествената си форма по раменете и. Очите и пробиваха през тълпата като на котка и светеха в тъмнината. Ел отиде на барът и си поръча една текила, а когато дойде я обърна на екс.
Върнете се в началото Go down
bloody_kiss
Вампир
Вампир
bloody_kiss


Брой мнения : 15
Join date : 18.08.2010
Birthday : 10.10.1995
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:32 pm

- Е, май вече съм изтеглена. - засмя се Риа и тръгна към момичето с микрофона.
- Давай момиче. - подвикнах след нея и се засмях.
Обърнах се към бара и седнах на един щъркел. Поръчах си двойна водка,макар че нямаше да мога да се напия, исках алкохол. Бармана ми намигна и ми я връчи. Изпих я на екс и започнах да си мотая номерчето между пръстите. Боже...колко голяма късметлийка съм само...номер 13...фаталният номер. Засмях се отново..Може би беше точно като за мен, защото краят на всеки, който се доближи до мен бе фатален.Аз бях едно ходещо бедствие,затворено в безсмъртно тяло. Облегнах се на плота унасяйки се още по дълбоко в мислите си.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:35 pm

След като най- сетне намерих номер 19 отидох при нея.
-Здравей аз съм Даниъл, приятно ми е. Нашите номера се паднаха заедно така че.. здравей :) Как си?
Момичето изглеждаше малко притеснено и ненамясто.
-Отпусни се малко. Искаш ли нещо за пиене, това май не ти харесва особено?
Дледаше ме малко странно, но после се поотпусна.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Вампир
Вампир
Стефан Салваторе


Брой мнения : 306
Join date : 12.04.2010
Birthday : 17.04.1994
Age : 30

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:36 pm

Алексия Блеър написа:
Нямах си ни най малка представа с кого ще се падна.А кат разбрах че лявата ръка на Сан ще тегли си казах:
-Ся са подредих с неината "късметлийска ръка" Cozmo Club 607290
Като извика номера ми оставих питието и си казвах че съм тук да се забавлявам и не ме интересува каои ще се падне.Но следкато до мен излезе Стефан си казах:
-Леле че парче.Този път ръката на Сан маи е била късметлийска.

Тъкмо допивах второто си питие когато Сандра изтегли номера ми и то най-първи.Беше доста странно.Вече се бях уредил със сляпата среща,така че започнах да се оглеждам за дамата си.Навсякъде иамше много хора и когато най-после я забелязах я чух да казва,че и се е паднало парче.Разбира се,това ме накара да се усмихна дяволито.Тя беше с гръб към мен.
-Здравей.. - казах и сложих ръка на рамото и - Изглежда ти си моята сляпа среща тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:37 pm

Оправих си мнението. сори, не бях видяла твоето.

- Здравей аз съм Даниъл, приятно ми е. Нашите номера се паднаха заедно така че.. здравей :) Как си?
Поех си дълбоко въздух. От него меришеше на вампир. И на кръв. Човешка кръв. Вампир-човекопиец. Дали сред правилата има и "не ходи на среща с вампири, които пият кръв"? Надявах се, че няма, защото момчето започваше да ми харесва. Не, не като гадже, макр да беше красив. Но ставаше за приятел.
Вниманието ми привлече тъмната му кожа с цвят на капучино. Беше мускулест, което говореше за това, че най-редовно тренира. Имаше тъмна коса. Със сигурност не беше моя "тип". Но както казах, ставаше за приятел. Надявам се.
- Отпусни се малко. Искаш ли нещо за пиене, това май не ти харесва особено? - попита той и аз се усмихнах.
- Аз съм Александра Кълън, приятно ми е. Мне, не искам нищо, благодаря - казах аз, след което се огледах и прошепнах: - проблема не е в питието. Просто човешката храна е гадна. Дори за мен. Повечето хора си мислят, че само защото съм наполовина човек то харесвам човешка храна. Това не е така.
Ох, май бръщолевих в повечко. Погледнах го и се изчервих като домат. Пак сгафих.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 9:58 pm

След като се запознах с Алекс доста ми допадна. Оглеждаше ме сякаш Хесус Лус е пред нея. Седнахме на едно сепаре. Поръчахме си пиене и се заприказвахме.
-Ти на колко си години доста млада изглеждаш? - кзах аз.
Надявах се да не звучи разкарващо. Обичам младите момичета.
Тя отпи дълбока глътка от питието си и ми отговори
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 10:05 pm

- Ъм... превърната съм на 15, но не казвай на никого или ще те удуша. Все пак имам няколко медицински, нормално е да съм главен лекар - усмихнах се аз. О.к., той със сигурност беше... какъв беше? - Вампир съм от... май 53 години. Ами ти? - попитах аз.
Продължих с оглеждането. Беше сигурно, че вкъщи ще ме чакат и ще искат подробности. И едно "нищо осбено" нямаше да свърши работа. А ако кажех, че има кожа като капучино щяха само повече да прилепнат към мен. Не, каквото и да кажех щяха да прилепнат.
- Искам да те попитам нещо. Все пак не си като мен... защо направи този избор? Какво е да пиеш човешка... - попитах аз, нарочно не довършвайки си мисълта. Е, той щеше да разбере за какво говорех.
Корема ми се сви. Бавно полетях далеч от тук, към самейството си. Но само чух мисълта на Ренесме и се върнах.
- Напомни ми да удуша Едуард като си тръгна - просъсках аз, надявайки се да не ме е чул. А след това зачакх отговор на въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 10:14 pm

-Ами нищо не съм избирал просто един ден нашите ми казаха че съм вампир и първото ковто опитах беше кръв от една медицинска сестра в болницата. От тогава ям това. Иначе свикнах и с алкохола. Хубаво е да мога да изпия по една ботилка текила и да нямам махмурлук на сутринта. Ами ти кажи ми нещо за теб. - казах и доизпих сухото мартини
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 10:26 pm

Гледах го как нагълтва алкохол и ми идваше да се разповръщам. Това, че си вампир не означаваше, че можеш безнаказано да си тъпчеш с алкохол.
- Знаеш ли, аз никога не съм се колебала в избора си. За мен Карлайл и Есме не са само родители за пред хората. Обичам ги, както обичам и останалите от семейството си. Никога не съм познавала родителите си. Майка ми съм я виждала, докато баща ми не. Майка си видях мъртва - свих рамене аз и завъртях сламката си. Защо се бях разприказвала толкова? - Ами ти? И... един въпрос. Защо въобще дойде тук? Така де, вярваш ли, че на такива места можеш да откриеш другата част от себе си?
Като го попитах това, аз се загледах в дълбоките му очи. Ако когато дойдох тук не вярвах, то сега започвах да мисля, че може да се случи.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 10:39 pm

Когато разбрах, че съм с Крис се разсмях и тръгнах към него. Малко странно, че пиеше така чаша след чаша и се беше загледал на някъде, отбягвайки погледа ми. Седнах до него и хванах ръката му, с която държеше питието си, опитвайки се да не му позволя да отпие отново.
- Хей, к'во става, как си? Не сме се виждали от няколко дена, нещо ново? - притеснена го попитах.
Малко ми се скапа настроението, защото нещата не започваха както ми се искаше, но като цяло бях оптимистично настроена, затова му се усмихнах мило и го целунах, очаквайки след това да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Сандра Блеър
Главен Фламин
Главен Фламин
Сандра Блеър


Брой мнения : 1092
Join date : 09.12.2009
Birthday : 07.12.1996
Age : 27

Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club EmptyСря Авг 25, 2010 10:47 pm

Вечерта беше доста успешна за всеки. Всеки се забавляваше. Един танцуваше, друг се натискаше, а трети водеше интересен разговор. Аз седнах на бара и си поръчах коктейл от водка сок от ананас и манго. Времето обаче напредваше. Изпих коктейла на екс и се изправих на импровизираната сценя.
-Внимание всички. Времето напредва и вече трябва да минем на другото ниво. Тройки и групи. Което означава че всеки който иска да участва се пуска номерчето в купата и аз 6те изтегля първо тройките (един мъж и две жени). После групите и така нататък. Моля който има желание за тази "игра" да си остави номерчето при мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.tupalki.com/user/Nickkys
Sponsored content





Cozmo Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cozmo Club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Party Club Plazza
» "Dance Club"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: