Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalCozmo Club - Page 2 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Cozmo Club - Page 2 Resize12

 

 Cozmo Club

Go down 
+13
bloody_kiss
Elea Night
Adria Sky
Мерилин Джейм
Крис Ънроуд
Александра Кълън
Елиса Стейл
Даниъл Лий
Алексия Блеър
Хуан Рамирес
Стефан Салваторе
Сандра Блеър
Мелинда Ричард Блеър
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyНед Авг 08, 2010 2:49 pm

First topic message reminder :

Cozmo Club - Page 2 Las-vegas-dance-club-picture
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 10:55 pm

Щом чух гласът на Сандра и за тройките реших да се включа.Отидох при нея и оставих номерчето си.Отидох на бара:
-Едно мартини моля./-казах на бармана аз
-Веднага.-каза той и след 5 минути му ги даде
Сега чааках с нетърпение Сандра да съобщи кой с кой е
Върнете се в началото Go down
Даниъл Лий
Вампир
Вампир
Даниъл Лий


Брой мнения : 45
Join date : 13.07.2010
Birthday : 11.06.1994
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 10:58 pm

- Ами ти? И... един въпрос. Защо въобще дойде тук? Така де, вярваш ли, че на такива места можеш да откриеш другата част от себе си? - попита ме Алекс и ме накара да се замисля.
-Всъщност не знам. Приятелката ми каза че има нещо такова и ме нави. Иначе бих дошъл за да се забавлявам не мисля че ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ идва ей така. Реших да пробвам какво мога да направя за една вечер или повече.
Не знаех как прозвуча това, но май не много добре. Не ме бива да образувам смислени изречения на третата чаша твърд алкохол. Алекс беше сладка и ми напомняше на някого на така и не се сетих на кого.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 10:58 pm

Крис седеше на няколко стола разстояние от Ел. Тя знаеше къде е и без да поглежда натам, тъй като мириса на Крис беше първият, който беше запаметила в съзнанието си след преврщането. По едно време обаче усети още една миризма в тази посока. Извъртя очи натам и видя момиче, вампирка, но слаба. Целуна го.. "Какво ли е станало, обикновено не е толкова отвеян." мислеше си непознатата вампирка. На Ел и стана ясно. Това трябваше да е приятелката на Крис, ето защо се беше дръпнал в спалнята. Ел поръча още една текила и я изпи отново на екс. Току-що реши тази вечер да се напие.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 11:04 pm

Дочух името си, както и името на Елиса и преглътнах. Е, започваше се драмата. Не ми бе някак странно, бях свикнал, но явно с този алкохол щеше да съм по-радостен и от пияна овца. Усетих погледна на някой. Елеа. Хванах се за главата и се ударих два три пъти. Ами ако имах нещо към нея? Или ..
Изпих поредната текила, тряскайки чашата на барплота. Усетих как нечия ръка се стъписа с мойта и хвана новата ми чашка, държеейки я долу.
- Хей, к'во става, как си? Не сме се виждали от няколко дена, нещо ново? - притеснена ме попита, целувайки ме. Бях се втренчил в стената, мислейки и погледнах към нея. Усмихнах се, опитвайки да прикрия съмненията в главата й и отметнах чашката и от хватката, отпивайки цялата на екс.
- Добре съм .. Ами ти? - само това казах и я метнах в скута ми, докато тя ме погледна объркано. Не казах, че съм с нов дом, че не съм в хотела или че се целувах с друга, но се надявах да не покажа подозрения. Мразех когато трябваше да признавам истина, усобено на момиче което държи на мен.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 11:21 pm

Крис се хвана за главата и се удари два-три пъти, при което се стъписах. Уооу, определено е станало нещо, но какво?! Очевидно беше, че не му се говореше, а аз не исках да го притискам. Просто не знаех какво да кажа...
Това трябваше да бъде поредната суперска вечер, в която купонясваме, но тоз път нещо не беше както трябва. Не знаех как щеше да реагира ако се опитам да повдигна темата, затова се отдръпнах и си поръчах някакво питие. Огледах се, всички се забавляваха, но тогава за секунда засякох погледа на красиво момиче, което гледаше към нас. Миг по-късно, тя се обърна, а аз се отпуснах на мястото си. Опитах се да позволя на музиката да ме разведри, но нещо не се получаваше...
Върнете се в началото Go down
bloody_kiss
Вампир
Вампир
bloody_kiss


Брой мнения : 15
Join date : 18.08.2010
Birthday : 10.10.1995
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 11:29 pm

След като чух предложението се замислих. Хм,тройки, а? Защо не? Засмях се и отидох да си пусна фаталното номерче. Усмихнах се на момичето до купата и се върнах на бара.
- Още една двойна водка моля. - поръчах на бармана.
- Веднага идва. - засмя се той и след минута вече я пиех на екс. Седнах си пак на столчето и си поръчах текила, движейки леко главата си в ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 11:34 pm

Писна ми от грамажа на тези малки чашки, затова си поръчах цяла бутилка водка, тъй като тя бе от по-хубавата. Отпих от нея, голяма глътка, слагайки капачката и погледнах към Елиса задълбочено, опитвайки се да разбера какво и има.. Стоеше така, все едно се е размечтала някъде, в друг свят се намира.. Пръстите й тиктакаха на масата, но н е се свързваха с проклетия ритъм на тази бавна песен. Някой от двойте празнуваха, тъй като можеби поне те се забавляваха и си танцуваха в средата на синия дансинг. Отидох към нея, леко клатейки се и оставих бутилката с трясък на барплота, усвихвайки се до уши, леко прословуто.
- З-Защо не ми отговори? - попитах и доста заеквах, докато намеря точния израз, все едно бях строг, но не беше в това смисъла на думите. Исках да знам какво и има, щом се държи така ... странно. Явно моето държание й въздейства? Започвам да се съмнявам във всичко случващо се.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 11:40 pm

Елеа продължаваше да поръчва още и още, но.. нещо не се получаваше. Алкохолът не я хващаше качествено, а вече беше изпила много. От време на време хвърляше поглед към Крис, но нямаше смисъл от това. Чувстваше се жалка и нежелана от цялата тази история. Музиката думкаше право в ушите и, и при други обстоятелства би отишла на дансинга и би засенчила всички, но тази вечер... Не. Тази вечер беше наложително да се напие, после да не помни как се е прибрала вкъщи и на следващият ден да се чувства още по-жалка.
След поредната чаша текила Ел стана и тръгна към тоалетната. Опря две ръце на мивката и погледна отражението си в огледалото. За пръв път не знаеше какво да мисли..
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:04 am

Щом седнах до Елиса, още преди да я попитам поредното нещо видях как някой стана от стола си и тръгна към тоалетните на клуба. Това някак ми се беше сторило като Елеа, която тръгваше към тоалетната. Тя беше. О, и явно започнах да говоря пиянски.Грабнах бутилката, ставайки от стола и тръгнах в същата посока, в която и тя тръгна - тоалетната. Май повечко попийнах, държах се с едната ръка за столовете, а в другата стъклената бутилка. Стигнах до тоалетната и влязох след нея, но не се усетих, че се намирах в женската. Имаше някакви момичета който се кипреха, а аз само им намигнах и отидох до края. Там имаше една мивка, а на нея се бе опряла Елеа. Залепнах за стената и направих баланс, колкото да се удържа и я погледнах. Не изглеждаше пияна или само така си мислех, или просто интонацията ме подвеждаше жестоко? Тя ме погледна от стъкленото огледало със остър поглед, а аз я дръпнах за ръката й и подадох бутилката.
- Пп.. П. Пийни си. - рекох й.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:12 am

Ел усети студената ръка на Крис върху китката си и мигом настръхна. От известно време ставаше така, той я докосваше а тя настръхваше, и беше неизбежно. Сякаш тялото и си правеше шеги с нея, показваше толкова явно, че го желае.
-Пп.. п. Пийни си. - изрече той заеквайки и и подаде бутилката. Тя я взе и я остави пред огледалото, без дори да близне от съдържанието и.
-Крис ти си пиян.. Не повече от мен, но все пак.. - Ел го погледна и в погледа и се четеше нещо непознато досега, нещо, което не се беше появявало там никога преди сега.
-По добре върви при приятелката си.. Ще ти се разсърди. - тя погледна настрани. Въпреки, че не искаше той да си тръгва беше длъжна да го отпрати, или поне да се опита. Вече се чувстваше достатъчно зле заради всичко това.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:23 am

-Крис ти си пиян.. Не повече от мен, но все пак.. - Ел ме погледна странно, леко неуязвимо и въздъхна тежко.
-По добре върви при приятелката си.. Ще ти се разсърди. - тя погледна настрани. Това вече направи по-големи щети. Явно умее да си контролира мислите, явно добре се е получило всичко при трансофмрацията й. Отново ме погледна със онзи поглед. Отново погледна в оледалото, а аз застанах пред нея, хващайки я за кръста. Странни движения правеше ръката ми. Доближих се на минимални сантиметри от нея, явно тя усещаше дъха ми. Рязко слях устни с нейните, докат тя сложи ръце на раменете ми и ме отблъсна. Отново прихванах нея към себеси, опипвайки косата й. Мека бе. Черна и мека. Тя ме отблъсна с по-оляма сила, беше все едно от вампирската й сила и се озовах на земята. Изправих се, но леко се хлъзнах и пак паднах. Хванах се за мивката й се изправих грабвайки бутилката.
- Крис .. - изрече тя, леко сантиментално. - Пиян си. Незнаеш какво правиш. - промълви. Всъщност, винаги ставаше нещо подобно. Отглътнах глътка и се допрях до нея.
- М. Мислихх, ч-че иим-а нещ-о.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:36 am

Ел се хвана за главата, и имаше чувството че всеки момента по бузите и ще се стекът сълзи.. но ги въздържа. Помогна на Крис да се изправи.
-Съжалявам, че те бутнах така.. - каза тя, в гласът и се четеше вина. Не знаеше какво да прави с него, не искаше да проваля нещата межде него и приятелката му. Всъщност и се искаше, но се чувстваше виновна от това.
-М. Мислех, ч-че има нещ-о. - каза той, продължаваше да заеква и да бъде толкова пиян и чаровен.. Не беше честно, че не е нейн. Че не е на Ел, а на друга, но такъв беше животът.. Гаден!
-Какво си мислеше? Че има нещо... Да има, но.. Ахх.. не знам.. - Ел се отпусна и се свлече по стената бавно. Хвана се за главата и я поглати отрицателно. Как се случваше това.. На ледената кралица, на момичето без чувства..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:11 am

Реших и аз да се запиша за това което щеше да се случи днес. Затова тръгнах към мястото. Когато пристигнах, влязах и видях доста познати хора. Взех си номер и отидох на бара, явно нямаше с кой да бъда сега или поне не исках да им се пречкам... Май някой се беше напил. Поръчах си едно питие и се обърнах да гледам какво се случва и леко се хилих. Бармана ми го донесе и той ме попита:
- Ще обичате ли друго? - а аз му отвърнах:
- За сега не, покъсно може. - и изпих една глътка от питието ми.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:26 am

Крис замина на някъде, но не обърнах внимание. Ама хич не ми се занимаваше с драми. Видях Деймън и реших да отида при него. Поне с него се разбирахме и както забелязвах беше в добро насторение. Седнах до него и си поръчах поредния коктейл.
- Деймън, здрасти. Къде се загуби, отдавна не съм те засичала?
Върнете се в началото Go down
Adria Sky
Човек
Човек
Adria Sky


Брой мнения : 23
Join date : 14.08.2010
Birthday : 05.03.1991
Age : 33

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:32 am

Не ми беше толкова весело колкото исках. Хмм трябваше непременно да си намеря забавление, мразя скуката толкова е отегчителна. Отидох на бара и си поръчах десетина шота, барманът не можеше да свали очи от тялото ми. Изпиваше ме с поглед, хм може би щеше да му излезе късмета по - късно. Донесе ми шотовете и аз излях всичките един след друг в гърлото си като обръщах чашките върху бара. След като свърших направих знак да презареди и се огледах да открия къде беше Аня и случайно нямаше ли някой интересен индивид тук.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:35 am

До мен седна Елиса, аз леко обърнах глава назаде и казах:
- Здравей Елиса, ами и аз незнам къде бях, не стоях на едно място... А и май гаджето ти е попийнало тази вечер а? - и го погледнах, малко ми идваше на смях, но сега тя стоеше до мен и по-добре да не превих нищо.
- Открих нови неща, които ми харесват, а дори не съм подозирал за тях. Напрамер сега се научих да пуша. - и изкарах една лула от джоба си, като я запалих. - Но само лулата ми харесва нищо друго, накупил съм си доста за резерва. А това което ще стане тази вечер, защото незнам дали е почнало, се присъедих така, за да мине малко време и да се видя с някой познат, както с теб сега.
Бях си изпушил лулата и след малко отново отпих от питието си, което щеше да свърши. Аз обаче нямаше си поръчам ново, защото вече знаех как ще изглеждам пред другите...
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 2:00 am

Когато спомена за Крис, направих физиономия, мъчейки се да изтласкам образа му някъде дълбоко в сънанието си и да не мисля в момента за него. Вече съмненията започваха да се зараждат в мен, но не исках да си развалям вечерта, затова се върнах към разговора ми с Деймън.
- А пушил ли си трева? - въпроса ми беше тъп, не мислех че Деймън би го направил, но въпреки го оставих да ми отогвори хД.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 2:06 am

Аз я погледнах, явно ме питаше сериозно, а и видях и изражението когато споменах за Крис, затова казах:
- Може би съм пробвал няколко пъти и ми е харесало и това беше докато не си ме виждала. Нося малко трева в джоба на якето и само малко я изкарах докато тя я види. Беше в найлон. Тоест това е дрога и доста лесно се омайваш.
- Искаш ли да пробваш, забравяш всички проблеми и до сутринта ще ти е на кеф, но после ще те боли главата, както за първи път и на мен ми беше така. Ако не искаш, просто си го кажи, смятам че сега е добър момент да забравиш проблемите и да се забавляваш, дори и да е с мен. - след това се усмихнах и изпих докрая питието си. И зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 2:18 am

Малко притеснена се засмях, огледах се и след това погледнах Деймън сериозно.
- Добре, но мисля че тук не е най-подходящото място. Ще ни видят, пък не искам неприятности. Ела в тоалетните, но предпочитам мъжките хД, там едва ли ще има много хора. - казах и леко го дръпнах за ръката по коридора.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 2:29 am

Малко се изненадах, че тя предложе в мъжките, но после доста повечко се изненадох като ме дръпна, отстрани ако ни гледаха, щяха да си кажат че това момиче изневерява на гаджето си, но не беше така. Аз я настигнах и мъжките тоалетни бяха пред нас. Аз се огледах и когато никой не ни гледаше ние се шмугнахме вътре. Нямаше никой, но скоро можеше да дойде някой. Извадих дрогата и я оправих. Сега само оставаше и вампирите да се друсат, е аз го правех, но преди бях сам, а сега съм с момиче и от горе на всичко в мъжката тоалетна... Явно можеше да се заключим. Аз заключих и свърших с сливането на тревата в цигарите. Бях направил 6 цигари, на двамата по 3, щяхме да сме напушени и дрогирани до козирката, но щом Елиса искаше добре. Аз и казах:
- Е давай. - и взех едната цигара и я дръпнах малко. Направих изненадано изражение, примигнах няколко пъти и разтърсих глава. Е явно дори и толкоз малко беше силно. Зачаках и Елиса да опита за първия си път...
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 5:47 am

Тази вечер изглеждаше да бъде незабравима,така че Хуна щеше да се постарае да се забавлява.След малко се появи Мерилин,която излишно беше да се казва,че е невероятно красива в своя тоалет,който беше облякла.
-Здравей,как си?-позрави я той и я прегърна.Извинявай,че тръгнах така,но не можах да се свържа с теб,колкоот и да се опитвах.
-Няма нищо-момичето му се усмихна и го хвана за ръка.Просто имахме проблем с телефона целият ден и затова не си могъл да се обадиш.
Личеше си,че е много доволна от това парти и още по-щастлива беше,че е с него.Скоро целият клуб се беше препълнил с хора и почти не бяха останали свободни места за желаещите.
Започнаха да се теглят листчетата с номера и се чу женския номер 19,а след това и номар 2,което беше изумително,защото това беше неговия номер.
-Това съм аз-каза Хуан и стана от мястото си-Надявам се,че с теб ще бъда,но даже и да не съм,не възнамерявам да се влюбвам в друго момиче-каза й той като видя изражението й.Беше доста обезпокоена,но той я увери,че всичко е наред и се запъти към местата,където сядат новите двойки.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:37 am

Беше лошо тя да ме вижда в тази светлина, но не можех да гу проумея, тъй като тази бутилка ми харесваше все повече и повече. Седнах на земята, кръстосвайки краката и сложих бутилката между тях. Погледнах към клекналата Елеа, която не изглеждаше много добре. Търкулнах и бутилката, но тя я отблъсна. Продължавах да си играя така, докато тя също отблъскваше ли, отблъскваше.
- Ще-ще те у-успокой. - изкрекох тихомълком, но тя не отговори. Излеждаше сякак всеки момент главата й ще се пръсне.
- Еле-а .. - отново промълвих, но тя не отговори. Намираше се другаде и не ме чуваше, или просто не искаше да ми каже нищо.
Върнете се в началото Go down
Elea Night
Вампир
Вампир
Elea Night


Брой мнения : 86
Join date : 14.08.2010
Birthday : 25.04.1995
Age : 29

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 11:42 am

-Еле-а - чу момичето, като продължаваше да следи бутилката. Мислеше какво да прави, но не проумяваше как се бе стигнало до всичко това. Тя стана и го погледна, измъчваше се от въпроси. Като например "Какво да правя? Какво ще стане?" и не можеше да намери отговорите. В главата на Крис бе бъркотия, Ел не успя да прочете нищо. Той сега бе погълнат от алкохола и бе замъглил съзнанието си. Подаде му ръка.
-Хайде.. Ще говорим утре. Сега е най-добре да те прибера и да си легнеш, след като стигнем ако искаш се донапивай. - тя се усмихна нежно и загрижено. Крис и подаде ръка и когато стана лицата им се оказаха твърде близо.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:32 pm

Дръпнах си няколко пъти от цигарата и след малко леко ми се замая.

Подпрях се на мивките и погледнах към огледалото. Виждах Деймън зад мен, който ми се усмихна и за пореден път доближи фаса към устните си. Дръпна си, а после издиша димът нагоре и каза:
- Май тегленето на номерата ще започне. Да доизпушим тази и да вървим.- като прибра другите четири цигари в джоба си.
След няколко минути излязохме от тоалетните и отново се настанихме на бара.
- Може би след малко ще си вървя и без това вече няма какво толкова да правя тук... - изрекох, докато се бях загледала "невиждащо" напред. - Но преди това едно последно питие, ще ми дойде добре хД.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 139
Join date : 12.04.2010
Birthday : 27.01.1996
Age : 28

Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 12:40 pm

Аз я погледнах и казах:
- Но защо ще си тръгваш? Остани с мен докато не ме изберат с който и да е после може пак се забавляваме, а и е вечер, какво ще правиш? Дори и да си вампир не може постоянно да седиш на слънце, е в моя случай може заради пръстена, но си е така обикновенно. Айде заради мен остани, а и съжалявам, че ще спомена Крис, ама той май се забавлява с едно друго момиче, както виждам. - след това замълчах, май не трябваше да го казвам, но се извиних предварително...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cozmo Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cozmo Club   Cozmo Club - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cozmo Club
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Party Club Plazza
» "Dance Club"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: