Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalLevis Strainss&Co Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Levis Strainss&Co Resize12

 

 Levis Strainss&Co

Go down 
+4
Zafrina Hathaway
Луси Конър
Елиса Стейл
Мелинда Ричард Блеър
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Дек 07, 2009 1:28 am

Levis Strainss&Co 1_b


Последната промяна е направена от Fizzie Bizzie на Нед Юли 25, 2010 3:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Мар 12, 2010 8:03 pm

След като ми беше скучно в къщи, реших да си направя прическа и да се облека така . Имах нужда от подновяване на гардероба, такаче излязох малко на шопинг. Обиколих всички магазини, а ето и малко от роклите, които си купих : черна елегантна ; светла ежедневна ; това не беше рокля, но доста ми допадна ; тази може да беше ярка, но съм сигурна, че чак заслепявах мъжете с нея ; нещо по-удобно ; стилна и подходяща за партита ; последната и доста изискана. . Дори и тези нови придобивки в гардероба ми , нямаха да намалят сметката в картата ми, защото в нея имах много пари. Тази седмица щеше да е придружена с много разходки из магазините , дори смятах да намина през Италия . Таман щях да се видя с Хедър и да се възползвам от случая. Тя щеше да ме разведи през всички бутици.
Върнете се в началото Go down
Луси Конър
Неизвестен
Луси Конър


Брой мнения : 478
Join date : 05.01.2010
Birthday : 19.09.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Мар 22, 2010 2:41 pm

С Зафрина слязохме в центъра.Аз бях облечена с този панталон и стози потник. Първо влязохме тук.Обикаляхме, обикаляхме магазина и накрая си харесах нещо, но не бях сигурна дали ще ми стои добре ипърво го пробвах.
-Как изглеждам?-попитах Зафрина
-Великоепно казах тя.
Накрая се реших и си купих това компектче.Зефрина също си хареса нещо,
Върнете се в началото Go down
Zafrina Hathaway
Неизвестен
Zafrina Hathaway


Брой мнения : 82
Join date : 13.02.2010
Birthday : 26.03.1998
Age : 26

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Мар 22, 2010 2:55 pm

От целия магазин най-накрая си харесах тази рокля.
Все пак попитах Луси дали ми стои добре.
-Стои ли ми добре?-попитах я аз.
-Супер си.-отговори ми тя.
Когато излязохме от магазина се спрях на входа.
-Е, сега къде ще ходим?-попитах аз и погледнах Луси с мили очички.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesbg.boardrealtors.net/forum.htm
Луси Конър
Неизвестен
Луси Конър


Брой мнения : 478
Join date : 05.01.2010
Birthday : 19.09.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Мар 22, 2010 5:06 pm

-Ами...ходи ли ти се до Костнцата,защото още не съм ходила там.
-Мммм чудесно, и аз още не съм ходила
-Еее тогава всичко е наред.-казах аз
-Ам...искаш ли после на къфе?-попита ме тя
-Ами добре днес оставих евв за детегледачка-казах аз и тръгнахме
Върнете се в началото Go down
Луси Конър
Неизвестен
Луси Конър


Брой мнения : 478
Join date : 05.01.2010
Birthday : 19.09.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Апр 22, 2010 5:07 pm

Влязохме в любимия ми магазин.Бях наистина отнесена от вихара.Исках да видя Джейкъб.Мечтаех за очите му за мусколестото му тяло за всичко свързано с него.Като гледах и Ели не беше на Земята.Разсмях се.Грабнах няколко рокли, няколко панталона, няколко тениски и няколко блузии и тръгнах към пробната.Ели ме гледаше като паднала от Марс.Винаги което нещо ми грабне окото него взимам не търся друга апък камоли да обикалям магазините за някакви парцалки.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Апр 22, 2010 6:50 pm

"Добре" казах си мислено аз "Май ще почакам тук, докато Луси облече всички неща". Май щях да пропусна всичко. Гардероба ми беше пълен и сега точно, незнам защо но настроението ми спадна, нямах особено желание да се преобличам. Усмихнах й се и казах:
- Ти си купи каквото искаш, аз ще седна тук и ще те изчакам. Не се притеснявай. - беше ми малко кофти,че я извиках, а сега не пазарувах с нея. Не знам защо, но просто спомените и други неща излязоха на преден план в мислите ми. Седнах на един стол и загледана към улицата, продължих да се връщам към минали моменти. Имаше доста неща, за които да се погрижа, но не всички бяха важни.
Понякога Луси ме питаше дали харесвам как й седят блузите, роклите и всички останали неща които обличаше. Тогава й обръщах внимание и давах мнението си по въпроса. Надявах се да не я отекчавам или засягам по някакъв начин така.
Върнете се в началото Go down
Луси Конър
Неизвестен
Луси Конър


Брой мнения : 478
Join date : 05.01.2010
Birthday : 19.09.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Апр 23, 2010 1:04 pm

Мисля че Ели се върна към спомените си от по-рано.Беше ми доста кофти за нея и реших да я оставя.Пробвах все нови и нови неща.Накрая видях че на ели и капна сълза от окото.Отидох при нея и и' казах:
-Ели недей стига няма защо да плачеш арежи го.
Казах тези думи защото знаех че мислеше за Дрю
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Апр 23, 2010 3:34 pm

Всъщност не бях толкова разстроена и в мислите ми съвсем бегло се сещах за Дрю. Не знам защо, но всички мигове с приятелите ми и всичко което изживях беше великолепно. Не исках да загубя никого, не исках да променям прекрасния си живот. Но имах чувството, че всичката тази перфектност може да се разруши само за миг. Само едно парченце да парченце, можеше да разруши цялата пирамида.
"Що за тъпи мисли" казах си изведнъж. Живота продължава и няма причина, която да го промени. Всичко е страхотно и ще остане такова до края на съществуването ми. Усмихнах се, погледнах Луси, която вече беше готова и казах:
- Хей, не ме гледай така. Добре съм, нищо ми няма. Просто прекалено песимистично погледнах на нещата за миг и затова. Хайде да тръгваме. - казах, ставайки бързо от стола. Хванах я за ръката и я задърпах навън.
Днес беше бала в имението Хендс, затова трябваше да се приготвим. Надявах се да видя всичките ми познати без изключения, включително и Стефан.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Авг 05, 2010 7:22 pm

Още не беше се настанил в градчето и опознал местната кулутура и в същият ден Хуан Карлос успя да си намери работа като продавач в един от най-луксозните магазини в центъра на града Levis Strainss&Co.
Много набързо успя да се договоир с собственика и сега той щеше да обслужва клиентите и да задоволява техните капризи.
Заплащането също каот условията за работа беше добро 450 долара на седмица,но момчето не мислеше за парите особенно,а се радваше,че ще се развие по този начин и ще помага на близките си.
Когато пристигна на място,остана очарован от видяното и реши веднага да се захване за работа и се обади на няколко места.Уговори се утре да му доставят блузи,обувки,рокли и тениски,който да бъдат пуснати на промоция.
Имаше стока в магазина,но тя беше стаар и се налагаше да се обнови всичко.Докато чакаше някой да дойде,реши сам да подреди помещението и да въдвори ред.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Авг 05, 2010 7:35 pm

Аз и Алекс решихме да влезем в този магазин.Още с влизането видях че има нов продъвач.
-Добър ден!-казахме в един глас с Алекс и се усмихнахме
Всъщност новия продавеч изглеждашее достааааа добре.
-Добър вечер е вече , но и ден става.-каза той и се засмя.
ДОкато той нареждаше някакви дрешки.Видях една страхотна тениска.Виолетова на цвят с дълбоко декооте и много много хубава
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Авг 05, 2010 7:52 pm

Още не беше привършил с подреждането на нещана,когато се чу момичешки глак и той осатан приятно изненадан от появата на две момичета.Ето сега трябваше да се прояви като истински продавач и веднага се зае да ги обслужва.Видя,че едното момиче проявява интерес към една тениска и се обърна към нея.
-Виждам ,че ти харесва тениската,ако искаш отиди в гардеробната да я пробваш и ако ти хареса ще се разеберем за цената.
-А къде се намира гардеробната?-попита доволно момичето и взе тениската.
-Ето там-посочи Хуан и й показа мястото,до което се намираше едно огромно огледало и щанда за обувки.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyЧет Авг 05, 2010 8:22 pm

Не бях идвала отдавна в този магазин и неможех да се ориентирам много.Влязох в съблекалнята и набързо саблякох черния потник и облякох тениската.Погледнах се в огледалото харесах се но реших да изляза и да ме видят да кажат мнение
-Еее как съм?-попитах аз с сложени ръце на кръста
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 6:52 am

Трябваше дасе призане,че момичето наистина изглежда страхотно и тази тениска подчертаваше нейната естественост и чара,който притежаваше.
Все пак,отй беше момче така че едва ли разбираше много от такива работи,но я похвали:
-Изглеждаш изумително,не се съмнявам,че и каквото и дреха да облечеш,тя ще ти соти добре-отвъврна младежът и с даволоство вия как леко се изчервя.Аз сега имам малко работа,трябва да сложа някой от стоките,който пристигнаха,а що се отнася до тениската тя струва 50 долара и ако я искаш,купи я.
Още не бе изминал ден откато беше пристигнал,но на Хуан Карлос тази работа много бързо му допадна,не че не я харесваше преди и сега в рамките на половин час нареди част от новите дрехи и аксесоари,който имаше в склада:
Ценоразпис:
-дамски блузи всички по 80 долара
http://elegantna.net/images/IMGP5166.jpg
http://elegantna.net/images/IMGP5117.JPG
http://elegantna.net/images/IMGP4320.JPG
-дамски рокли:всички по 100 долара
http://elegantna.net/images/6246_0.jpg
http://elegantna.net/images/Copy%20(2)%20of%207696_1.jpg
-дамски тениски:всички по 50 долара
http://bg.spiralfashion.com/images/products/small/pamuchna-teniska-15.jpg
http://bg.spiralfashion.com/images/products/small/pamuchna-teniska-3.jpg
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7Z7VwZ67_uel6pM1Q_3dfd4PjAqKXy9vXC_z-NyG9B3l1Tks&t=1&usg=__20t0BQ-14aUoexQw5YJ6ZtYThXg=
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRmL-sMlqli1MvvlTjjEiXoenWJs82MdDyWfrvFPqmCmmEjfE&t=1&usg=__gWaVdKuY2EeTmLuqS2MkkJis9lY=
Доста време му отне да нареди цялата стока и се почуства малко уморен,но пък беше доволен,че му беше даден шанс да работи и то в такъв голям магазин.
Кажи речи вече беше подредил вещите и предметите наоколо,новата стока я беше отделил от сатарата,оставаше му само още няколко неща да свърши,но те по-скоро бяха поръчки по телефона,ако се наложи да докарват нови неща,който няма в магазина.


Последната промяна е направена от Хуан Карлос Рамирес на Пет Авг 06, 2010 2:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 12:20 pm

Ето отново момчето започна да нарежда стока и отново си харесах нещп.След като подреди взех бялата рокля.Отидох и облякох и нея.Този път немислех да се показвам.
-Амм ще взема тениската и роклята.-казах аз и се усмихнах чаровно
-Добре.Дължиш ми 150 долара.-каза момчето и ме погледна отново и се усмихна
"Леле страхотна усмивка"-боже мой как можех да си мисля за момче което не познавам че усмивката му е страхотна.
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 2:30 pm

Лин ме беше замъкнала в някакъв магазин и май набързо, може би без да го осъзнава, беше изфлиртувала с продавача. Както и да е, вечер бе късно, трябваше да се връщам на работа. Едва ли всичко в болницата все още вървеше като по мед и масло. За Бога, аз трябваше да имам някаква работа или ще се побъркам. Аз бях лекар, къде бяха всички онези крехки хора, дето постоянно си чупят нещо или изкълчват по някоя кост?

П.П.: Ох, може ли твоята да си нарани нещо, да получи някакъв спазъм, да счупи нещо или... трябва да напиша три мнения, ама то никой не се е решил да се изпочупи. А не ми харесва да пиша сама... Пиши ми ЛС дали си съгласна.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 2:55 pm

Хуан Карлос остана доволен от първата си продажба и много успешно беше се договорил с момичето за дрехите,който си избра и му плати 150 долара.
Не очакваше с такава лекота да се справя на работното си място,но се оказа че има страхотен усет към нещата и най-важното държеше се много мило и обгрижваше клиентите и даваше най-доброто.
-Заповядай,ето ти парите-усмихна малко момичето и му ги подаде.Като за първи път много добре се справяш-похвали го тя.
-Радвам се,че ти харесаха дрехие и да ги носиш с здраве.Надявам се,да идваш по-често и обещавам,че тук ще намериш всичко необходимо-каза момчето и като си взе довиждане с нея,отиде зад щанда да пооправи някой неща.Момичето беше много мило и красиво,защо не можеше д а я покани някъде,обаче не и сега на работа-мислеше си той и продължи с работата.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 3:18 pm

Пода беше супер глъзгав а аз бях на токчета.Надявах се да не се сгрумолясам някъде и точно преди да отваря вратата паднах.Що за късмет имам.Продаваче стоеше и ме гледаше и му беше смешно но се сдържа.
-Хайде изсмей се свикнала съм да падам ама май нещо ми стана на ръката.-казах аз
Неможех да движа ръката си или е навехната или е счупена.
-При твоята приятелка трябва да отидеш.-каза той
-Да идеално качвам се на мотора и потеглям само че странно как ще карам.-казах аз и се засмях
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 4:05 pm

Много мразеше когато момичетата носеха обувки с високи токчета,само да се изфукат пред останалите и не мислеха за последствията.Подът наиситна беше хлъзгав,защото наскоро беше мил и чистил и имаше голма вероятност момичето да се пребие.Осевн това тя се оплака,че има някакъв проблем с ръката и не можеше да я движи.
Хич не му беше смешно,защото не искаше да стават инциденти на работното му място и затова каза:
-Ако приятелката ти не иска,аз мога да ти помогна,само че нй-много десет минути и това е ,защото не искам да оставам магазина без надзор.
Само кажи къде е мотора ти и ще ти помогна-каза младият продавач.
То се е видяло,че ще помага,но поне ще е за добро и по този начин щеше да подсигури евентуален битов инцидент насред магазина.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 4:10 pm

-Долу на паркинга и мерси.-казах аз
"Мамка му....ами ако ръката ми беше счупена.Уфф...само на мен се случва мамка му."-мислех си аз
Абе не му беше май много приятно да ми помага ама след като е станало инцидент в средата на магазина .
-Съжалявам.-казах аз и наведох глава....
Върнете се в началото Go down
Александра Кълън
Полувампир
Полувампир
Александра Кълън


Брой мнения : 82
Join date : 26.07.2010
Birthday : 20.08.1998
Age : 25

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПет Авг 06, 2010 4:32 pm

Супер... Лин падна и май си изкълчи крака. А може и да си го е счупила, кой знае.
- Айде, Лин, ще те заведа в болницата. Ще си първата, която ще си има личен доктор, който да се грижи за нея, докато е в болницата! И да я лекува! - засмях се аз, а после се обърнах към продавача: - Ще ми помогнеш ли да я настаня на мотора?
Не че ми бе нужна помощ. Но не бе нормално 18-годишно момиче да вдигне като някакъв Херкулес една много по-голяма от него жена и да я настани без труд на мотора си, нали?
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Авг 09, 2010 9:40 am

Дойде началото на седмицата и малко след 10 часа,Хуан Карлсо пристигна в магазина,който щеше да отвори малко по-късно заради неговото закъснение,,пък и трябваше да получи и няколко доставки.Напрежението и вълнението вече бяха преминали и сега момчето съвсем професионално се бе заело с работата си и се стараеше всичко да е наред.
Предимно дамски дрехи перобладаваха тук,така че той от рано беше предвидил да пусне за продажба и мъжки дрехи и се обади по телефона
-Здравейте!Обаждам се от магазина Levis STrainss& Co и искам да проверя кога ще пристигне доставката,за която се бях обадил?
-Няма за какво да се притеснявате,ще бъде пир вас след около двайсетина минути-каза женски глас и като си поговориха още малко,момчето изчака доставката.
Служителите хич не се бавеха и като разтовариха всичко в магазина,договориха се с него за техният аванс и как да им бъде платено.
Хуан Карлос се поставра възможно най-бързо да сложи новата стока и да я подреди.Повечко работа винаги беше добре за нея и щом приключи,вече клиентите можеха да идват.


Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Авг 09, 2010 11:06 am

Аз и Алекс дойдохме да говоря с Хуан за мотора.Решихме отново да мина през вкъщи отново да се преоблека и тогава да отидем.След като бяхме вече пред магазина Алекс се спря.
-Какво има Алекс?-попитах аз с повдигната веждам
-Ъм..нищо.-каза тя
-Сигурна ли си?-попитах отново
-Мхм.-каза тя и понече да влизи в магазина.След беше заба
то вече бяхме в него все още Хуан не ме беше забелязал.
-Добър ден госпожице с нещо да помогна?-каза той след като бях с гръб към него
-Ъм...да каде мога да намеря мотора си.-казах аз и се засмях
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Авг 09, 2010 2:41 pm

БУм,кутийте който държеше в ръцете се изсипаха на земята с трясък и той така се стресна от появата й,че му се прийска да й се наскара заради това как се промъква зад гърба на хората.Но първо трябваше да стабилизира пулсът си,че иначе можеше да получи и сърдечен удар.
Появата на Мериилн го зарадва много и мъобще не я очакваще да дойде,но сети за мотора й и когато го потиа,той успя да каже:
-Здрваей,не бързай толкова,че ще ми докараш някой удар.Мотора ти е на сигурно място,паркирах го до моята къща в POPULATED AREa, по-точно в гаража ми,той е отворен и само влез и си го вземи.Съжалявам,че не мога да ти обърна внимание,ноимма клиентки-каза той и посочи групата дами,който преди това влязоха вътре и разглеждаха последният модел дамси панталони.
-Но преди това искам да те питам как минаха изследванията,всичко наред ли е?
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co EmptyПон Авг 09, 2010 9:38 pm

-А не там сама не влизам ще те изчакам да свършиш работа даже ако искаш ще ти помогна.И изследванията са добре всъщност е само навехната но решиха да ми сложат гибс.-казах аз и се усмихна-И междодругото съжалявам за кутийте.-казах аз и се изплезих
"Хъм...никога няма да отида в гаража му сама той добре ли беше.Сега ще го изчакам докато свърши работа и чак тогава ще ида за мотора.'' мислех си аз...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Levis Strainss&Co Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Levis Strainss&Co   Levis Strainss&Co Empty

Върнете се в началото Go down
 
Levis Strainss&Co
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: