Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексPortalАлеята - Page 3 Chat10Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас!
free online dating site
Безплатен Брояч
Clock
Станете наши приятели!
Алеята - Page 3 Resize12

 

 Алеята

Go down 
+7
Джорджи Стейл
Крис Ънроуд
Анджи Фокс
Стефан Салваторе
Бела Суон
Елиса Стейл
Мелинда Ричард Блеър
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мелинда Ричард Блеър
Шефче
Шефче
Мелинда Ричард Блеър


Брой мнения : 1748
Join date : 06.12.2009
Birthday : 07.02.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyСъб Мар 13, 2010 7:31 pm

First topic message reminder :

Алеята - Page 3 Versai_gardens_1
Тук често се виждаха хора с велосипеди, но в по-голямата част от деня имаше разхождащи се майки с детски колички и хора, тичащи за удоволствие...
Върнете се в началото Go down
http://www.forksnet.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 12:51 am

След всичко останах без думи. Когато Джи ми обесни, настрана от Крис, за да не ни чуе, аз направо останах с отворена уста. " Добре, да видим как ще реагира Крис. " казах си. Вече започнах много да не вярвам на думите на мъжете. Та това бяха само думи, а делата бяха по-важни. Когато тя започна флирт с него не ми беше особено приятно и дори изобщо не ги гледах. Искаше ми се да не присъствам на това. Просто не исках да чувам всички думи,които си разменяха, защото ме нараняваха по някакъв начин, дори и минимален. Нямаше да се крам със сестра си заради момче, никога. Никой не го заслужаваше. Докато задръжките на Джи падаха,аз изведнъж се размсях. Не я ли спираше поне факта, че съм до тях. Смеха ми не беше, защото ми е смешно, а по-скоро..не знам, можеби от нерви.
Започнах да обмислям, дали беше по-добре да си тръгна и да ги оставя. Не, нямаше да бягам отново въпреки, че почти бях уверена, че трябваше. Вътрешно се разкъсвах от колебание. Какво трябваше да направя, да стоя и ..какво ? Може би ако се измъкнех незабелязано зад гърба им. Тъмнината щеше да ми помогне по-бързо да изчезна, без да ме видят.
Преди да действах, съблякох якето на Крис и бавно се опитах да се измъкна назад. Нямаше начин, щяха да ме усетят. Облегнах се на дървото и придърпах крака към гърдите си, обвивайки ги с ръце. Подпрях глава на коленете си и си мислех: О мили боже в какво се забърках. Започнах да си пея една от песните на любимата ми група ( Tokio Hotel - Humanoid ) . Текста беше подходяща за мен,съшността ми и това което бих искала да кажа, това което чувствам. Винаги изразявах така емоцийте си, като си тананиках подходяща за момента песен. Все още не бях решила нищо, затова останах така с затворени очи, спомняйки си за човешкия си живот, желаейки отново да мога да заспя и когато се събудя, всичко да е било просто кошмар. Сега можеше тялом да бях на полянката, но мислите ми бяха другаде отново. За какъв дявол ми трябваше да идвам тук? - питах се, докато песента звучеше в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 9:10 am

Джорджи не спираше да говори. Не, имах страхотната възможност да говоря с Елиса, затова се изправих и видях, че Елиса стоеше на дървото пеейки си някаква песен.
-Елиса. Ела. - подканих я аз и я хванах за ръката, водейки я мъничко по назад. Погледнах я в очите, но тя не искаше да ме погледне. Това беше гадно. Защо ставаше винаги така.
-Виж.. -отново неубедително, но този път не заекнах. - искам да съм с теб. Не някоя друга. Джорджи не ме интересува, интересуваш ме само ти. - обясних й се, за да се изясним, защото не беше най-приятната ситуация. Явно тя се колебаеше дълбоко. Не, нямаше да я нараня със сестра й. Затова й хванах ръката, приплитайки пръстите ни. Беше странно, неуписуемо, и ето, че сързнах погледа на Джорджи към нас. Отново се обърнах към Елиса, приближавайки се на милиметри от нея. С другата ръка докоснах леко бузката й, а устните ни се сляха. Незнаех как тя ще реагира, защото мислех, че започваше да ме пренебрегва. Усетих погледът на Джорджи върху нас пак, но този път се усмихнах доволно, защото знаех, че все някоя щеше да пусне. Явно това беше Джорджи. Дано нещата щяха да се оправят, но сега чаках реакцията на Елиса.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 4:32 pm

Всичко беше ужасно объркващо. Нямах си и на представа как да реагирам, не исках да нараня никого. Когато Крис ме дръпна настрани да говорим, аз избягвах погледа му през цялото време. Не се вслушвах много в думите му, а погледа ми беше към Джи, която гледаше объркано. Може би трябваше да й обесня. Но какво ли щеше да си помисли, как ли щеше да реагира? Не обичах да си създавам проблеми, но точно сега се бях натресла на голям.
След миг, Крис беше на милиметри от мен, обхванал с една ръка лицето ми. Тогава ме целуна нежно и изпепеляващо, оставяйки жар и страст след целувките си. Това беше първата целувка на двама ни, а аз не можах да се насладя напълно. Една част от мен, се притесняваше за чувствата на Джорджи. Не исках да има дразги между нас. Никога преди не се бяхме карали и желаех да остане така. Отвърнах на целувката на Крис и едва се здържах, да не го притисна с ръце по-силно към тялото си. Но това трябваше да спре, поне докато не се изясним тримата. Отделих устни с нежелание от неговите и виновно погледнах към Джи. Не можах да задържа погледа си за дълго върху нея и веднага сведох очи към земята.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 4:44 pm

Щом мигновенно видях погледа на Елиса...нещо не беше в ред. Ето, че в последствие тя гледаше към Джорджи.. А сега какво.. Не трябваше да спорят за мен. Колко глупаво прозува само, но все някакси трябваше нещата да се свържат, защото не бяха никак розови.
- Елиса.. Сега ми кажи право в очите. - казах и аз, но тя не погледна. Аз въздишах тежко, почесвайки се по дясната ми ръка, с лявата, когато пуснах ръката й.
- Искаш ли да бъдеш с мен? Отговори да.. или не. - отвърнах й неловко и гледах право в нея, но тя не поглеждаше. Не искаше по точно, или просто... незнам.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 4:59 pm

Изведнъж Крис каза:
- Искаш ли да бъдеш с мен? Отговори да.. или не
Уау, това беше доста изненадващо. Да- исках да бъда с него, но какво ако кажех не? Нямаше ли да се бори за чувствата ми или...не знам. Бях прекалено объркана, но знаех отговора си. Сега погледа ми се спря изленадано върху него и устните ми леко се отвориха, готови да произнесат думите ми. Но вместо думи, аз сплетох едната си ръка в неговата, а с другата погалих нежно лицето му. След това го целунах, подсказвайки отговора си. Тялото ми прилепна по неговото, а аз не спирах да го целувам. Пуснах едната си ръка от неговата, а после тя мина по гърба му и леко мина по косата му. Отново изкушаващо спрях целувката и го погледнах с желание в очите.
Боже, бях забравила присъствието на Джи. Но не можех да разваля момента, затова останах вгледала се в зениците му, очаквайки някаква реакция от страна на двама им.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 7:36 pm

От преди няколко секунди вече официялно разбрах отговора й. Исках да й покажа, че ще успея да се променя, да се надяваме разбира се. Хванах ръката й и се усмихнах.
-Това беше не, нали? - пошегувах се за да видя реакцията й. Е, прие го нормално. - Шегувам се. Разбрах отговора. - допълних се аз и я целунах пак, прилепяйки челото си към нейното. - А сега какво? Можели да ти задам официялно въпроса? - попитах я отново на шега, но този път смятах найстина да го сторя.
-Искаш ли да сме заедно? - казах аз, което прозвуча доста банално и глупаво и се засмях лекичко, а тръпчинките ми се покачиха нагоре, образувайки една красива усмивка. Усмивката, с която щях да радвам Елиса.
Но имаше нещо, което не беше наред. Чувстото, че можеш да паднеш за друг. Можех да падна по Джорджи, затова смятах да се държа близо до Елиса.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Май 30, 2010 7:53 pm

Усмихнах се, а след това деже по-широко, когато видях тръпчинките му. Изключително сладък - помислих си. На следващия му въпрос отговорих положително и влюбено се вглеждах в него. Светлините на уличните лампи се отрзяваха в очите му и те блестяха необикновенно. Но изведнъж погледа на сестра ми ме привлече вниманието. Аз се приближих до нея и хванах ръцете й.
- Виж Джи... когато говорихме по телефона, не бях ти казала, че между нас имаше нещо повече от приятелство, защото все още нищо особено не се беше случило. Просто и двамата усещахме чувствата на другия, но никой не беше направил първата крачка. Много съжелявам, че трябваше да се случи пред теб, особено, когато ми сподели, че го харесваш. Наистина съжелявам, трябваше да ти споделя,но нямах възможност. Не искам да се караме, ако трябва да направя нещо само кажи.
Изрекох думите си, докато се опитвах да се поставя на нейно място, но не успявах напълно. Кка ли щях да реагирам аз в такава ситуация ?! В мой стил беше да бягам, но тя беше различна.
- Обичам те сестричке, мисля че това е важно. - казах несигурно.
Върнете се в началото Go down
Елиса Стейл
Вампир-вегетарианец
Вампир-вегетарианец
Елиса Стейл


Брой мнения : 956
Join date : 15.01.2010
Birthday : 04.01.1996
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 8:21 pm

P.S.ако продължите рп-то, пишете че съм си тръгнала после, защото така не мога да пиша другаде и ми е скучно
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 10:14 pm

Ето, че въздъхнах периодически. Нещо ми се въртеше в главата, но не можех да си спомня точно добре какво беше. Спомени? Можеби яко нахлуваха в главата ми.
-Ъм.. Ъх. - възкликнах и огледах парка, мислейки какво да кажа. Ами сега? До сега беше лесно, но тази част беше по-трудна. Ето, че нещо ми припомни станалото.
-Елиса, скоро ще се прибирате ли? - попитах я аз, за да помисля какво да направя по въпроса. Някакси трябваше да говоря с Джорджи, защото тя имаше нещо общо. Не беше мъничко, но достатъчно, че да ме прецака. Не мислих, че точно ще се събера със сестра й, а именно Елиса.
-Ако искаш да те изпратя. - обърнах се към Елиса и погледнах право в очите й, пускайки ръката й.
Върнете се в началото Go down
Крис Ънроуд
Вампир
Вампир
Крис Ънроуд


Брой мнения : 152
Join date : 26.05.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyПет Юни 04, 2010 11:30 am

Eлиса тръгна сигурно пак към клуба, където купона продължаваше. Аз въздъхнах, мислейки. Видях, че Джорджи си тупаше дрехите, затова отидох до нея и сложих ръка на рамото й.
-Аз.. ще тръгвам. Нямам работа още тук. Е, чао. - казах й леко тихичко и сложих ръце в джобовете на сивите си дънки и потеглих на някъде, незнайно накъде. Нещата щяха ли да потръгнат, или щяхме с Елиса да потеглим по собствените си пътища, ако узнае за какво ставаше въобще дума. Ъх, защо всичко продължавапе да бъде трудно и да пречи на живота.. Извадих от джоба си бялата кутия "VICTORY" и една червеночерна запалка от другия джоб и извадих една. Запалих я и дръпнах, продължавайки напред.
Обърнах се. Забравих да предупредя нещо Джорджи.
-Ще трябва да... поговорим, някой ден. - казах й и пак потръгнах по пътя.
Върнете се в началото Go down
Раян Крос
Човек
Човек
Раян Крос


Брой мнения : 38
Join date : 10.07.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 12:04 pm

С Джесика вървяхме по алеята.
-За жалост ще трябва да отменим разходката с лодка заради лошото време,но съм ти приготвил нищо по-специално.
Усмихнах се доволен от себе си.
-Докато стигнем до там,защо не ми разкажеш нещо за себе си,а после и аз ще ти разкажа нещо.
Усмихнах и` се,бях доволен от сутринта си и още по-доволен от следобедът си.
Върнете се в началото Go down
Джесика Карсъ
Неизвестен
Джесика Карсъ


Брой мнения : 60
Join date : 02.07.2010
Birthday : 10.10.1995
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 1:25 pm

Той поиска да разбере нещо повеече за мен и аз се замислих, коя част от историята на живота ми да му разкажа.
- Ами...родена съм в Падуа, Италия. Преди години живях в Америка за около година и от там знам английския, но се дразня на акцента си, когато говоря. - засмях се аз. - Единствено дете съм, родителите ми починаха, когато бях на 11. Оттогава до 15 годишна възраст живях при леля си. После заминах да уча във Верона, но живота ми малко се обърка и се наложи да замина извън родната Италия... Живях една година тук, после две в Европа и сега пак съм тук..Много объркана история. - засмях се аз.
- Ами ти? Каква е твоята история?
Върнете се в началото Go down
Раян Крос
Човек
Човек
Раян Крос


Брой мнения : 38
Join date : 10.07.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 2:36 pm

-Аз съм на половина ирландец,на половина италианец.И двете половини си личат доста добре.-подсмихнах се.-Роден съм в Япония където семейството ми оправлява огромна компания и телевизионен канал.От шеснайсетгодишна възраст се наложи да застана на мястото на баща си но не защото е починал или нещо,да чукам на дърво,а защото се разболя и с майка ми отидоха в Ирландия.-историята ми не е много интересна,но семейството ми е много важно за мен.Усмихнах се на всички хубави спомени.
Върнете се в началото Go down
Джесика Карсъ
Неизвестен
Джесика Карсъ


Брой мнения : 60
Join date : 02.07.2010
Birthday : 10.10.1995
Age : 28

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 6:25 pm

- Щом компанията е в Япония, какво правиш тук - на другия край на света? - полюбопитствах аз. Знам, че не беше учтиво, но изпитвах някакво странно желание да го опозная. Не трябваше, не биваше..., но го исках. "Опомни се Джесика - той е само храна." - заповяда безсърдечната част от мен. Вдигнах погледа си и погледнах към лицето му. Как можех да мисля за него, като за храна?! Той бе...толкова чаровен. Вярно е, личеше му, че е наполовина италианец...използваше типичната им сваляческа усмивка, но тя го правеше още по- сладък. Вярно, че усещах паренето в гърлото си и как пулсират вените му...чувах как сърцето му променя ритъма си..всичко. Ухаеше божествено, но не можех да го възприема като храна. Защо, Джесика? Защо?
Върнете се в началото Go down
Раян Крос
Човек
Човек
Раян Крос


Брой мнения : 38
Join date : 10.07.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 8:57 pm

-Опитвам се да намеря партньори и на други континенти или както го нарича баща ми "оголемяване на мрежата".Компанията става все по-голяма и по-голяма от ден на ден и ни трябват нови лица за спонсориране.-бях добил типичното делово изражение на лицето си.Щом погледнах Джесика то се изпари и на негово място се появи усмивка и замаян от любов поглед.Скоро стигнахме беседката на парка,която бях наредил да окрасят с рози и да има тиха романтична музика.-Не съм много добър в танците.-излъгах и се подсмихнах.-Но... ще ми окажете ли честа да танцувате с мен,милейди.
Подадох ръката си и се поклоних.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 9:35 pm

Беше късно вечерта и вече почти никой не се виждаше на алеята,но Хуан реши да избяга от натовареното си ежедневие и малко да се поразходи из градът.През последните седмици се бе отдал изцяло на работата,така че реши да си почине от нея за извество време и да се позабавлява.Излезе от дома си към 22,00 часа и тръгна към алеята,която беше място за малко релаксиране и разходка сред карсивият пейзаж на градът.
Почти не се виждаха хора и момчето реши малко да потича и да обиколи мястото,по този начин щеше да се отпусне и да избяга от напрежението.
Времето беше студено,така че беше се облякъл с доста дебели дрехи,за да се предпази от евентуална настинка.Половин час щеше да е достатъчно да изхъврли малко калория и с завидан енергия зарочна да тича,като с всяка крачка ускоряваше темпото си и ставаше все по-бърз.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyСъб Сеп 11, 2010 10:11 pm

Бях на алеята.Стоях на една пейка и си мислих за Хуан.Чух стъпки и преближаване.Беше тъмно и както обикновено се исплаших.Вдигнах глава и видях познато лице.Беше Хуан,точно които мечтаех да видя сега.
-Хей Мери какво правиш тук толкова късно вечерта?-попита той и спря да бяга
-Ами тъкмо си мислех за теб.-казах аз и се засмях леко.-А ти какво правиш тук.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Сеп 12, 2010 6:24 am

Докато продължаваше с снощното си тичане на леята,изведнъж се натъкна на позната фигура на момиче и когато се приближи до нея,видя че е това е Мерилин.Каква приятна изненада,не очакваше да срещне човек по това време,още по-малко нея.Както винаги,когато я видеше много се зарадва и бързо притича до нея.
-Добър вечер,не очаквах да те видя тук-усмихна се момчето и я поздрави.Вероятно скоро беше приситгнала,тъй като вече правеше втората си обикола по алеята и щеше да я види.
Когато му каза,че е мислела за него,малко му стана неловко,но с нищо не го показа и отвърна на въпроса й:
-Тази вечер реших да дойда тук и да потичам малко за удоволствие.Покрай работата в магазина не ми оставаше мноо време и реших да отпусна малко.
Хуан я разгледа внимателно,видя че е в отлично настроение и спокойно могат да си говорят без никой да ги подслушва.
-Какво стана с партито в клуба?Защо не те видях,когато пристигнах?
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Сеп 12, 2010 10:15 am

-Ами дойдох малко по късно.И хм...видях бившия си приятел, отвратих се и си тръгнах.-казах аз и леко се изкикотих
Бях облечена с черен екип и ако иска мога да бягам с него.
-Тей като мразя да спирам тренировката на един човек продължавай да бягаш а ако искаш и аз ще се присъединя към нощната тренировк а.-казах аз и се изсправих като постави ръце на кръста си
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyНед Сеп 12, 2010 10:31 pm

Това момиче беше удивително,с всеки изминал ден откриваше все нещо ново и нямаше как да не започва да я харесва.Всъщност,вече изпитваше доста силни чуства към нея,но моментът не беше подходящ за това и реши да го остави за друг път.Идеята й веднага му хареса и нямаше нищо против да се сдобие с партньорка в нощната тренировка,тъкмо заедно малко да потренират и да заложат на зравословния начин на живот.
-Чудесно хрумване,въобще не пердполагах,че обичаш тачиш и то през нощно време-засмя се той и като избърса с кърпичка изпотеното си лице добави:Като искаш да тичаш,добре си ми дошла,ще пробягаме известно разстояние да видим колко си добра.
За него тя беше най-добрата партньорка,приятелка и момичето,което винаги щеше да заема част от живота му.
Тази вечер беше прекрасна и без повечко приказки,двамата се заеха с тернировката и в доста бързо темпо продължиха по пътя си.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 11:20 am

Вече бяхме на третата обиколка на алеята а аз можех да издържа още много.
-НИкога не се съмнявай в мен.-казах аз и се засмях
Обужавах да тичам.Разбира се тичах почети всеки ден за да подуржам форма.


* * * * * * * * ** **
Шеста обиколка но не издържах повече и се простнах на една пейка.
-Това беше немога повече.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 4:53 pm

Хуан беше впечатлен от нейната издръжливост и колко обиколки успя да напарви,но все пак по-крехката физика на Мерилин си каза думата и тя се отказа.Все още той не се чустваше изморен и за нейно изумление успя да пробяга общо десет обиколки,перди потен и запъхтян да се свлече при нея.
Обичаше спорта и тази нощна разходка доста добер му се отрази,беше се занамарил напоследък и сега смяташе да наваксва с много тренировки.
-Не може да бъде,Хуан!-възкликна невярващо момичето сякаш очакваше той да се срине мъртъв пред нея.Как успя толкова дълго да издържиш?
-Впечатляващо е ,нали?-каза без излишна скромност момчето и извади две бутилки студена вода от раницата и подаде едната на Мерилин.Просто съм влюбен в спорта и при всяка свободна секунда тренирам,особенно тези разходки са ми люими,защото мога да се отърва от нервното напрежение и да релаксирам по-добре.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyПон Сеп 13, 2010 5:17 pm

Подаде ми бутилка студена вода и аз побързах да я отворя.Испих малко вода все пак неисках да ми се завие свят бях изморена.
-Мерси.-казах аз и се настаних на пейката така че да не може да седне
Разбира се го правех просто да се пошегувам с него.Загледах го и изчаках да чуя какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Хуан Рамирес
Човек
Човек
Хуан Рамирес


Брой мнения : 269
Join date : 03.08.2010
Birthday : 10.06.1988
Age : 35

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Сеп 14, 2010 5:44 am

Сега след тази изтощителна и доста изразходваща тренировка из алеята Хуан се чуставше дареч по-добре и с огломно задоволство се отпусна на пейката до Мерилин.Обичаше този град,обичаше това място и вече нямаше никакви проблеми към климатица;ията тук.Градчето беше малко,но точтно заради това го харесваше и че за разлика от големите градове,тук хората си живеят и забавляват на спокойствие.
Отвори своето шише с минеална вода и като я изпи до половина,обърна се към Мерилин и попита:
-Само предложение ти правя,но искаш ли някой път да заминем някъде измъ града,може би на малко пътешествие в друга страна?
Тази идея внезапно му беше хрумнала,след като не беше ангажиран с училището,пък работата за момента щеше да почака.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Джейм
Човек
Човек
Мерилин Джейм


Брой мнения : 575
Join date : 25.04.2010

Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 EmptyВто Сеп 14, 2010 11:55 am

-Хм...добра идея.Кметството би трябвало да може да се оправи без мен.Така, че съм съгласна.-казах аз с усмивка
Обужавах да патувам. Най-вече извън страната.
-Какво най-много обичаш да правиш?-попита Мери
Докато чакаше отговвора отново отпи от шишето с вода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеята   Алеята - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеята
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Basket :: ARCHIVE-
Идете на: